PDA

Zobacz pełną wersję : Drzwi Interdoor i odklejająca się okleina



mati76
10-06-2012, 16:32
Witam

Czytając na forum opinie o drzwiach wewnętrznych firmy Interdoor ludzie dość masowo narzekali na odklejającą się po paru latach okleinę. Jako, że większość tych postów dotyczyła drzwi zakupionych dobre kilka lat temu chciałbym się zapytać jak ten temat wygląda dzisiaj - czy firma poradziła sobie z tym problemem? Konkretnie jestem zainteresowany okleiną "glossa" (połysk)

JacekJ.
16-12-2012, 18:04
Witam

Czytając na forum opinie o drzwiach wewnętrznych firmy Interdoor ludzie dość masowo narzekali na odklejającą się po paru latach okleinę. Jako, że większość tych postów dotyczyła drzwi zakupionych dobre kilka lat temu chciałbym się zapytać jak ten temat wygląda dzisiaj - czy firma poradziła sobie z tym problemem? Konkretnie jestem zainteresowany okleiną "glossa" (połysk)

Witaj,

Też się do tych drzwi przymierzam - jednak w okleinie glossa bianco (połysk) z chowanymi zawiasami to cena ok 2400 z montażem. Nie myślałeś że za tę cęnę można zamówić u stolarza drewniane ?

Pozdrawiam,

Charlie
19-12-2012, 15:16
sporo te 2400, ale może kilku pośredników jest po drodze ?

JacekJ.
21-12-2012, 20:42
sporo te 2400, ale może kilku pośredników jest po drodze ?

Plan się zmienił - mam ofertę na to samo bezpośrednio od stolarza z drewna za ok. 1700 PLN... Pochwalę się efektami ...

Charlie
21-12-2012, 20:56
no i dobrze :)