PDA

Zobacz pełną wersję : Urodziny



adamski
02-06-2004, 07:34
Dzisiaj właśnie mija 30lat jak ... żyje, funkcjonuję, cieszę się życiem. Kiedyś będąc 20latkiem zastanawiałem się jak to będzie, marzyłem, stawiałem sobie cele. Część z nich się ziściło - rodzina, praca,... Niedługo dojdzie następny cel - wszystko jest na najlepszej drodze do zamieszkania w naszym domciu jeszcze w tym roku.
Pozdrawiam
Adamski

Kon111
02-06-2004, 07:54
Dom - piękny prezent na 30-lecie.

Pozdrawiam

EDZIA
02-06-2004, 08:44
Adamski życzę Ci aby i w tej nowej dekadzie Twojego życia plany realizowały się jak do tej pory, bo tempo masz imponujące :) , spełnienia wszystkich marzeń , dużo szczęśliwych dni ....zwłaszcza w nowym domku. :)


P.S Jesteś dokładnie 50 lat młodszy od mojego Ojca, który też dziś obchodziłby swoje 80 te urodziny, niestety od kilku lat tego wspaniałego człowieka nie ma już wśród nas.

Wowka
02-06-2004, 08:59
Dobrej zabawy http://home.wanadoo.nl/de.animaties/dansers.gif

spełnienia marzeń a przynajmniej dopływu środków na ich spełnienie http://home.wanadoo.nl/de.animaties/geld.gif
życzę Tobie serdecznie

barbapis
02-06-2004, 09:37
Serdeczne gratulacje z powodu osiągnięcia tak szacownego wieku!
I pamiętaj - życie zaczyna się po ... trzydziestce! :wink:

sakus
02-06-2004, 10:53
Adamski, najlepsze życzenia od kolegi zza miedzy (Starogard).
Aby wszystkie marzenia się Tobie urealniły....
Mnie 30 dopadne w przyszłym roku.

Redakcja
02-06-2004, 17:44
Wszystkiego najlepszego!
Redakcja

adamski
03-06-2004, 07:35
Dziękuję wszystkim za życzenia :P
Wczorajszy dzień uczciliśmy w specyficzny sposób - został wylany chudziak w garażu i dzięki temu w całym domu jest wylane podłoże pod posadzkę. Poza tym wymurowane boczne ścianki tarasu. Wszystko własnymi (wujka-murarza) rękami, tak więc podwójnie cieszy.
Sakus: może byś tak zajrzał do Grupy Trójmiasto i Okolice? Gdzie się budujesz w Starogardzie? Ostatnio często tam bywam, bo ze Starogardu jest kilku moich wykonawców.

Pozdrawiam
Adamski

Benicio
03-06-2004, 07:40
Spóźnione, ale szczere życzenia. Co tam sobie wymyślisz, niech się spełni. :D

Pozdrowienia B.

31-10-2004, 23:20
Przepraszam, zapomniałam, jak masz na imię, a jest zbyt późno na poszukiwania.To ja mimi
Martwię się o Was bardzo .
jestem od Ciebie ciut starsza - mam 34 latka, ale wygladam na 25 :wink:
napisz proszę, jak czuje się zona.Czy wiecie juz, co się dzieje i jak możecie sobie z tym poradzić?Mam nadzieję, ze nie wystraszyłam Was tym swoim ostatnim postem.Wiem po prostu, że lepiej do takiego paskudztwa z grubej rury od razu przyłożyć.Synek zdrowo rośnie?Ja mam 2 dziewczynki.Młodsza ma 3 latka.Przytul żonę mocno, pogłaszcz jak dziecko, traktuj jak maleńki skarb.Szybko wróci do zdrowia i odda Ci Twoje serce.pozdrawiam