PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety.



xisio
07-06-2012, 11:33
Witam

Potrzebuję do zaliczenia przedmiotu na uczelni zebrać ponownie trochę danych statystycznych i przeprowadzić analizę.

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie prostej ankiety.

Ankieta jest całkowicie anonimowa.

http://webankieta.pl/ankieta/woc3c01mex7u

Obecnie wprowadziłem więcej zmiennych, dodałem ocenę systemów operacyjnych w formie macierzy która pozwoli nam poznać opinię który system jest najbardziej skomplikowany wg badanej grupy co da podstawę do analizy czy jest związek pomiędzy nadużywaniem alkoholu (powyżej średniej dla grupy) a wyborem systemu w tej grupie lub np wiekiem a wyborem prostszych systemów.
Dodatkowo wprowadziłem wysokość zarobków oraz czas posiadania telefonu jako zmienne ilościowe co pozwoli zbadać dane za pomocą korelacji Pearsona.

Każdy głos się liczy, będę zobowiązany za pomoc.
Dziękuję za wyrozumiałość i poświęcony czas.

Pozdrawiam
Krzysiek

Nefer
07-06-2012, 12:50
A dlaczego chcesz robić korelację z alkoholem ? A może z piciem coca-coli ? Jedzeniem Princi Polo ? Posiadaniem samochodu ? Ja wiem, że papier zniesie wszystko tylko to się nazywa używanie statystyki niezgodnie z przeznaczeniem. Takie rzeczy się bada za pomocą zmiennych psychodemograficznych (co daje pojęcie o postawach) a nie teorią o korelacji ze spożywanym alkoholem...

xisio
10-06-2012, 15:22
Bardzo dziękuje wszystkim za wypełnienie ankiety, dzięki Wam udało mi się zdobyć 150 respondentów.

Jak byście mieli ochotę i czas wypełnić dla mnie jeszcze kilka bym był zobowiązny.

Obiecuje że już nie będę zaśmiecać więcej forum prośbą o wypełnienie :)

Miłej niedzieli.

Krzysiek