PDA

Zobacz pełną wersję : Premium-appetite



KamaG
15-07-2012, 11:50
Witam szanownych forumowiczów!
Chciałabym zapytać czy ktoś z Was posiada może urządzenie premium-apetite?
Był u nas pan na prezentacji, upiekł parę dobrych potraw. Urządzenie wyglądem może nie powala przypomina trochę opiekacz, ale z tego co pan mówił i pokazywał ma parę zalet: naprawdę szybko się na nim przygotowuje pieczone potrawy, podobno można gotować i upiec nawet wyjęte prosto z zamrażalnika rzeczy - nie demonstrował. Opowiadał o wyzszości urządzenia nad innymi, o zbawiennym wpływie na zdrowie, same ochy achy...

Wszystko cudnie tylko ta cena....

W urządzeniu prawie się zakochałam (czy to walory urządzenia czy umiejętności sprzedającego, nie wiem) ale mąż - głos rozsądku-postawił veto następnym ratom, przemówił do rozsądku żony zaproponował, żeby żona najpierw poszperała, poczytała opinie na temat appetita. Niestety w necie niewiele znalazłam, a to co znalazłam to brzmi dokładnie jak ten sprzedający pan.

Stąd postanowiłam tu zapytać, jako, że nie znalazłam na naszym forum wątku o premium appetite.
Bardzo prosze o opinie

Agnieszka Fabis
16-07-2012, 14:08
Witam,
Ja męża przekonałam i muszę przyznać, że urządzenie jest przydatne. Jeśli chodzi o oszczędności to prezenter "nieco" przesadził ale jedzenie smaczne i szybko przygotowane.
Opłaca się kupić jeśli naprawdę dziennie gotujesz w domu do tego pieczesz ciasta itp.
Parę razy przygotowywałam już w nim rzeczy prosto z zamrażarki i tutaj jestem w szoku ... chwilę dłużej niż rozmrożone ale naprawdę smaczne ryby, pierogi czy inne. Warto więc pomyśleć już przy porcjowaniu mięsa przed zamrożeniem o jego przyprawieniu.
Pozdrawiam

KamaG
16-07-2012, 21:08
dzięki Agnieszka...
poproszę o jeszcze

Elfir
16-07-2014, 22:42
Całe te sprzęty za 2 lata będa w Biedronce i Lidlu. Tak było z mopami parowymi, nożami ceramicznymi i innym tanim sprzętem, sprzedawanym w tv shopach za kosmiczne ceny.

I wszytsko ma być bardziej zdrowe, co wogóle jest idiotyzmem. Bo to nie zalezy od sprzętu tylko od sposoby przygotowania.

Agnieszka Fabis
13-07-2015, 17:36
Socjotechnika czy coś tam ... ja lubię zdrowo zjeść i mieć więcej czasu dla siebie i rodziny. Moja kuzynka chciała być sprytna i zamówiła sobie takie urządzenie za 830 euro z przesyłką, teraz nie ma ani euro ani urządzenia bo dawno się zepsuło, naprawić nie ma gdzie, a zamiast płyt była zwykła blacha chyba grubości milimetra.

FugaUga
21-07-2015, 09:42
A jak jest z tymi wszystkimi thermomiksami? TO DZIALA?