PDA

Zobacz pełną wersję : Usługi remontowe, dekoracyjne tynki



D***ki
27-08-2012, 07:49
Witam oferuję kompleksowe usługi remontowe. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykończeniem wnętrz. Nasze usługi są na najwyższym poziomie. Za znak jakości przyjmujemy sobie wielokrotny udział w programie "Dekoratornia" na TV4. Współpracujemy również z wieloma firmami najwyższej klasy dostarczającymi materiały do wykończenia przydomowych wnętrz. Posiadam również wiele katalogów, które na życzenie klienta udostępniam w celu zaprojektowania danego wnętrza. Nasza firma to gwarancja jakości oraz rzetelności wykonywanych prac. Zawsze zostawiamy po sobie porządek i pozytywne końcowy efekt.
W naszej ofercie znajdą państwo:
-trawertyny
-stiuki
-swahili
-halley
-słomka
-animamundi
-tamponato
-buciato
-africa
-ruston
-guantato
-spatolato
-veneziano
-rdza
-beton dekoracyjny
-relief
-zen
-papier dekoracyjny
-piaskowiec
-glinka
-marrakesh tadelakt
-terrra antica
-przygotowanie podłoży pod tynki
-montaż płyt G-K
-gładzie gipsowe
-malowanie natryskowe agregatem dużych oraz mniejszych powierzchni
inne prace remontowe

Atrakcyjne ceny możliwość negocjacji

kontakt: [email protected] tel. 600-251-960

Damcio_888
28-08-2012, 08:02
Witam oferuję kompleksowe usługi remontowe. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykończeniem wnętrz. Nasze usługi są na najwyższym poziomie. Za znak jakości przyjmujemy sobie wielokrotny udział w programie "Dekoratornia" na TV4. Współpracujemy również z wieloma firmami najwyższej klasy dostarczającymi materiały do wykończenia przydomowych wnętrz. Posiadam również wiele katalogów, które na życzenie klienta udostępniam w celu zaprojektowania danego wnętrza. Nasza firma to gwarancja jakości oraz rzetelności wykonywanych prac. Zawsze zostawiamy po sobie porządek i pozytywne końcowy efekt.
W naszej ofercie znajdą państwo:
-trawertyny
-stiuki
-swahili
-halley
-słomka
-animamundi
-tamponato
-buciato
-africa
-ruston
-guantato
-spatolato
-veneziano
-rdza
-beton dekoracyjny
-relief
-zen
-papier dekoracyjny
-piaskowiec
-glinka
-marrakesh tadelakt
-terrra antica
-przygotowanie podłoży pod tynki
-montaż płyt G-K
-gładzie gipsowe
-malowanie natryskowe agregatem dużych oraz mniejszych powierzchni
inne prace remontowe

Atrakcyjne ceny możliwość negocjacji

kontakt: [email protected] tel. 600-251-960


Polecam tego fachowca od remontów i wykończenia wnętrz. Po pierwsze punktualny i dotrzymuje terminów a to bardzo ważne. Profesjonalne podejście do wszystkich prac wykonywanych przez niego. A do tego bardzo uniwersalny ponieważ pomógł mi naprawić i zrobić kilka innych rzeczy w domu. W dzisiejszych czasach to rzadkość trafić na takiego profesjonalistę. I wszystko tak jak w ogłoszeniu, które znalazłem: cena przystępna i najważniejsze że zostawił po sobie super porządek. Zainteresowanym mogę przesłać maila ze zdjęciami po remoncie mojego domu,naprawdę robi wrażenie.

bajanadjembe
30-08-2012, 14:22
Polecam tego fachowca od remontów i wykończenia wnętrz. Po pierwsze punktualny i dotrzymuje terminów a to bardzo ważne. Profesjonalne podejście do wszystkich prac wykonywanych przez niego. A do tego bardzo uniwersalny ponieważ pomógł mi naprawić i zrobić kilka innych rzeczy w domu. W dzisiejszych czasach to rzadkość trafić na takiego profesjonalistę. I wszystko tak jak w ogłoszeniu, które znalazłem: cena przystępna i najważniejsze że zostawił po sobie super porządek. Zainteresowanym mogę przesłać maila ze zdjęciami po remoncie mojego domu,naprawdę robi wrażenie.

Pokaż tutaj te zdjęcia.

bajanadjembe
05-09-2012, 22:53
I co?
Ten tadelakt mnie interesuje... i africa.

bajanadjembe
20-09-2012, 12:15
Jak myślicie, czy ta "firma" utrzyma się na rynku?
(oczywiście nie biorąc pod uwagę siły wyższej jako powodu takiej głuchej ciszy ze strony i ogłoszeniodawcy i zadowolonego kienta)

Artex12
08-10-2012, 09:33
http://deccoria.pl/profil,artex12.htmlDługo nie zaglądałem na forum do tego miałem problem z zalogowaniem się ale już zamieszczam autorskie zdjęcia akurat z mojego domu ponieważ nie każdy mój klient zgadza się żeby po robocie robić zdjęcia i rozpowszechniać w internecie. 140936140940140941140942140943

http://deccoria.pl/profil,artex12.html więcej fotek pod tym adresem