PDA

Zobacz pełną wersję : Żyrafa do gładzi Bass Polska vs Graphite



zlociutki999
07-10-2012, 18:15
WItam

z tej strony Grzegorz. Szykuję mi się remont mieszkania i prosiłbym o opinie co do szlifierek tzw. żyraf. Interesuje mnie kupno z uwagi na duże powierzchnie do szlifowania gładzi. Poczytałem już dość trochę na temat szlifierek ale prosiłbym o fachowe doradzstwo z Waszej strony.
Chciałbym zainwestować w szlifierkę do kwoty około tysiąca złotych. Poniżej przestawię moje propozycje które przykuły Moją uwagę ze względu na jakość co do ceny. Nie chciałbym stawiać na najtańsze rozwiązania rzędu 300-400 złotych.

Moje propozycje:
Bass Polska:
www.allegro.pl/szlifierka-do-gipsu-teleskopowa-220cm-zyrafa-600w-i2680540298.html

Graphite 59G261:
www.allegro.pl/graphite-szlifierka-zyrafa-do-gipsu-gladzi-59g261-i2669524569.html

Stawiam na żywotność, praktyczność, mała awaryjność ...
Zauważyłem że jest również DEDRA Pansam za kwotę od 500 zł
Prosiłbym o wyrażenie swojej opinii plusów i minusów, a nie krytykowanie.

KAMIL I DOROTA
06-01-2013, 19:33
ogółem za fachowca sie nie uważam ale miałem doświadczenie w tym

Napewno przydaje sie na prostych ścianach o które np w blokowiskach będzie ciężko bo sam kupiłem takie mieszkanie i taką szlifierkę.
Na falujących ścianach szlifierka ścina "garby " i przeciera gładz. Chyba ze idealnie prosto wyciągniesz ściany.
Ja osobiście powiem że zły sprzęt nie jest ale trzeba troszkę na nim popracować . Jeden pokój zrobiłem ta maszynką drugi ręcznie papierem 150 i siatkami 200 i 240 i efekt ten sam :p, no napewno szybciej
Co do jakości sprzętu robiłem takim za 3 tyś jedynie słyszałem że ten tani sprzet jest do d.....
pozdrawiam