PDA

Zobacz pełną wersję : Milewski?



jaam
28-05-2004, 09:44
Witam wszystkich Forumowiczow.

Forum czytam od dwoch dni. Jak nie trudno sie domyslic, tez mam rozne dylematy odnosnie wyboru okien. Powoli one mi sie rozwiewaja w miare w drazania sie w ten temat. Na razie nie bede zadawal glupich pytan :roll: , poczytam wiecej i wtedy cos przywale :oops:
Poki co, to mam takie jedno. Czy ktos z Was mial juz do czynienia z firma MILEWSKI z Czestochowy? Zostala mi polecona przez znajomego i z tego co widzialem to okna wygladaja calkiem, calkiem... Oczywiscie drewnianie. Ja sie zastanawiam nad S-klasa. Mam tez wstepna wycene, i tu mam zgryz... :o

Juz nie bede pisal o tym, ze wacham sie pomiedzy drewnem a PCV.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje na jakies INFO.

Jarek

Exon
28-05-2004, 10:41
Byłem u nich - tragedia lub raczej średniacy. Dobry marketink i fajne ekspozycje targowe, kupa medali ale dużo lepsze okna robi Wiktorczyk i Gartfen. Ja wybtałem Gartfen.

Powodzenia

kaltam
31-05-2004, 07:14
Mam zakupione okna w tej firmie. Jestem z nich bardzo zadowolony (2 lata). Faktycznie firma wywodzi się z tartaku (rok 1906 ) ale ich ręczna robota bardzo mi się podoba. Przez pierwszy rok bardzo często przyjeżdżał serwis w celu kontroli i regulacji (nie było trzeba ale przyjeżdżali). POLECAM.

jaam
31-05-2004, 11:29
Mam zakupione okna w tej firmie. Jestem z nich bardzo zadowolony (2 lata). Faktycznie firma wywodzi się z tartaku (rok 1906 ) ale ich ręczna robota bardzo mi się podoba. Przez pierwszy rok bardzo często przyjeżdżał serwis w celu kontroli i regulacji (nie było trzeba ale przyjeżdżali). POLECAM.

Dzieki. Wezme Twoja opinie pod uwage.

Pozdrowienia.
Jarek