PDA

Zobacz pełną wersję : Alternatywa cenowa dla mebli Forte lub BRW ?



newyork
21-10-2012, 15:06
Meble do pokoju,salonu jakie chce kupić to meble z firmy Forte lub BlackRedWhite.
Znacie może jakąś cenową alternatywę ;) do tych marek ?
Boje się,że kupię z Forte ,a ktoś zaraz powie "mogłeś kupić z Xxy bo to ta sama jakość ,a cena dużo niższa"....

Jeśli chodzi o Forte to tego typu kolekcja :
http://www.forte.com.pl/meble/kolekcje/ombra.html
Jeśli chodzi o BRW to :
http://brw.com.pl/pl/produkt/5335-S5%2F7%2F7/18-Komody

joliska
21-10-2012, 15:24
Obawiam się, że niższych cen na podobną jakość nie znajdziesz... Szukałabym czegoś niewiele czasem droższego, a lepszego jakościowo i wzorniczo.
Ikea.

newyork
21-10-2012, 15:55
Z Ikeii mam akurat 3 komody i jakość zgodna z ceną ... tandeta.Kupiłem bo nie miałem więcej kasy, żalu niemam bo jakość adekwatna do włożonych środków.Dlatego Ikeii już podziękowałem....ale gdybym znów był w momencie wyboru mebli za niską cenę to odwiedziłbym ich bez wahania ;)

joliska
21-10-2012, 16:03
Pokazałeś chyba najtańsze meble na wschód od Odry i pytasz o tańsze... Takich rzeczy to nawet w Erze nie było ;)
Gdybym miała pokazaną przez Ciebie alternatywę, wybrałabym Ikeę - cena zbliżona, jakość lepsza - drewno zamiast płyty, design nieporównywalny :yes:

newyork
21-10-2012, 16:31
Mówisz drewno w Ikeii za tą cenę ?
Możesz pokazać jakiś przykład?

joliska
21-10-2012, 17:06
Seria Hemnes, Fjell (w cenie Forte) chociażby... Płytowego Malma masz za niższą cenę niż Forte i BRW, a dużo ładniejszy jest.

newyork
21-10-2012, 17:33
Szafa z Hemnesa bagatela ...1000zł czyli cena 2x wyższa od Forte czy BRW.
Malm nie posiada w swojej serii szaf czy biurka.Ma głównie komody...
Komoda z Fjella 700zł...

Aleksandryta
22-10-2012, 18:38
Proponuje meble firmy Bodzio
http://www.bodzio.pl/

Elfir
22-10-2012, 18:45
nie jest to jakość wyższa od Forte ale w tej samej cenie :) Powiedziałabym ze jednak niżej.

Z niedrogich marek: Wajnert, Szynaka, Agata Meble (zadziwiająco podnieśli jakość wzornictwa w przypadku mebli tapicerowanych)

bury_kocur
22-10-2012, 18:59
Może spodoba Ci się seria Romeo i Julia z Voxu, ew. Modern - cenowo jak na tę firmę znośne, a jakościowo bez porównania do BRW czy Forte.

aga_ada
22-10-2012, 20:44
też miałam zaproponować VOX, mają salon niedaleko i wydawało mi się że meble dobrej jakości a cena cóż zależy od serii ...
ja na razie rozglądam się za meblami do salonu ale skupiam się na razie nad sofą reszta cóż zbieram katalogi ...

Kwitko
23-10-2012, 18:36
Miałam komodę z forte, i to wcale nie najtańszą i powiem jedno NIGDY WIĘCEJ. Największa tandeta jaką widziałam, z ikei natomiast mam sporo mebli (z tańszych serii) i myślę że są trochę (ale tylko trochę) lepsze od forte. Może spróbuj pooglądać na allegro, sporo tam producentów, ja mam zamiar kilka mebli kupić właśnie poprzez allegro.

Mymyk_KSK
30-10-2012, 09:00
z VOX mamy łóżko i szafkę TV. Wyszły drożej niż podobne z IKEA a jakość jednak gorsza.

misiaczekm
16-02-2013, 09:13
Ta pani mocno reklamuje powyższą firm na kobiecych forach!!

Ja za to mam całkiem odmienne doznania dotyczące tej firmy!!

Pragnę przestrzec wszystkich kupujących u nich meble!!

Meble po kilku dniach ulegają zniekształceniu, a producent twierdzi, że jest to normalne zjawisko przy użytkowaniu codziennym i nie uznaje reklamacji.

uszol
07-03-2017, 12:26
aktualne jeszcze?