PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe forum na [url]www.muratordom.pl[/url]



kodi_gdynia
28-06-2002, 08:44
Tak wlazłem na http://www.muratordom.pl i ku mojemu zaskoczeniu pojawiło się nowe forum. Myślałem - że muratordom i murator to jedno. Czy jest sens, aby każdy link muratora miał forum. Póki co jest tam zero zalogowanych i zero wątków, ale czy takie rozpraszanie jest dobre i konieczne.
Pozdrawiam

warte uwagi są nowe buźki i większe moźliwości edytowania tekstu. Dlaczego nie można przenieść tego na ten grunt

yemiołka
28-06-2002, 09:11
stronkę obejrzałam pobieżnie i b. mi się podoba.
forum - super: czytelne i na wyższym poziomie technicznym -szkoda, że takie puste!! :grin:
zalogowałam się, bo była niepowtarzalna szansa: jestem drugim użytkownikiem po adminie! :wink:

Macias
28-06-2002, 09:16
No to mamy konkurencyjne forum.
Juz pare osob jest zarejestrowanych i nawet pare postow.
Bardziej tematyczne, ale czegos tam brakuje.
Tam brakuje "duszy", was kochani forumowicze. Tych klubow,pogaduszek i dziennikow.
Pozdrawiam
Maciej

Maco
28-06-2002, 09:19
Rzeczywiście ładne to forum...
Jakby się dało je połączyć to byłoby idealnie !

kodi_gdynia
28-06-2002, 09:35
Własnie o tym mówię, po co konkurencyjne. Owszem jest poukładane, ale to i w tym można zrobić. Forum tworzą ludzie i byłaby wielka szkoda, gdyby zaczęło się coś tutaj psuć. Mam nadzieję, iż staniemy na wysokości zadania i dalej będzie się można czuć miło fajnie i przyjemnie.
Pozdrawiam

Nie rozumiem tylko celu redakcji. Po co drugie forum.

Alanta
28-06-2002, 10:54
A może Murator i Muratordom to dwie konkurencyjne firmy :smile:

Alanta
28-06-2002, 11:01
RANY JULEK, to nie jest jedno forum, tylko kilka i na każdym trzeba się chyba logować ! Yemiołka, nie ciesz się, jesteś zalogowana tylko na jednym z nich :smile:. To ja tam nie idę, ledwie nadążam z czytaniem tego forum...

yemiołka
28-06-2002, 11:52
wiem, ze na jednym - dziwnie to hula, powinno być połączone!

Luśka
28-06-2002, 16:24
A może to Redakcja po uwagach i opiniach Forumowiczów zamiast porządkować to Forum (ciężka sprawa po takim czasie istnienia), założyła nowe - już inaczej skonstruowane od podstaw???? Redakcjo, przyznaj się!?

Maco
28-06-2002, 21:39
Jak zwykle NOWE niesie dobre i złe ze sobą... :smile:

adamski
23-08-2002, 09:32
Hmm, nowe forum? Tak z ciekawosci zaczalem dociekac jakie firmy informatyczne tworza portal dla Muratora. Stronka http://www.fabrika.pl zawiera informacje iz ta firma specjalizuje sie m.in. w javascript, php i mysql-u. Dla niewtajemniczonych podam w skrocie php i javascript to jezyk programowania a mysql - baza danych. Dodam ponadto iz ta firma pojawia sie jako autor obu forum. No i zaczyna sie zagwozdka. Po kie licho 2 forum? Czyzby nikt nie wpadl na przerzucenie po kolei watkow na nowe forum? Ze strony informatycznej dodam ze nie jest problemem stworzenie bazy np. w mysql-u zawierajacej uzytkownikow, tak abym nie musial w kazdym nowym forum wklepywac nazwy uzytkownika, hasla, itd.
Czy ktos pomyslal o tym ze powiedzmy znajda sie dwie osoby przywiazane do swojego nicka np. "adamski" :smile:
Moze wowczas dojsc do kuriozalnych sytuacji gdy na dwoch forum beda inne osoby o tym samym nicku.
Mam dziwne wrazenie - moze niesluszne - ze zaproponowano wydawnictwu stworzenie nowego forum na nowej stronie zapewniajac jednoczesnie ze nie ma szans na rozbudowe i poprawke juz istniejacego. Droga redakcjo - dajcie sobie spokoj z nowym forum i przyduscie troche autorow. Swoja droga widac ze webmasterzy tworzacy strony dla Muratora sa naprawde niezli, dziwi mnie wiec ten brak pomyslowosci.
Pozdrowienia dla calej redakcji Muratora
Adamski
PS. Dla swietego spokoju zarezerwowalem juz sobie nicka na nowym forum :razz:

Luśka
23-08-2002, 20:06
A ja zostaję, bo mi tu bardzo dobrze i nie będę latać po innych forumach (s-forach)!!!!!

Jola_
28-08-2002, 15:41
Jest fajne, ale ja jestem konserwatystką. Jest mi tu dobrze.
"Lepsze, jest wrogiem dobrego"

Mis Uszatek
25-09-2002, 15:48
Jestem i tu nowy i tam nowy, ale tu wszystko bardzo mi się podoba. Bardziej niż na tym drugim forum. Tyle miłych i sympatycznych postaci, tyle mądrych uwag. Chyba będę częściej przychodzić do dzieci na komputer...

Frankai
25-09-2002, 17:38
Luśka - przypomniał Ci się kawał o rodzicach i brudnym dziecku? "Myjemy czy robimy nowe?" http://www.afternight.com/smiles/laugh2.gif
Ja kocham to
http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/mordki2/011.gif i zostaję tu. Szata graficzna tu jest też lepsza, bo prostsza a tym samym łatwiejsza do czytania.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-09-25 18:42 ]</font>

Luśka
25-09-2002, 20:05
ad. Frankai - jak się człowiek dobrze zorganizuje to można i jedno i drugie! I zupełnie nie na temat - właśnie wróciłam z Wrocławia; piękne macie to miasto i szkoda, że nie miałam czasu, żeby je jeszcze dokładniej obejść. Nie mówiąc o piweńku na rynku z forumowiczami..... May be next time

Frankai
25-09-2002, 23:05
Luśka - w miłości jestem wierny. Zostanę z tym jednym Forum.
We will be waiting for you.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-09-26 00:06 ]</font>

Luśka
26-09-2002, 10:31
do F: moja uwaga o organizacji nie dotyczyła Forum! Też jestem wierna :smile:. Co do reszty - thanks in advance