PDA

Zobacz pełną wersję : Czym zaślepić otwór w brodziku?



MONIKA1850
06-09-2012, 17:52
Witam!
Kochani mam nie lada dylemat,otóż od pewnego czasu na ścianie nośnej w salonie zbiera się woda,robi się mega plama ,odpada farba i gladź :/Sciana ta sasiaduje z łazienka i po drugiej stronie stoi kabina natryskowa.Doszłam do tego że woda zbiera sie pod brodzikiem podczas kapieli potem wsiaka w ścianę i wyłazi po drugiej stronie :(( Szukałam przyczyny,sylikon na łączeniach brodzik-płytki nie przepuszcza wody,odpływ szczelny ale okazało sie żę pokrętło od korka juz tak wyrobiło uszczelkę która znajduje się po drugiej stronie scianki brodzika że przepuszcza wode a ta sobie leci po podlodze pod brodzikiem,dodam że glazury pod brodzikiem brak.Z racji tego wywaliłam pokrętlo zdemontowałam wszystko i została dziura która tymczasowo zaslepiłam korkiem od umywalki(to jakiś paradoks bo latałam za głupim korkiem za 1zl po calym mieście)no ale wiadomo korek nie wygląda zbyt efektownie :/ Są zaślepki do umywalek które niestety ale przykrecane sa z drugiej strony otworu a ja nie chcialabym demontować całej kabiny aby taką zaślepkę zastosować.

Zatem pytanie-czym innym mogę zaślepić taki otwór,ma 40mm średnicy,aby wyglądalo to estetycznie?

Jarek.P
06-09-2012, 19:02
Może tą zaślepkę po prostu przykleić?

J.

MONIKA1850
06-09-2012, 20:16
Może tą zaślepkę po prostu przykleić?

J.

no to jest jakis pomysł ale jak klej zacznie przeciekac?bo czym ja przykleic?

Jarek.P
06-09-2012, 20:23
Po prostu przyklej to dobrze, klejem odpowiednim do klejonego materiału. Z czego jest ta zaślepka?

Jakiś dwuskładnikowy klej typu Poxipol powinien wystarczyć, myślę.

J.

hubnik
13-09-2012, 15:36
Dobry klej !!!!