PDA

Zobacz pełną wersję : 2004/6 Nowoczesna piwnica



ARi.
31-05-2004, 18:54
Witam :wink:
Mam pytanko w artykule o nowoczesnej Piwnicy jest w ramce WARTO WIEDZIEĆ: Gdy piwnice mają być dostepne z zewnątrz, trzeba onbiżyć poziom terenu przynajmniej na fragmencie, na którym znajdą sie drzwi wejściowe i schody. Wtedy jednak fundament znajduje sie zbyt płytko- czyli w strefie przemarzania- i konieczne staje sie zabezpieczenie gruntu przylegającego do niego przed przemarzaniem
Moje pytanie jest takie czym sie ociepla grunt przy fundamencie tak jak na rysunku było bo to mnie bardzop ciekawi bo taką sytuacje mam właśnie myślałem że dam tylko polbruk wcześniej nie myślałąem o izolacji fundamentów w tym miejscu chodz jednak powinna być
Co PORADZI MI REDAKCJA albo Wy drodzy czytelnicy
Pozdrawiam ARi :wink:

mbz
14-06-2004, 11:11
A ja mam jedna uwage do tego artykulu. Jest tam taki jakby podrozdzial: Zaglebiona czy wyniesiona (czy jakos podobnie) i sa do tego obrazki z plusami i minusami roznych rozwiazan. Moje pytanie brzmi: dlaczego brak tam najpopularniejszego rozwiazania, czyli czesciowego zaglebienia piwnicy?

ARi.
25-06-2004, 20:58
Droga redakcjo :wink:
jakiś komentarz do tego posty jeden już napasaliście tylko został zlikwidowany czy te literki co naklikaliście i ktoś puźniej skomentował coś nie tak w tym było?
Pozdrawiam i czekam jak możecie na odpowiedz o ociepleniu fundamentu.

ARi :wink:

mbz
07-07-2004, 10:47
Redakcjo - ja tez czekam na odpowiedz!