PDA

Zobacz pełną wersję : Schemat przekrój standardowych drzwi ?



button76
15-07-2012, 14:04
Witam
Chodzi mi o przekrój zwykłych białych wewnątrz klatkowych drzwi wejściowych ?!
Dlaczego ?
Bo nawet nie wiem gdzie wiercić na wizjer i gdzie kołki przeciwwłamaniowe oraz na jakiej wysokości zamek ?
Przecież nie zamontuje w tekturę !

finlandia
15-07-2012, 14:57
Drzwi.... ale jakie?? chyba przeceniasz określenie "drzwi wejściowe"/ Możesz mieć najtańśze skrzydło z plastrem miodu a może i jakąś Gerdę "s" gdzie wg szkicu z katalogu pręt siedzi na pręcie (a Gerda "dyplomatycznie" mówi, że przekrój to tajemnica, ale montażysta będzie wiedział gdzie wercić)
Pytaj o to swojego sprzedawcę, bo może on wie, jakie Ty masz drzwi.
Wizjer wiercisz tam, gdzie CI pasuje (będzie się trzymał nawet w tekturze. Zamek? Drzwi są bez zamka??

button76
15-07-2012, 16:35
Drzwi.... ale jakie?? chyba przeceniasz określenie "drzwi wejściowe"/ Możesz mieć najtańśze skrzydło z plastrem miodu a może i jakąś Gerdę "s" gdzie wg szkicu z katalogu pręt siedzi na pręcie (a Gerda "dyplomatycznie" mówi, że przekrój to tajemnica, ale montażysta będzie wiedział gdzie wercić)
Pytaj o to swojego sprzedawcę, bo może on wie, jakie Ty masz drzwi.
Wizjer wiercisz tam, gdzie CI pasuje (będzie się trzymał nawet w tekturze. Zamek? Drzwi są bez zamka??

Mam najtańsze skrzydło z plastrem mniodu !
Zamek dodatkowy górny.

finlandia
16-07-2012, 07:12
to raczej masz drzwi wewnatrzpokojowe a nie wejsciowe.
Prawdopodobny przekroj jest banalnie prosty:
- dookola skrzydla ramiak gubosci ok 3-5cm - (moze ze z drewna, moze z MDF)
- srodek plaster miodu z papieru
- na wierzchu plyta 3-4mm z pilsni, mdf, lub hdf.

button76
16-07-2012, 08:07
to raczej masz drzwi wewnatrzpokojowe a nie wejsciowe.
Prawdopodobny przekroj jest banalnie prosty:
- dookola skrzydla ramiak gubosci ok 3-5cm - (moze ze z drewna, moze z MDF)
- srodek plaster miodu z papieru
- na wierzchu plyta 3-4mm z pilsni, mdf, lub hdf.

Dzięki, takie są wewnątrz klatkowe wejściowe wiem, że to nie drzwi ale takie mam wiec zamontuje tak jak mi pasuje

P.S.
Przez środek nic nie przechodzi ?

finlandia
16-07-2012, 08:49
Co ma przechodzić ? W skrzydle które w markecie kosztuje 99 zł wyjęte jest wszystko co możliwe!

Ale wycofuję się ze wszystkiego co powiedziałem. Mam wrażenie, że jak CI nie pójdzie wiercenie to będziesz ode mnie wymagał nowego skrzydła ;(
Nie widziałem Twoich drzwi, nie wiem co w nich jest. Zapytaj swojego sprzedawcę!

button76
17-07-2012, 08:24
Co ma przechodzić ? W skrzydle które w markecie kosztuje 99 zł wyjęte jest wszystko co możliwe!

Ale wycofuję się ze wszystkiego co powiedziałem. Mam wrażenie, że jak CI nie pójdzie wiercenie to będziesz ode mnie wymagał nowego skrzydła ;(
Nie widziałem Twoich drzwi, nie wiem co w nich jest. Zapytaj swojego sprzedawcę!

Spokojnie po co te nerwy, zgadam się z Tobą że takie masówki to lipa ale cóż mogę zrobić , masz racje pustka kartonowa nie nadająca się na drzwi wewnątrz klatkowe.
Robię jak leci i gdzie pasuje.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

przedstawiciel drzwi
03-08-2012, 10:01
Jak wyszło napisz czy potrzebne nowe drzwi.:no: