PDA

Zobacz pełną wersję : K&P fabryka drzwi - prosze o opinie



michalz2x
07-11-2012, 11:27
Witam. Czy ktos z Panstwa posiada drzwi z firmy K&P? Wybralismy model drzwi ALPINA A1. Link do strony producenta to http://www.fabryka-drzwi.com/drzwialpina-a1.php

Czy mozecie ocenic ten produkt, kompletnie nie wiemy na co zwrocic uwage, natomiast z zewnatrz sie nam podobaja.

Dziekuje i pozdrawiam.M.

Charlie
07-11-2012, 16:14
Opis konstrukcji skrzydła - o`k.
Osobiście nie podoba mi się szkło piaskowane - kolor biały. Dla mnie to nie do przyjęcia taka kompozycja biały + kolorowe drewno.
Serdeczna prośba o podanie ceny versus rozmiar.

michalz2x
07-11-2012, 21:38
Opis konstrukcji skrzydła - o`k.
Osobiście nie podoba mi się szkło piaskowane - kolor biały. Dla mnie to nie do przyjęcia taka kompozycja biały + kolorowe drewno.
Serdeczna prośba o podanie ceny versus rozmiar.


Nawet nie zwrocilem uwagi, nie widzielismy ich jeszcze "na zywo". Kolor bialy faktycznie nie pasuje do drewna, odpada! Szerokosc 100 cm, cena katalogowa okolo 2900 minus rabat, jeszcze nie wiem. Czy takie drzwi wymagaja okresowej konserwacji? Posiadasz drzwi tego producenta?

tomminr1
23-04-2014, 21:40
k&p fabryka drzwi - stanowczo odradzam , kupiłem drzwi wejściowe chyba najdroższy model jaki produkują i po 2 tygodniach drzwi sie rozeszły , reklamacja trwała kilka miesięcy ! cięgle tłumaczenie ze nie maja drzwi zastępczych do zawieszenia ( widocznie tyle maja reklamacji ) po drodze próbowali podważyć gwarancje i wymigać sie od naprawy bo niby daszku nad drzwiami nie było gdzie inni producenci tego nie wymagają w warunkach gwarancji - oczywiscie przez dwa tygodnie jak drzwi wisialy ani kropelka deszczu z nieba nie spadła ! ....żenada naprawdę nie polecam drzwi maja 2 lata a wyglądają jak 15 letnie, pojawiły sie przebarwienia .