PDA

Zobacz pełną wersję : Studnia wiercona - szukam wykonawcy



tomy_m
05-09-2012, 23:42
Witam

Szukam wykonawcy odwiertu studni głębinowej w okolicy Jeleniej Góry.
Odwiert musi być na dolny młotek, grunt jest twardy, można rzec bardzo twardy (głównie granit).
Woda jest na głębokości około 20-25 metrów (tak mają sąsiedzi, ja mieszkam w dolinie jeszcze niżej niż oni)
Chodzi mi o studnię z rurą średnicy wew. min. 110 mm. Ważne jest dobre uszczelnienie warstwy poniżej dna rzeki płynącej obok, tak aby do studni nie dostawała się (podciekała) woda z tej rzeki (potok górski).
Potrzebuje odwiertu i rury oraz osadzenia tej rury z filtrem, filtr wykonam we własnym zakresie na miejscu sam analizując warstwę wodonośną.
Płacę tak samo czy jest woda czy jej nie ma ale ja decyduję o miejscu wiercenia. 10 metrów od miejsca wiercenia płynie po skałach granitowych, potok górski.
Podejście jest bardzo wygodne, wiercenie ma być na utwardzonym klińcem placu z dobrym dojazdem.
Obok płynie rzeka więc nie ma potrzeby wykonywania dołów itp. prac ziemnych.
Kręgi, instalacja, pompa itp. wszystko to wykonuję we własnym zakresie.
W miejscu wiercenia nie ma żadnych kurzawek, mułów itp. Nie potrzebuję obsypki żwirowej.

Szukam firmy taniej ale nie będę targował ceny, jeżeli będzie za wysoka (ustawiona na targowanie) to nie zlecę wiercenia i kropka.
Przy problemach w czasie wiercenia skłonny jestem dorzuć kasę do umówionej ceny, nie szukam frajerów i za uczciwą pracę uczciwie zapłacę.
Nie wygrałem w totolotka, nie szukam Studni Mercedesa bo mnie na to zwyczajnie nie stać. To życie, a nie kaprys, zmusiło mnie do wywiercenia tej studni.

Wiertaczy z różdżkami i innej maści prestidigitatorów... żegnam od razu w bramie na posesję. Nie jestem studniarzem, ale idiotą też nie jestem.
Ewentualne oferty z nr tel. albo tutaj na forum albo na email: [email protected]

PS. Jestem specjalistą od budowy serwisów internetowych, tworzenia wizerunku firmy i SKUTECZNYCH kampanii reklamowych różnego rodzaju. Jeżeli jakiś studniarzy to interesuje, tchętnie wykonam coś w barterze.