PDA

Zobacz pełną wersję : sterowanie rekuperatorem



fastel
11-10-2012, 20:37
Witam

Nie zajmuje się tematem rekuperacji na co dzień. Potrzebowałbym podłączyć rekuperator pod inteligentny budynek w systemie knx. Jedyny problem, że nie chcę przerabiać wnętrza rekuperatora - gwarancja. czy jest możliwość podłączenia systemu bezpośrednio, bez przeróbek, do rekuperacji?

dendrytus
11-10-2012, 23:35
Witam

Nie zajmuje się tematem rekuperacji na co dzień. Potrzebowałbym podłączyć rekuperator pod inteligentny budynek w systemie knx. Jedyny problem, że nie chcę przerabiać wnętrza rekuperatora - gwarancja. czy jest możliwość podłączenia systemu bezpośrednio, bez przeróbek, do rekuperacji?
Tak. O ile producent rekuperatora ma stosowaną "płytkę" do integracji z KNX.

Siemens Synco 700

piwopijca
27-06-2013, 16:19
Odgrzeje temat bo nie chce zakladac kolejnego podobnegp.
Czy da się bez większego problemu podlaczyc centrale wentylacyjna Renovent Brink HR 400 Large do centrali alarmowej przez PGM?
Zastanawiam się, czy było by możliwe sterowanie zmiana biego I i II za pomocą centrali alarmowej - nie chce nic innego z nia robic, tylko zmiany biegow I-II .
Nie wiem czy tak prosto da się to zrobić a centrala to Paradox EVO 48. Ma dwa wyjścia tranzystorowe po 100mA i jedno przekaźnikowe 5A
Kombinowalem jeszcze czy nie podlaczyc jednego pilota 4-ro przyciskowego NICE do otwierania i zamykania rolet przez centralke alarmowa, ale na razie dalem sobie z tym spokoj (rolety NICE)

Pzdr.