PDA

Zobacz pełną wersję : Hurtownia Farby-Lakiery Galanty, Kraków, Skawina - Farby Sikkens, Tikkurila.....



farbygalanty
25-10-2012, 13:10
Nasza firma istnieje na rynku już 20 lat. Dzięki zdobytej przez ten czas wiedzy chcemy aktywnie współpracować i pomagać naszym klientom i odbiorcom. Główna siedziba naszej hurtowni znajduje się w Skawinie k/Krakowa. Aktualnie prowadzimy 3 sklepy: dwa w Skawinie (Studio Dekoral i Centrum malarskie Dulux) i Sklep firmowy w Krakowie (os. Ruczaj).


W naszym asortymencie znaleźć można farby i lakiery najwyższej jakości: Sikkens (wyłączność dystrybucyjna na rynek Krakowski), Tikkurila, Beckers. Produkty średniego segmentu min: AkzoNobel (Dulux, Sadolin, Hammerite, Nobiles) Śnieżka, PPG (Dekoral, Drewnochron, Domalux), Altax, TBD (Tikkurila, Beckers, Dębica). Jesteśmy w stanie przygotować każdą recepturę barwną na własnych mieszalnikach: Sikkens, Tikkurila, Beckers, Dekoral, Dulux. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą materiałów wykończeniowych, chemii budowlanej, narzędzia i akcesoriów (Coval, Kaem, Stalco), płytek, paneli podłogowych.

Pomagamy na każdym etapie realizowanego przedsięwzięcia:


Rozpoczynając od profesjonalnego doradztwa i pomocy technicznej
Wybierając najlepsze rozwiązania i materiały
Kończąc na pewnym i terminowym transporcie we wskazane miejsce



Mając na uwadze waszą działalność dobór koloru we wnętrzach, pomoże definiować przestrzeń, sugeruje funkcję tego wnętrza i jego temperaturę. Wpływa na nastrój i określa tożsamość. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas wyboru kolorów do wnętrz, w tym wielkość pomieszczenia, kształt, orientację, przeznaczenie, światło itd. Odpowiednio dobrana kolorystyka i użyte powłoki dekoracyjne, mogą przynieść efekt prowadzący do wzrostu atrakcyjności pomieszczenia, a co za tym często idzie - do wzrostu jego wartości.

http://www.farbygalanty.pl

jarecki89
03-08-2013, 17:40
To ja musze napisac ze sam teraz robiłem duzy remont i szukałem dla siebie odpowiedniego sklepu. Trafiłem na centrum budowlane Attic w Krakowie i tutaj rzeczywiscie udało mi sie kupic bardzo wiele potrzebnych rzeczy i w dobrych cenach.