PDA

Zobacz pełną wersję : POSZUKUJĘ GEODETY, STUDNIARZA, ELEKTRYKA - Marki pod Wa-wą



mdzalewscy
03-06-2004, 21:30
Zdecydowanie poszukuje na czerwiec, działka w Marki, pod Wa-wą

- geodety do wytyczenia budynku i granic działki (pow. działki 450m2)

- studniarza do wybicia studni

- elektryka do zamontowania skrzynki budowlanej na działce od skrzynki (chyba nazywa się to ZK) która też już znajduję się na działce na lini ogrodzenia. Czyli posumuwując trzeba pociągnąc jakieś 1m kabla i zamontować skrzynkę do celów budowlanych.

Wszystkie oferty rozważę i nie koniecznie musze wybrać najtańszą, ale napewno też nie wybiorę najdroższej. Czas wykonania do połowy czerwca.

[email protected]
tel... 600 607 717. po 17:00

mdzalewscy
07-06-2004, 14:33
podnosze temat. BO BRAK OFERT !!!!!!!!!!!!!!!!

Niby bezrobocie, a chętnych nie ma :-?

dostałem tylko 1 numer tel. do elektryka.

slaw
07-06-2004, 22:50
=== Elektrycy z Marek:

Adam Kanclerz (609) 618-115 - ten zapowiada się bardzo sensownie
Wojciech Laskowski tel. (602) 33-37-50
i numer spisany z jakiegoś ogłoszenia przy drodze: (505) 237- 646

Nie korzystałem jeszcze z ich usług - dopiero planuję.

Zobacz jeszcze jakie skarby kryją gabloty w Z.E. Wołomin. (http://slaw.kosnet.pl/budowa/Fotki_reklam/PICT3152_Elektrycy_ZE_Wolomin.jpg)


=== Geodeci z okolic:

Z tym mi się dobrze współpracuje:
GEOATLAS s.c. K. Kurowicki, K. Wawrzyńczak
ul. Ks. Skorupki 61, 05-091 Ząbki
tel. (22) 781 46 73 (bywa pod tym tel. 15:00-16:00)
tel. (602) 570 408, geoatlas<at>poczta.onet.pl

inni:

http://www.geodeci-wolomin.pl/reklama.php

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych GEOMAR, Henryk Wójcik
ul. Letnia 8, 05-261 Marki, tel.(22) 781 33 75, h.wojcik<at>wp.pl

-kriss-
07-06-2004, 23:27
podnosze temat. BO BRAK OFERT !!!!!!!!!!!!!!!!

Niby bezrobocie, a chętnych nie ma :-?

dostałem tylko 1 numer tel. do elektryka.


Witam,

Odnośnie studni!
mi wykręcił 24m za 1100zł. w plasticu + zawór zwrotny
tel. kom. 604953163 Tadeusz Więch
Gość przyjeżdza z Tłuszcza ja jestem zadowolony, reszta należy do Ciebie!!!

pozdr.

Maluszek
08-06-2004, 09:24
Geodeta Pan Daniel Demusiak tel. 0-604 277 175. Polecam, pan Daniel wykonuje pracę szybko i niedrogo :D Za zrobienie mapek i interweryzacji powykonawczej budynku z przyłączeniami i ZUD wziął 600 zł :D

mdzalewscy
08-06-2004, 22:03
ot i moje przeboje

ELEKTRYK
Pracująca w Z.E. Wołomin Pani, doradziła mi ich elektryka "wykona tanio, bo sobie dorabia". Kozak przyjechał jeepem z kurzem w ustach i za skrzyneczkę energetyczną (do celow budowlanych) zaśpiewał mi 1500zł i w bólach stargował mi do 1350zł, słowem 1m kabla, skrzynka, i podłączenie z Rb-tki (chyba tak się to nazywa) do tej skrzynki, raptem max. 2 godziny pracy. Słowem na czystko z 1tyś zł, może troche mniej bo jeszcze minus gaz do jego auta, itd.... Aha i jeszcze jak go nie weznę to musze mu zpałcić 50zł za przyjazd, i "taniej już nie znajdziecie...". A przecież jak miał przyjechać to wcześniej nie mówił, że przyjazd za 50zł, koszmar i oszust. Zgodziłem się, dzwonię do innych elektryków i średnio biora za to 1000zł czyli 350zł mniej, a taka kasa to piechotą nie chodzi, a ja muszę znacznie dłużej pracowac na to niż ten człowiek. Oczywiście, nie bedzie on mi tego zakładał , ani nie dostanie tych 50zł. PROSZE UWAŻAĆ !!!, zauważyłem że po znajomości rzadko taniej wychodzi wręcz przeciwnie skórę się zdziera.

"GEODETA" dostałem numer od kierownika budowy do znajomego. działka malutka 22/20m, wytyczenie budynku 6 punktów i przy okazji może granice działki. Dzwonię do firmy Geoplan Wołomin, wytyczenie budynku O.K 500-600zł , granic dzialki drugie tyle. Wyliczyłem, że od 1000 do 1200zł. Ja pierdziele, trzeba było zostać geodeto za godz. pracy 500-600zł. A niech On zrobi nawet tylko 1 wytyczenie dziennie czasami 1 mapke zagospodarowania dziennie, to da mu na miesiąc jakieś 25 000 zł - minus jego koszty nadal zostaje 20 000. Dzwonię potem do innych geodetów cena wytyczenie budynku i granic działki około 600zł, przez telefon można stargować było do 550zł, pewnie za 500zł zrobi to już przyzwoicie (Geodeta z Zielonki).

" Studnia"
Odnośnie studni to skorzystałem z podpowiedzi SLAW'a (dzieki !!!) w innym poście i zadzwoniłem do Pana Stachonia (55zł metr). Wiercił nawet na sąsiedniej działce w tym rejonie Marek, twierdzi, że woda jest na 9/10m. Cena około 500zł to już przyzwoicie z jego materiałami, muszę tylko kupić potem pompe.

NADAL CZEKAM NA KONKRETNE OFERTY, RZADNEJ JESZCZE DECYZJI NIE PODJEŁEM, JA NIE CHCĘ ZA DARMO ?, ale też nie chcę płacić za metr studni 300zł jak można spokojnie za 50-60zł

Maluszek
09-06-2004, 07:44
Woda w Markach nie jest najlepsza. Ma bardzo wysoki poziom żelaza i manganu :( U nas woda była już na 6 m ale kopaliśmy do 12 m.

W sprawie godety - dzwoniłeś do p. Daniela. Z nim można rozsądnie się dogadać :D

W-waBiker
09-06-2004, 09:15
Jeśli jesteś zainteresowany to mój wujek jest w tym dobry tzn w wierceniu studni, sam znajduje wode i wierci studnie tak że płacisz za wode a nie za wyznaczenie wody czy za odwierty (w których czasem nie ma wody :o ) Wujek jest z Białołęki i wiercił bardzo wielu ludzią w tej okolicy a m. in. u mnie i musze powiedzić, że jestem zadowolony, a co do ceny to trzeba by z nim porozmawiać, ale wiem, że czasem nawet brali go ludzie żeby im poprawił wode po innych "fachowcach"

mdzalewscy
15-06-2004, 10:35
Jeśli jesteś zainteresowany to

poprosze namiary, zadzwonię .

NADAL ZBIERAM OFERTY !!!

W-waBiker
15-06-2004, 12:10
Problem jest jedynie taki, że wujka ciężko zastać w domu a niestety nie posiada on tel. komórkowego więc najlepiej by było jakby Pan zostawił mi swój numer na priv albo na maila a ja go przekaże wujkowi i on zadzwoni.
Pozdrawiam.

mdzalewscy
18-06-2004, 21:07
prosze podać mi na priva jego numer domowy napewno go w weckend namierzę :D

NADAL ZBIERAM OFERTY !!!!! (a prawie ich nie mam :( ) W TYM TYGODNIU JUŻ WYBIORĘ

"Zdecydowanie poszukuje na czerwiec, działka w Marki, pod Wa-wą

- geodety do wytyczenia budynku i granic działki (pow. działki 450m2)

- studniarza do wybicia studni

- elektryka do zamontowania skrzynki budowlanej na działce od skrzynki (chyba nazywa się to ZK) która też już znajduję się na działce na lini ogrodzenia. Czyli posumuwując trzeba pociągnąc jakieś 1m kabla i zamontować skrzynkę do celów budowlanych.

Wszystkie oferty rozważę i nie koniecznie musze wybrać najtańszą, ale napewno też nie wybiorę najdroższej. "