PDA

Zobacz pełną wersję : Gwarancja uslugi



krzychuu
07-07-2012, 14:30
Witam na forum
,
Dorabiam sobie od czasu do czasu przy remontach, mam pytanie trafia mi się lepsza robota jednak klient oczekuje jakiejś gwarancji mojej usługi choćby na miesiąc. Ja jednak nie mam działalności gospodarczej po robię to dorywczo czy mogę jakoś na mnie podpisać taką umowę, że daje gwarancje orietnuję się może ktoś w tym temacie? Gwarancje na miesiąc nie więcej, albo na parę dni że farba nie odleci po malowaniu itd.

flyer2
08-07-2012, 11:46
Dobre."Gwarancja na miesiąc,nie więcej albo na parę dni".Najlepsza gwarancja 24-ro godzinna.

Elfir
08-07-2012, 12:14
krzychuu - robisz na czarno - jak chcesz dawać gwarancję? Żeby, przy konfliktowej sytuacji, klient podkablował cię do US? Bo to klient będzie cię mógł szantażować.

Aedifico
08-07-2012, 15:58
Jak się podpisuje umowę:

https://www.actum.pl/aktualnosci/rekojmia-i-gwarancja-w-umowach-o-roboty-budowlane-a48.html

krzychuu
08-07-2012, 18:01
flyer2 a po co dłużej skoro klient powiedział, że chce gwarancje by mu to na drugi dzień się nie złuszczyło, także 24 godziny to mi na rękę - dzięki za poradę w sumie miesiąc to za długo.

Spain
12-07-2012, 13:18
Gwarancje możesz dać na swoje nazwisko i imię, jeśli to jest robota dorywcza ( na szaro:)) możesz napisać co by US się nie czepiał, że to praca promocyjna z gwarancją rękojmi wykonawcy a wpisać możesz ile chcesz bo inwestor z takim papierkiem może pójść na makulaturę:)