PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zaoszczędzić podczas transportu



krollazienek
10-10-2012, 22:02
Cześć! Pewnie wielu/wiele z Was zastanawia się z jakiej firmy transportowej skorzystać, aby było i tanio i solidnie. Szukając różne strony w sieci natknąłem się na taką: Clicktrans.pl. Portal pomaga odnaleźć firmę transportową jadącą w wybrane miejsce. Dzięki temu zlecony transport (http://clicktrans.pl/) przesyłki jest tańszy. Opiera się to na aukcji w dół czyli firmy transportowe licytują za ile przewiązą daną przesyłkę. Myślę, że warto się tematem zainteresować. ;-)

ooksana
28-12-2012, 17:46
A czy ten clicktrans o którym piszesz to działa też przy szukaniu firm do przeprowadzki na przykład czy tylko chodzi o przesyłki? Bo niedługo będę likwidować meble z mieszkania po babci i będzie mi potrzebna firma do przewozu mebli

aiz
29-12-2012, 12:33
Oksana, na clicktransie też trafisz na firmy do przeprowadzki , ja z nich korzystałam i wyszło sprawnie i taniej niż mi normalnie firmy oferowały z miasta. Spokojnie możesz próbować ,bez tracenia czasu na dzwonienie i wybierzesz firmę która Ci pasuje, sprawdzisz opinie klientów co z niej korzystali, no ja w każdym razie byłam z tego bardzo zadowolona

aiz
13-02-2013, 12:19
Na CLICKTRANS też można znaleźć przewoźników do przewozów zagranicznych na pewno w Europie, nie wiem tylko czy dalej
ale może też

p!nk
24-10-2016, 17:49
Najlepiej jest zatrudnić firmę, z której wszyscy są zadowoleni. Przynajmniej będzie wiadomo, że wszystko dojedzie w jednym kawałku i nie trzeba kupować nowych rzeczy. Jeżeli chodzi o przeprowadzki, to warto odezwać się do :spam:. Ta firma też nie bierze dużo pieniędzy, a przynajmniej jest sprawdzona.