PDA

Zobacz pełną wersję : Podłoga z lampami



JLO
03-09-2012, 13:57
Witam,
Znalazłem w internecie lampki do podłogi diodowe. Na zdjęciu wyglądają bardzo ładnie. Czy ktoś z forumowiczów miał doświadczenia z takimi lampami?
Poniżej zdjęcie:
http://www.eyeleds.pl/_data/floorleds/eyeleds_floorleds_img_22.jpg

Pozdrawiam

monkey222
03-09-2012, 16:58
Za kilka lat przeminie moda na wszystkie węże diodowe, lampki i kolorki które każdy teraz montuj na potęge w każdym miejscu mieszkania. Za kilka lat się komuś znudzą lampki w desce i problem, bo albo wymiana kilku ostatnich pasów deski albo wywaenie lmpek i łatanie szpachlowanie dziur po lampce.A każda taka ingerencja zostawi już ślad na wieki wieków

JLO
04-09-2012, 14:22
Za kilka lat przeminie moda na wszystkie węże diodowe, lampki i kolorki które każdy teraz montuj na potęge w każdym miejscu mieszkania. Za kilka lat się komuś znudzą lampki w desce i problem, bo albo wymiana kilku ostatnich pasów deski albo wywaenie lmpek i łatanie szpachlowanie dziur po lampce.A każda taka ingerencja zostawi już ślad na wieki wieków

Jestem troche innego zdania, faktycznie węże ledowe taśmy sa już bardzo powszechne i jak sie okazuje wcale nie sa energooszczędne. To rozwiązanie jest inne, nowe, estetyczne i przy okazji bardzo fajnie będzie służyło jako nocne oświetlenie. Wiesz tak naprawdę wszystko może sie znudzic , ale co zrobić jak te lampki mi sie podobają.. :)

Czekam może trafi sie ktoś kto już ma i podpowie czy są dobre, jak nie to biore i sam będe próbował w sumie to nie majątek....;)

monkey222
04-09-2012, 17:53
Ja nie mówiłem że mi się nie podobają , wręcz przecviwnie, wyglądaja świetnie o z tą deską wyglądają luksusowo:)

JLO
10-09-2012, 11:40
No i zdecydowałem się, nie będą na podłodze tylko na schodach :) Myślę że za dwa tygodnie będę mógł sie pochwalić :) Okazało się że są dostępne od ręki :) więc tylko schodziarz musi sie uwinąć :) Jak już będe miał podziele się wrażeniami i może wrzuce jakieś foto.

monkey222
12-09-2012, 06:16
Bardzo fajnie to wygląda, a ponad to jest bardzo opłacalne. Zastosowanie oświetlenia podłogowego LED, zdecydowanie obniży rachunki. Firma Barlinek posiada coś takiego w swoim asortymencie. :)

Prosze mi wyjaśnić dlaczego osietlenie w podłogach zdecydowanie obniża rachunki????? prosze o logiczne wyjaśnienie bo nie mam pojęcia czemu tak jest :) Czy świwatło świecące z dołu do góry pobiera mniej prądu?? hehehe

A tak na poważnie czy pan jest przedstawicielem barlinka.. ma pan 5 postów i w każdym zachwycA SIĘ PAN BARLINKIEM I PROPONUJE ZAKUP..

Alina&Mariusz
12-09-2012, 12:03
A tak na poważnie czy pan jest przedstawicielem barlinka.. ma pan 5 postów i w każdym zachwycA SIĘ PAN BARLINKIEM I PROPONUJE ZAKUP..

Aż z ciekawości sprawdziłem. Zgadza się. Czyżby profil sponsorowany???

Jarek.P
12-09-2012, 12:13
Usunięte, zbanowane.
A Wasze wpisy niech zostaną, jako antyreklama firmy, która tak nieudolnie się promuje ;-)

J.

wikula7
14-09-2012, 14:35
Lampki podłogowe w żaden sposób nie obniżają rachunków - tot. bzdura .
W swojej ofercie nie tylko ma coś takiego B.K ale także np. Egger
Ja osobiście użytkuję ( sprzedaję też ) i jedyne co dobre w nich to że w nocy można zapalić delikatne oświetlenie żeby oświetlić sobie np. drogę do łazienki bez budzenia wszystkich domowników górnym światłem ( pod warunkiem umieszczenia lampek w ciągu komunikacyjnym a nie np. pod oknem jak na tym zdjęciu) , oraz taki bajer .:D
Koszt takich lampek to ok 300 zł / kpl. 5 szt + zasilanie
Pozdrawiam

JLO
21-09-2012, 13:01
Tak jak oiecałem wrzucam zdjęcie po zainstalowaniu moich lampek. Oglądałem różne, ale te są faktycznie rewelacyjne i efekt mi się bardzo podoba. Oceńcie sami:
137743

Efekt jest taki, że mogę spokojnie wejśc po schodach bez zapalania większego światła. Mają IP67 więc napewno przy myciu nic im się nie stanie i wytrzymują 285kg :) tak więc jak przytyje i na którąś wejdę to wytrzymają ;)
ps. Patrzyłem na różne inne i niestety wypadają słabo przy tych moich eyeleds.

piter30
23-09-2012, 17:30
super to wyglada a jakie sa koszty mniej wiecej z zamatowaniem pozdrawiam

firewall
23-09-2012, 17:36
Tak jak oiecałem wrzucam zdjęcie po zainstalowaniu moich lampek. Oglądałem różne, ale te są faktycznie rewelacyjne i efekt mi się bardzo podoba. Oceńcie sami:
137743

Efekt jest taki, że mogę spokojnie wejśc po schodach bez zapalania większego światła. Mają IP67 więc napewno przy myciu nic im się nie stanie i wytrzymują 285kg :) tak więc jak przytyje i na którąś wejdę to wytrzymają ;)
ps. Patrzyłem na różne inne i niestety wypadają słabo przy tych moich eyeleds.
Nie wiem czy schodzenie nocą po schodach przy takim oświetleniu jest komfortowe. Zwykle patrzymy pod nogi, a wtedy lampki świecą nam w oczy.

JLO
24-09-2012, 09:06
super to wyglada a jakie sa koszty mniej wiecej z zamatowaniem pozdrawiam

Też mi się podoba, koszt to około 200zł/lampkę + zasilacz, wszystko jest na ich stronie.

JLO
24-09-2012, 09:08
Nie wiem czy schodzenie nocą po schodach przy takim oświetleniu jest komfortowe. Zwykle patrzymy pod nogi, a wtedy lampki świecą nam w oczy.

A ja juz wiem :yes: , też się tego obawiałem, ale one daja na tyle delikatne światło, że nie rażą i jest w sam raz :D

ash30
26-09-2012, 08:22
Ostatnio zamontowaliśmy z mężem lampki podłogowe w przedpokoju. Oprawa halogenowa, wodoszczelna + żarówki LED. Efekt rewelacyjny.
Doskonałe światło na wieczorne/nocne przejście po przedpokoju. A jakby się znudziło? Po wymianie paneli nie byłoby śladu.

Montaż: otwór w wylewce i panelu.

JLO
02-10-2012, 12:52
Ostatnio zamontowaliśmy z mężem lampki podłogowe w przedpokoju. Oprawa halogenowa, wodoszczelna + żarówki LED. Efekt rewelacyjny.
Doskonałe światło na wieczorne/nocne przejście po przedpokoju. A jakby się znudziło? Po wymianie paneli nie byłoby śladu.

Montaż: otwór w wylewce i panelu.

Też fajny pomysł :). Potrzeba tylko więcej miejsca pod podłogą.