PDA

Zobacz pełną wersję : Home Aroma - pachnące wnętrza



HomeAroma
02-11-2012, 13:05
Czy chcesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swoim mieszkaniu, domu lub samochodzie ?

Czy wiesz w jakim stopniu zapachy wywierają wpływ na nasze samopoczucie ?

Czy gubisz się widząc setki produktów na półkach sklepowych określanych jako „odświeżacze powietrza” ?


Home Aroma jest unikalną linią produktów umożliwiającą stworzenie w swoim prywatnym otoczeniu atmosfery komfortu i relaksu poprzez rozprzestrzenianie najwyższej jakości olejków eterycznych i kompozycji zapachowych.


Bazując na naszej pasji, wiedzy i kilkuletnim doświadczeniu w rozwijaniu i wdrażaniu profesjonalnych narzędzi Aromamarketingowych stworzyliśmy innowacyjną, kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych. Zapach wykorzystywany komercyjnie jako element koncepcji marketingu sensorycznego i kreowania wizerunku marki, wywiera również istotny wpływ na nasze samopoczucie i dobry nastrój w sferze prywatnej.


Produkty Home Aroma przeznaczone są do użytku w domu i samochodzie.

Szeroka gama urządzeń oraz naturalnych aromatów pochodzących z różnych zakątków pozwala na swobodny wybór według indywidualnych preferencji i pożądanych właściwości.

Nasze rozwiązania są atrakcyjne wizualnie, korzystne cenowo i przede wszystkim skuteczne !!!

Nasze produkty posiadają eko-certyfikaty. Oznacza to, że spełniają wymagania produktu ekologicznego, co jest poświadczone odpowiednią dokumentacją.

Wszystkie produkty HOME AROMA są przyjazne dla środowiska, nietestowane na zwierzętach, a ich opakowania podlegają recyklingowi, spełniają normy bezpieczeństwa i są dopuszczone do obrotu w Unii Europejskiej.


Produkty HomeAroma są łatwo dostępne dla każdego Klienta. Najprostszą metodą zakupu jest odwiedzenie strony internetowej: www.homearoma.pl.

Nasze produkty można też kupić:

- na Allegro (nick: homearomasklep)

- na Facebooku (www.facebook.com/pages/HOME-Aroma/165248790254156)

- w sklepach i sieciach partnerskich.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email [email protected] lub telefonicznie pod numerem 22 100-56-55.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół HomeAroma

Ewelyyn
13-12-2012, 14:04
Stosuję, odkryłam niedawno, bardzo polubiłam za cenę i oczywiście długą, aromatyczną, ładną woń. Zapach nowych mebli, świeżych farb i tynków stawał się lekko męczący, niedawno wykończyliśmy mieszkanie. Myślałam też, że mąż będzie miał problem z zaakceptowaniem określonych woni, bo niby chemia, bo sztucznie wytworzony zapach. Odkąd pamiętam był problem, nawet gdy jesteśmy w perfumerii wytrzymuje 5 minut i na tym koniec, jednak o dziwo nie narzeka :) Zapachy sprawdzają się bardzo dobrze. Delikatnie rozchodzą się po mieszkaniu, widać taka subtelna dawka jest mało drażniąca i umiejętnie skomponowana. Medal dla pomysłodawców tego typu rozwiązań.

lendM
19-01-2013, 16:27
Skusiłam się opiniami i cenami – od niedawna w moim domku pachnie świeżym praniem, zapach naprawdę bardzo odświeżający i niedrogi. Rozmyślam zakup dyfuzora, ale jestem dopiero na zgłębianiu wiedzy na ten temat i poznawaniu opinii :)

Kataryniarz
12-04-2013, 11:29
Dzięki za rekomendację. Idzie do mnie pierwsze zamówienie – zielona herbata i Musc Blanc – tajemnicza nazwa :D o nutce piżma :D

Timermimer
26-06-2013, 09:09
Ja z kolei używam żelowych kuleczek zapachowych nie tylko w łazience, ale też w innych pokojach. Mój faworyt to zapach różany, uwielbiam aromat róż, a ten zapach wydaje mi się być taki naturalny, delikatny i przyjemny.

DariuszKosmyk
19-03-2014, 12:58
Kupiliśmy dyfuzor, ponieważ okazało się po wizycie u lekarza, że nasze dziecko powinno mieć inhalacje. Dyfuzor dodatkowo posiada filtr węglowy, oczyszczający powietrze oraz różne stopnie intensywności zapachu, do tego fajnie wygląda. Jest ok, happy z zakupu

Gimel
05-05-2014, 14:25
Zapachy zapachom nierówne. Aromatyzuję wnętrza swojego sklepu różnymi olejkami. Najczęściej kupowałem w marketach bądź w drogeriach. Raz trafiały się całkiem fajne, raz drażniące gardło i zbierające na wymioty ;-(. Ten wątek skierował mnie do tego sklepu. Jestem po pierwszym zakupie. Subtelny aromat unosi się w moim sklepie. Zapach wydaje się być trwalszy w porównaniu ze wcześniejszymi. Czuć różnicę w jakości, a ceny niewiele większe.