PDA

Zobacz pełną wersję : Malowanie agregatem hydrodynamicznym



bitter
22-07-2012, 12:44
Może ktoś się podzielić doświadczeniami? Najtańsze kosztują tysiaka a chciałbym użyć do pomalowania domu i nie wiem kiedy przyda mi się następnym razem. Nie wiem czy warto wydawać taką kasę. Może zwykły malarski z castoramy za 300zł wystarczy? Albo lepiej dobry kompresor i pistolet?

123budujemy
19-08-2012, 15:11
Też wymyśliłem sobie że pomaluje poddasze agregatem, z początku chciałem kupic za około 1100 zł jakas tam dedra, ale stwierdziłem że raczej wypożyczę jakiś profesjonalny sprzęt i pomaluje.
Nigdy jeszcze nie malowałem agregatem i też chętnie przyjmę jakieś rady.

kulca
11-10-2012, 22:12
ja do malowania domu zakupiłem wagnera pro 117, super sprawa, malowane i emulsjami, i lateksami, powłoka jednolita i przede wszystkim szybko i przyjemnie się maluje

Paweljendrusik
01-07-2014, 14:37
Ja korzystam z marki komatz model gtech3500 - sprawdza sie i nie ma problemu z serwisowaniem. Szybko czysto i przyjemnie, kwestia dobrania odpowiednich dysz do konkretnych zadan. Komatz swoje kosztuje i nie wie mczy ta opcja Cie zainteresuje ale wedlug mnie warto. A agregat z za 300 zł raczej za długo nie pochodzi bo jak cos jest tanie to tak na prawde jest drogie.