PDA

Zobacz pełną wersję : projekt E102 pracownia E-DOMY



hm.projekt
13-06-2012, 12:08
Może ktoś buduje dom z kolekcji e-domy
Dom E-102 L
na stronie: http://nowoczesnydom.szczecin.pl/ zamieszczać będę szczegóły, na tą chwilę opis zmian do projektu, które wprowadziłam by stał się przy swojej ciekawej formie bardziej funkcjonalny i przede wszystkim bardziej oszczędny w budowie. Czekam na opinie...i korespondencje.
Pozdrawiam.

Grabo31
26-04-2015, 22:34
Projekt kupiony. Po jakim potężnym oglądaniu. A teraz zmiany, zmiany, zmiany. Ogniomur poszedł w siną dal. Niestety WZ przewidują okap, a raczej określoną wysokość do okapu. Powoduje to zwrot z nowoczesnego domu w stronę retro. Ciekawe jak wyjdzie w realu.. Projektant robi co może, żeby zachować styl. No i garaż będzie w piwnicy.
Niedługo składamy wniosek o PnB. Jeszcze stare zasady, ale nie ma co czekać. Pozdrawiam budujących i tych na razie tylko zachwyconych:yes: E-102. Grabo31

Elfir
11-05-2015, 18:13
nie. Po prostu skos dachu w miejscu gdzie łączy się ze ścianą liczony jest jako okap.

bartorovero
03-01-2019, 12:15
Cześć,

Projekt: E-102 wydaje mi się najrozsądniejszym wyborem dla mojej 5 osobowej rodziny. Szukałem jakiś informacji, dziennika budowy, ale nic nie udało mi się znaleźć na forum. Też link podany powyżej wydaje się nie działać - próbowałem też skontaktować się na priv z osobami które wypowiadały się wcześniej, ale bez skutku.

Będę wdzięczny jeśli ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem z budowy, aby nie powielać błędów poprzedników. Będę wdzięczny za każdą sugestie.

Pozdrawiam,
Bartek