PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka brama do garaży 285*280??



DZIKU_7
23-09-2012, 18:55
Witam Państwa.

Potrzebuję 2 szt drzwi garażowych w kolorze "ORZECH" i drzwi do pom. gosp. w tym samym kolorze i wzorze .

Wymiary drzwi : szerokość 285cm, wysokość po doliczeniu wylewki 280cm(na gotowo)- 2 sztuki

Wymiary drzwi: 102 szerokie i 210 wysokie- 1 sztuka

Drzwi metalowe do góry uchylne albo i segmentowe w zależności od ceny. DO jednych może napęd tylko niewiem jaki:/

Firmy jakimi jestem zainteresowany to: normstahl, wiśniowski, hormann.

Co mi polecacie?? i jakich cen się mogę spodziewać

pozdrawiam

finlandia
23-09-2012, 23:07
Szukasz wycen - zamieść post na forum oknonetu. Już tam Cię dopadną sprzedawcy że nie będziesz mógł się opędzić od "najlepszch propozycji". Tu rozmiawiamy o rozwiązaniach i są tematy zarówno o bramach jak i drzwiach.

DZIKU_7
24-09-2012, 04:03
ok, dzieki.
mam w takim razie pytanie: czy do góry uchylna sprawdzi się na takiej powierzchni czy jednak założyć segmentówke.
co skłania mnie za do góry uchylną?! cena! powiedzmy 1300zł taniej niż segmentówka x2= 2600 zł, za to jakiś napędzik sobie dokupię.
pozdrawiam

witek86
24-09-2012, 06:43
wszystko zależy czego oczekujesz od bramy jak ma tylko przyslonić wjazd to ok jak taka brama jest przy domku to jak widzę uchylną z marketu to nie obrażając nikogo ale dla mnie to dramat!
blacha konserwowa po kilku sezonach wygląda jak wygląda no ale cena zupełnie inna

finlandia
24-09-2012, 09:40
Dziku, masz określone marki, więc znajdz w swojej okolicy ich dobrych przedstawicieli i wyślij zapytanie. Poznasz ceny. Z tym oknonetem to żartowałem. Chyba że lubisz takie castingi i ryzyko związane z wyborem najtańszego sprzedawcy z drugiego końca kraju.

witek86
24-09-2012, 10:05
aż z ciekawości wszedłem tam to racja powiedz tylko hasło a już "hieny" czekają:D

DZIKU_7
24-09-2012, 21:48
nie, castingów nie lubię chyba że chodzi o wybór np. bikini;) a teraz serio.: drzwi mają być na lata ale oczywiście liczę się też z ceną i z tąd moje pytanie czy do góry uchylna będzie ok, ale z firm które wymieniłem czy jednak wziąć segmentówke