PDA

Zobacz pełną wersję : Parkiet panelowy BALTIC WOOD - opinie



Majask
11-08-2012, 13:42
Szukamy z mężem paneli do nowo wybudowanego domku na wsi. Spodobał nam się bardzo parkiet panelowy Baltic Wood tylko nie wiem czy będzie to dobry wybór jeśli chodzi o panele na kilkanaście lat. Zależy nam oczywiście nam ładnym wyglądzie panela cały czas.
Tutaj zdjęcia wybranego panela:
http://podlogi24.net/baltic-wood-dab-harmony-lakier-matowy-wzor-3-lam,-premium-size-szer.182mm,-dl.-2,2m-o_l_939.html

Jeśli ktoś kładł u siebie takie panele bądź widział u kogoś to proszę o informację.

piter30
11-08-2012, 21:25
szkoda kasy za parkiet za to bedziecie mieli z montazem

Majask
13-08-2012, 10:49
szkoda kasy za parkiet za to bedziecie mieli z montazem

To co byś polecał kolego z bardziej trwałych paneli?
Chodzi mi o to czy będzie trwały i wytrzymały na rożnego rodzaju zarysowania itd...
Myśleliśmy jeszcze nad panelem laminowanym PERGO - tylko czekam na odpowiedź z tego sklepu czy będą mieli konkretną ilość wybranego modelu.

Jak znasz się to przejrzyj ofertę tego sklepu i podpowiedz co warto kupić, zależy mi też na zakupie w tym sklepie bo mam tam zniżkę :)

piter30
13-08-2012, 18:30
parkiet za takie pieniadze ladny parkit bedziecie mieli nie panele

Majask
14-08-2012, 08:10
parkiet za takie pieniadze ladny parkit bedziecie mieli nie panele

No w sumie masz trochę racji. Poszukam jeszcze, może znajdzie się coś ciekawszego w tych pieniądzach albo coś podobnego w mniejszych

Skowron33
14-08-2012, 12:14
Szukamy z mężem paneli do nowo wybudowanego domku na wsi. Spodobał nam się bardzo parkiet panelowy Baltic Wood tylko nie wiem czy będzie to dobry wybór jeśli chodzi o panele na kilkanaście lat. Zależy nam oczywiście nam ładnym wyglądzie panela cały czas.
Tutaj zdjęcia wybranego panela:
http://podlogi24.net/baltic-wood-dab-harmony-lakier-matowy-wzor-3-lam,-premium-size-szer.182mm,-dl.-2,2m-o_l_939.html

Jeśli ktoś kładł u siebie takie panele bądź widział u kogoś to proszę o informację.

Fajny parkiet panelowy. Jeśli wam pasuje do wnętrza to śmiało się możecie na niego decydować bo są to porządny parkiet panelowy.
Jednak w tej cenie dostaniecie też parkiet i to na tej stronie, widziałem w podobnym odcieniu.

Majask
15-08-2012, 13:27
Wiem wiem już znaleźliśmy coś innego :) Kopiliśmy w końcu parkiet jak radziliście. Wczoraj wysłałam zamówienie do sklepu i czekam na jego realizację :)
Dzięki wszystkim za pomoc

Majask
16-08-2012, 10:05
Parkiet już dojechał :)
Wszystko jak najbardziej ok. Zamówienie dotarło bez problemów.
Jutro przychodzi fachowiec do ogarnięcia całej sprawy z ułożeniem parkietu.

Jeszcze raz dziękujemy za doradztwo.

Skowron33
19-10-2012, 09:26
I jak sprawuję się podłoga?
Ja w tym czasie skorzystałem też z paneli Pergo i póki co jest zadowolony. Fajny kolorek udało mi się dobrać i świetnie komponuje się z resztą salonu.

Majask
22-10-2012, 08:26
I jak sprawuję się podłoga?
Ja w tym czasie skorzystałem też z paneli Pergo i póki co jest zadowolony. Fajny kolorek udało mi się dobrać i świetnie komponuje się z resztą salonu.

Podłoga świetnie :)
Teraz wysłuchuje tylko pochwał moich gości: "o jaka ładna podłoga, gdzie ją kupiłeś?" :)
Tak więc naprawdę jestem zadowolony :)

Marta34
13-08-2014, 20:59
A ja mam podłogę z balticwood i nie narzekam :)

katia.katia
20-08-2014, 19:03
A ja mam podłogę z balticwood i nie narzekam :)
Masz poczucie humoru, baltic wood i narzekanie :lol2:, podłoga robi wrażenie, ja nie mogę się napatrzeć.

ewka_so
21-08-2014, 23:41
Widzę, że starszy temat podbity - ciekawa byłam opinii o baltic wood, bo sama mam ich deskę i nie narzekam, a tu prawie same pochwały parkietu... Miałam parkiet całe życie w domu rodziców (trwały to on był!) i nie widzę w nim nic ciekawego. Wolę deskę czy to litą, czy warstwową. Moja jeszcze mi się nie opatrzyła, a ponoć ma wytrzymać tyle, co ten parkiet z mojego dzieciństwa. Zobaczymy...

PS katia.katia - jaki masz model, no i lita czy warstwowa? (my mamy litą syrah)

DamianD1
05-10-2014, 20:23
Podbije temat,bo często robię z drewnem i deski z Baltica najlepiej są dopracowane jeśli chodzi o wymiar deski i warstwę wykończeniową. Montowałem różne inne deski i jak mam polecać to tylko od nich,bo wiem że się dobrze złoży i będzie służyć bez problemowo na lata..

W razie pytań co do montażu chętnie podpowiem.

Marta34
04-12-2014, 14:20
A mogę z ciekawości zapytać czy układasz z fugą czy bez? Bo ja chciałam taką fajną fugę żeby wyglądało tak bardziej staro a ułożyli mi tak jakby jedna przy drugiej.