PDA

Zobacz pełną wersję : Wylewka anhydrytowa cena?



shiza34
12-09-2012, 11:05
Witam przymierzam się do wylania wylewek anhydrytowych mam pytanie jaki jest koszt 1m2 dla 5cm gr i 4 cm gr. tych wylewek robocizna+materiał?dzwonie po firmach i ceny które mi podają są mniejsze niż zwykłych cementowych albo dla odmienności kosmiczne.na forach piszą o cenach tylko nie mogę trafić na aktualne wpisy?jeśli ktoś może polecić firmę w małopolsce to byłbym wdzięczny.pozdrawiam

sebm
19-09-2012, 07:57
A ja poszukuję takiej firmy w okolicach Częstochowy.

Znalazłem Bauman i Kibo. Reklamują się że super robią takie posadzki. Ktoś ma jakieś opinie o tych firmach?

shiza34
23-09-2012, 16:06
wstępnie wybrałem firmę za 150 m2 chcą 6 tys zł w tym jest dojazd.wylewka Agilia Sols. na parterze 5 cm gr a na poddaszu 3 cm myslicie ze to dużo?

firewall
23-09-2012, 16:40
3cm to bardzo,bardzo mało(chyba że idzie bezpośrednio na strop betonowy)

shiza34
25-09-2012, 09:44
Tak wylewka na parterze będzie na styropianie i ogrzewaniu podłogowym i tam 5cm na poddaszu folia żeby płyta nie wypiła wodę z wylewki na wylewce będą legary miedzy nie styropian albo wełna i deski podłogowe.Jednym minusem tak malej wylewki jest to że nie przykryje łączeń rurek ale to się w legarach dopasuje;)Problem też jest taki że w rurkach od podłogówki nie mam wody i mimo to że spinki są dość gęsto,mogą wypłynąć.Wody nie będę miał do wiosny na pewno wiec myślę położyć na rurkach drut 6 co metr i kolkami rozporowymi do betonu go złapać na pewno ich nie podniesie;)

ziewam
28-09-2012, 18:04
U mnie przy gr.4-5 cm wyszło 45zł za metr kwadratowy z robocizną, a z wylewki jestem bardzo zadowolony (zdjecia w dzienniku). Firma robi na terenie mazowieckiego, jak ktoś będzie chciał to podam namiar.