PDA

Zobacz pełną wersję : projekt GABRYŚ pracownia MG PROJEKT



Tobiasz21
20-06-2012, 12:58
Hejka czy ktoś może zdecydował się lub ma zamiar zdecydować na ten domek? Jest nowy i sie zastanawiam nad nim.

Tobiasz21
20-06-2012, 13:04
http://www.mgprojekt.com.pl/gabrys

KamaKuba
05-07-2012, 14:30
Bardzo mądrze przemyślany projekt; i strych do wykorzystania i pomieszczenia gospodarcze i spizarnia, schowek, fajnie troche sie obawiałam kupowac nowy projekt ale jest jak na razie najlepiej przemyslany do moich upodobań.

Tobiasz21
11-07-2012, 11:46
No właśnie dlatego przykuł moją uwagę, również z zewnatrz ma ciekawy klasyczny ale troche nowoczesny wygląd.

KamaKuba
18-07-2012, 14:03
Jednak zdecydowaliśmy się na Gabrysia! już niedługo będzie z nami;)

kavar
01-04-2013, 20:57
Witam,

Czy ktos juz buduje Gabrysia ? Jesli tak, jakies rady, zdjecia ?

:-?

eniqa
10-11-2013, 09:19
Witam.

W pierwotnej wersji zdecydowaliśmy się na projekt Rubin ale jednak ostatecznie zapadła decyzja Gabryś, Rubin ciut za duży dla nas, a antresola która tam była - fajna rzecz ale... do mieszkania wcale nie za fajna.
Tak więc będzie Gabryś, w wersji dwustanowiskowego garażu i z tyłu budynek wyprostowany do linii budynku, garaż jeszcze w tym kierunku przesuwamy.
Na dole kosztem łazienki która będzie miała tylko zlew i wc zostanie powiększona spiżarka, aby w kuchni były tylko meble na dole, bez wiszących szafek, wykusz będzie trapezowy a nie prostokątny.
Na górze nad garażem będzie schowek oraz pralnia, bez pralni lub miejsca na pralnie projektów nawet nie brałam pod uwagę.
I w sypialniach od frontu będą garderoby zamiast zwykłych szaf.