PDA

Zobacz pełną wersję : duży piekarnik



Yorey
06-11-2012, 08:07
Wielce Szanowni, tak się szczęśliwie złożyło, że będę miał w domu 2 kuchnie - wygospodarowałem w piwnicy "roboczą" kuchnie na "wagę ciężką" typu bigosy, flaki, suszenie grzybów i inne takie.
Zamarzyło mi się, by umieścić w niej kuchnię gazową i gazowy piekarnik, ale ten ostatni chciałbym mieć taki, by móc w nim w chwilach wariactw kulinarnych upiec np. gęś lub może nawet indyka - czy ktoś spotkał, bądź używa piekarnik, który mieści takie specjały? Jeśli tak, to proszę o wskazówkę dotyczącą marki, modelu i opinii o nim.
Pozdrawiam!

blanka_
05-12-2012, 21:04
Tylko pozazdrościć takich możliwośći:) ja niestety mam ograniczoną przestrzeń życiową w kuchni,ale wydaje mi się,że pomimo tego też jest szansa,żeby znależć złoty środek, a więc piekarnik o dużej pojemnośći,a zarazem średnich gabarytach...Dopisuje się do apelu z powyższego postu - jest ktoś w stanie coś doradzić:)?:confused:

Semafori
04-09-2014, 17:49
Do mojegopiekarnika standardowego wchodzi bez problemu indyk i wychodzi pysznie. Mam na to nie zbite dowody.

pick
08-09-2014, 14:12
W moim starym dobrym PRLowym piekarniku tez się wszystko nawet co większe mieści