PDA

Zobacz pełną wersję : projekt Z220 pracownia STUDIO Z500



sofia_li
08-07-2012, 17:18
Witam zakladam nowy temat mam nadzieję że znajdą się osoby ktore zaczęły lub zaczną budowę z220. Kupiliśmy projekt jesteśmy na etapie adaptacji.

sofia_li
08-07-2012, 17:25
Witam zakladam nowy temat mam nadzieję że znajdą się osoby ktore zaczęły lub zaczną budowę z220. Kupiliśmy projekt jesteśmy na etapie adaptacji.

sofia_li
09-07-2012, 16:20
124381
Witam zakladam nowy temat mam nadzieję że znajdą się osoby ktore zaczęły lub zaczną budowę z220. Kupiliśmy projekt jesteśmy na etapie adaptacji.

Aga.De
16-07-2012, 09:24
Witam, ja również planuję budowę Z220. Czy możesz powiedzieć ile Cię kosztowała zmiana adaptacyjna projektu i czy robiliście to przez Z500 czy u własnego projektanta? Też chcę kilka zmian wprowadzić. U góry to tak jak w Waszym projekcie z tym ,że ciągle zastanawiam się czy robić balkon czy może zwykły dach nad garażem i garaż przesunięty do przodu do linii budynku aby z tyłu zabudować skrytkę na narzędzia wzdłuż linii budynku :) Na dole też drobne zmiany: schody odwrotny bieg przez co skrytka jest zlikwidowana i przestrzeń w salonie powiększa się i okno w kuchni z bocznej ściany na frontową a to drugie okno boczne na środek ściany. I jeszcze myślę o poszerzeniu budynku z 714 na 800cm ale nie wiem ile to da więcej powierzchni bo ja chcę budować w systemie szkieletowym prefabrykowanym i płacę za każdy 1m kw a kredyt ograniczony :)

sofia_li
16-07-2012, 18:45
adaptacja robiona przez naszego projektanta jak wypytywałam w z500 duzo więcej to kosztuje. Schody zmieniasz juz jak będzeiesz budowala dom szkoda to teraz płacić, z oknami jest tak samo. garaż my przesuneliśmy ale tylko dlatego, że mamy wąską dzialkę i potrzebujemy więcej miejsca wjezdzająć do garażu. Nad garażu bedziemy miec taraz, bo tez będziemy na kredycie i każda dodatkowa powierzchnia jest liczona do zdolności :), z czasem nad garażem planujemy zrobić pokoj. przy zmianie szerokości zmienia się układ i długość krokwi, nie wiem czy czasem nie zmieni się kąt nachylenia dachu, jest too troche zabawy i koszty napewno większe, zerkni zatem na projekt z99

Marzena R.
19-08-2012, 20:32
Witam!
Mamy zamiar zrealizować właśnie ten projekt i fajnie że jest ktoś kto będzie go wcześniej realizować więc czekamy na wyniki działań :)

sly1234
21-08-2012, 09:09
adaptacja robiona przez naszego projektanta jak wypytywałam w z500 duzo więcej to kosztuje. Schody zmieniasz juz jak będzeiesz budowala dom szkoda to teraz płacić, z oknami jest tak samo. garaż my przesuneliśmy ale tylko dlatego, że mamy wąską dzialkę i potrzebujemy więcej miejsca wjezdzająć do garażu. Nad garażu bedziemy miec taraz, bo tez będziemy na kredycie i każda dodatkowa powierzchnia jest liczona do zdolności :), z czasem nad garażem planujemy zrobić pokoj. przy zmianie szerokości zmienia się układ i długość krokwi, nie wiem czy czasem nie zmieni się kąt nachylenia dachu, jest too troche zabawy i koszty napewno większe, zerkni zatem na projekt z99

Jak tam postępy w budowie? Powiedz mi jakie poniosłaś koszty związane z adaptacją projektu? oraz jaki budżet planujesz przeznaczyć na budowę tego domu?
Czy jest możliwość zrobienia toalety pod schodami?
Podnosiłaś może ściankę kolankową? (jaka jest jej wysokość w projekcie?)

sofia_li
21-08-2012, 20:16
Jak tam postępy w budowie? Powiedz mi jakie poniosłaś koszty związane z adaptacją projektu? oraz jaki budżet planujesz przeznaczyć na budowę tego domu?
Czy jest możliwość zrobienia toalety pod schodami?
Podnosiłaś może ściankę kolankową? (jaka jest jej wysokość w projekcie?)

Witam my na adaptacje wydaliśmy 3,5 tys czekamy aktualnie na pozwolenie na budowę i załatwiamy kredyt chcielibyśmy zmiescic się w 250 tyś. scianki nie podnosiliśmy będziemy widzieć jaka ona będzie bo nie moge jej sobie wyobrazić nasz kierownik budowy stwierdził że jest odpowiednia i nie ma sensu jej podnosić gdyż bryła może straćic na wyglądzie,

sofia_li
03-10-2012, 21:11
Witam dostaliśmy pozwolenie na budowę składamy dokumenty kredytowe :)

sofia_li
31-03-2013, 23:12
Kredyt jest, ekipa jest, materiał jest, a WIOSNA gdzie ?! CZEKAMY :(

KoFler
23-03-2015, 10:56
Witam

Jak postępy w budowie? Również kupiłem z220 i jestem ciekawy opinii. Myślimy również o podniesieniu ściany do 120 cm jak u Was bez podnoszenia?
Czym ogrzewacie? Piec czy Pompa ciepła? Proszę o kontakt.