PDA

Zobacz pełną wersję : Zalanie - remont.



ress
12-09-2012, 08:41
Witam.

Zeszlej zimy "podlalo" nam przedpokoj i lazienke. Rury zostaly naprawione, odpadajacy tynk zbity, pomieszczeniom dalem rok na wyschniecie co teoretycznie powinno wystarczyc, ale ciagle czuc nieprzyjemny zapach. W razie nieregularnego wietrzenia nawet spory...

Pytanie co teraz. Jak na mnie, spryskalbym sciany srodkiem antygrzybicznym, potem grunt, tynk i szpachla. Nie wiem jednak czy w sytuacji, kiedy czuc wilgoc, grzyba, sam nie wiem co to jest, mozna dzialac.

Dom jest stary, ma z 70 lat (ale jest w swietnej kondycji).

marynata
14-09-2012, 08:39
Wciąż masz gdzieś wilgoć i stąd ten zapach stęchlizny.Musisz usunąć przyczynę.Może podłogi nie dostały szansy wyschnięcia(co masz w przedpokoju na podłodze?).
Po porządnym osuszeniu możesz wszystko przelecieć jakimś środkiem z chlorem,np domestos.

grazyna30k
14-09-2012, 17:47
Jak są duże ulewy , cieknie ze ściany ( na skosach ) , co robić ? POmocy !

Aleksandryta
14-09-2012, 19:49
podłóż miski i inne garnki :rolleyes:

Charlie
14-09-2012, 22:51
podłóż miski i inne garnki :rolleyes:

...i wreszcie wezwij fachowców - w lokalnej gazecie jest pełno ogłoszeń firm budowlanych.

Miśka76
01-10-2012, 19:27
Ja tez miałam zalanie i trzeba było skuć kawał sciany, żeby nie było problemów. później zatynkowana została dziura i schła dość długo, dopiero po tym tynk i gładź. ale też robotnik chyba nie dosuszył i gdzieniegdzie są lekkie pęknięcia.