PDA

Zobacz pełną wersję : Beton architektoniczny - czy na podloge? gdzie w Warszawie?



ribisi
09-06-2012, 11:31
Witam,

Mam do wykonczenia lazienke w stylu loftowym.
Czy na podloge moge polozyc beton architektoniczny? Jak go pozyskac/gdzie kupic w Warszawie?

Ewentualnie czy posiadacie moze jakies inne propozycje wykonczenia podlogi w lazience w surowym stylu - cos zeby wygladalo jak beton. Na cianach bedzie Tubądzin kolekcja Modern Punk.

Dzieki za sugestie i pozdrowienia!

Artis0
10-06-2012, 18:48
MOżesz uderzyć w wylewkę przemysłową - żywiczną

Luxum
07-05-2015, 13:43
Można w łazience ułożyć też płyty betonowe, odpowiednio zaimpregnowane. Wybierać można strukturę gładką, lub porowatą. Obłędnie wygląda struktura porowata, z wylaną bezbarwną żywicą. Na ułożone i zafugowane płyty, firmy realizujące podłogi żywiczne wylewają bezbarwną warstwę żywicy, ale nie jest to zabieg konieczny. Warto zobaczyć też, jak do płyt z betonu architektonicznego w łazience, wygląda biała posadzka żywiczna.

316194316195

concreat
22-07-2018, 13:10
Hej,

beton w łazience jest fajny, proponuję zastosuj odmianę tzw mikrobeton, ciepły w dotyku, grubość to 2 mm i nie ma fug, na Mokotowie jest [SPAM], obejrzyj to myślę że się przekonasz

poz

K


Witam,

Mam do wykonczenia lazienke w stylu loftowym.
Czy na podloge moge polozyc beton architektoniczny? Jak go pozyskac/gdzie kupic w Warszawie?

Ewentualnie czy posiadacie moze jakies inne propozycje wykonczenia podlogi w lazience w surowym stylu - cos zeby wygladalo jak beton. Na cianach bedzie Tubądzin kolekcja Modern Punk.

Dzieki za sugestie i pozdrowienia!

designernaetacie
30-07-2018, 00:20
łazienka to jest mała przestrzeń i na taką właśnie przestrzeń fajnym rozwiązaniem jest posadzka betonowa samorozlewana.
Robi się ro szybko, bez specjalistycznego sprzętu. Np. Weber 4610. Tylko że jest ciemna, ale można ją rozjaśnić białym pigmentem (w dużej ilości).
Są też inne, których nie trzeba rozjaśniać ani nic szczególnego tylko lubią kosztować 7zł / kg a ta o której mówię jest dużo tańsza.
I bardzo mi się osobiście podoba, robiłem taką całkiem niedawno w salonie u kolegi.

Tylko oczywiście na końcu trzeba ją bardzo dobrze zaimpregnować.
Jak każdy beton z resztą, szczególnie w łazience. Jeżeli nie zaimpregnujesz to będzie niezły bajzel po bardzo krótkim czasie.
Z takich bardzo łatwo i szybko dostępnych metod:
- woskowanie
- dobre dwuskładnikowe lakiery do drewna na kilka razy.