PDA

Zobacz pełną wersję : Julka i Karolina dzielne siostry bliźniaczki



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Arnika
24-01-2013, 14:48
Witam :)

Jak młody potrzebowała na bal przebierańców kajdanek.. to kupiłam je w sex shopie..

Obrazy cudne..
Czy będzie tylko bal czy może i tu na FM aukcja, czy charytatywny bal walentynkowy???? bo jakby ktoś chciał zalicytować coś mocniejszego to może podrzucę.. ale gdzie...?

DPS
24-01-2013, 14:58
Carver - ja pomyslałam dokładnie to samo, co Marynata, powinieneś bloga założyć.
Na blogu mógłbyś prowadzić galerię swoich prac, warsztaty z fotokursikami i takie różn e różności - kompletnie za free.
Dodam, że jeśli blog, to najlepiej na wordpress albo na blogger, inne platformy odpadają, są za mało przyjazne dla blogujących. :yes:

A jaja masz piękne, kochany, nie ma to-tamto! :cool:

Miras - czy ja dobrze zrozumiałam, że odmarzły Ci... włosy...? :lol:

Kendra
24-01-2013, 15:04
carver - herbatkę poproszę :D ja z niepijących kawę :)

Kominki Piotr Batura
24-01-2013, 15:50
Słuchajcie, a może by przeprowadzić jakiś spęd tych wszystkich z ja... , z dobrymi pomysłami? Redakcja mogłaby zorganizować sponsorów (reklamodawców Muratora). Spędzić towarzystwo w jednym miejscu, namalować trochę różnych jajec, nadziergać serwetków i przy okazji powołać jakiś komitet założycielski fundacji. Aukcja prac i pieniądze z niej, byłyby kapitałem poczatkowym / założycielskim.:bye:

Miras12
24-01-2013, 15:57
No i troszę mnie nie było a tu takie jaja i pomysły. Wlaśnie wróciliśmy z dziewczynkami ze spotkania konferencyjnego zespół "OBERSCHLESIEN"
udzieliliśmy wywaidów. Dlaczego tak, bo zespół dzisiaj na swoim koncercie będzie działał na rzecz dziewczynek.

Miras12
24-01-2013, 16:17
Wszystko było fajnie nasze gwiazdeczki trochę kaprysily, ale jak się wokalista odezwał to dziewczynki w placz. Ma chlop glos, cholera jakby mnie w piwnicy ciemnej powiedział cześc to chyba bym się ze..... i myślał że to diabiel po mnie przylazł.

Krokusia
24-01-2013, 16:29
Kurcze! Człowiek (znaczy się ja) cały dzień ciężko na chleb pracuje a Wy tutaj jaja Sobie robicie!!! :lol:

carver krokusiowe jaja super, sama takie chciałabym mieć ;) a jak się takie jaja robi? chętnie bym wypróbowała, może coś do Wielkanocy wyjajuję ;)

Miras a co Ty tam se odmroziłeś? Bo nie za bardzo zrozumiałam, wytłumacz dokładniej :lol2:

Kolejne wywiady? :jawdrop: jeszcze trochę a Księżniczkom będzie trzeba pokłony oddawać, toż to rosną gwiazdy pierwszego formatu :)

marynata
24-01-2013, 16:30
Ło matko,a nie dało się załatwić na przykład Wodeckiego :rotfl::rotfl::rotfl:

http://www.youtube.com/watch?v=wvDZaQ8BZyA
chłopaki z Oberschlesien nie obrażać się,to żart był ;) kochamy Was :bye:
będzie gdzieś relacja z tej konferencji?

marynata
24-01-2013, 16:34
A tak serio, to miałem stronkę, ale koszty wysokie, a kaskę wolę przeznaczać na materiały.



-A do czego mi ten blog?

no właśnie po to że jest za darmo :P

carver
24-01-2013, 17:46
Miras fajosko :)

Krokusia jak chcesz, to Ci podeślę materiały na temat robienia sobie jaj we własnym zakresie ;)

Marynata dzięki za uwagę, masz rację. Może się zastanowię :rolleyes: Tylko kiedy znaleźć na to czasssssss....

Krokusia
24-01-2013, 18:05
Krokusia jak chcesz, to Ci podeślę materiały na temat robienia sobie jaj we własnym zakresie ;)

chcem, chcem :) już na priva namiar wysyłam :) i z góry wielkie dzięki :hug:

Miras12
24-01-2013, 18:14
Marynato to jeszcze nic, posluchaj tego
http://www.youtube.com/watch?v=WmzZMKKrKzQ

troszke historii i niezla piosenka o kopalni. nawiasem mówiąc tylko perkusista ten wielki pracował w kopalni. Slowa napisał Michał wokalista.
Dostaliśmy zgodę na wykorzystanie wszekich materiałow zespołu dla dziewczynek

Kendra
24-01-2013, 18:18
nie żebym coś tu chciała akcentować ale widzę że znowu Śląsk na tapecie :D

Miras12
24-01-2013, 18:21
hehehe pozdrawia Kendra. Sama widzisz jacy tam dobrzy ludzie

Miras12
24-01-2013, 18:23
prawda jest jedna to nie jest koncert charytatywny, Panowie przeproweadzą malą zbiorke dla dziewczynek. Nie liczymy na wiele, ale ważne że się mówi o dziewczynkach. Zainteresowanie koncertem dośc małe.

Kendra
24-01-2013, 18:28
małe nie małe - idea jest i życzliwi ludzie którzy coś starają się robić :)
u nas na Śląsku fajnie jest :D

Miras12
24-01-2013, 18:32
Ale ja się cieszę, naprawdę. Strasznie mnie się podoba gwara Śląska.
Kendra powiedz coś po śląsku, prosimy wszyscy , prawda

Krokusia
24-01-2013, 18:37
Mirku a Ty mówisz czy godosz? :)

Krokusia
24-01-2013, 18:50
a jak chcesz po śląsku to posłuchaj i obejrzyj TUTAJ (http://www.youtube.com/watch?v=5aOOiprg8o0)

:lol::lol::lol:

AgnesK
24-01-2013, 18:55
O raju, jaka tu fajoska atmosfera:)

Miras12
24-01-2013, 18:57
zdecydowanie godom

Krokusia
24-01-2013, 19:03
O raju, jaka tu fajoska atmosfera:)

Agnes to przez jaja ;)

AgnesK
24-01-2013, 19:20
Agnes to przez jaja ;)

Noo taaak..Jajcarskie towarzycho;-)

Czekolady chce nie jaj!!
I to NATYCHMIAST!!!!!!!!!
:)

polikarpia
24-01-2013, 19:29
Jajko z niespodzianką może być?;)http://i.obrazky.pl/prawdziwe-jajko-346-OBRAZKY.PL.jpg

Krokusia
24-01-2013, 19:41
Agnes dla Ciebie :)

http://i2.fmix.pl/fmi2884/304aefc100203b7e51018e1d

polikarpia
24-01-2013, 19:44
Kiedyś desperacko szukałam jaj w okolicznych sklepach. I warzywniak ostatniej szansy: "Ma pan jajka?" Facet: "Taaaak", "To poproszę dziesięć!:)" Facet: "Ale z niespodzianką!:)". Głupio zadałam to pytanie, wiem8), ale odpowiedź rozczarowała mnie tak bardzo, że pamiętam o tym zdarzeniu nawet po kilkunastu latach:)
Inny inteligentny dialog z tego samego sklepu /jakies fluidy tam mieli czy co/: Klient pyta o cebule, sprzedawca:/z góry przepraszam/"Od cebuli to się kuli", kupujący chyba sie przejął, bo od razu zapytał co ma przeciwne działanie. Sprzedawca milczy a ja bez zastanowienia, zawsze chętna do pomocy..."Seler!" Dokąd tam mieszkałam witali mnie w warzywniaku słowami: "Nasz selerek przyszedł:bash:

A Krokusi czekolada taka apetyczna:)

Kendra
24-01-2013, 19:47
Krokusiu - uwielbiam ten kabaret ale ktoś mi kiedyś powiedział że trzeba mieszkać na Śląsku żeby go dobrze zrozumieć ;)
A Mirku co by Ci tu pedzieć :D jo ni wia.. gembe mi zawarło...a wiecie że po Śląsku nietoperz to "luftmysza" ?? :D a skoro o jajach to skorupy z jaj to szupy :D
godej no Mirek jak tam cery i synek :) znaczy się bajtle

Krokusia
24-01-2013, 19:52
he,he Kendra jak Ty godosz :) Gdybym ja obejrzała ten kabaret przed kilku laty, zanim stałam się Ślązaczką z wyboru to też nic bym nie rozumiała :lol:
Na początku zupełnie nie wiedziałam o co chodzi z tym Sosnowcem, czy tez dlaczego niektórych wysyłają do Rybnika ;)

polikarpia
24-01-2013, 19:55
...a wiecie że po Śląsku nietoperz to "luftmysza" ?? :D
No i wszystko w tym temacie. Nareszcie wiem dlaczego nietoperzy boje się tak samo jak myszy.

A propos dziewczynek: Miras ja już kilka dni temu miałam napisać, że one jakieś takie duże się zrobiły:) Chyba urosły i to nawet na zdjęciach widać. Albo niedowidzę;)

RD2011
24-01-2013, 19:58
Krokusiu - co za pyszności !:no:

Miras - ten koncert - choć małe zainteresowanie , z pewnością
poszerzy krąg ludzi, którzy będą chcieli iść z pomocą
Julci i Karolince ! Tak zawsze się dzieje ! :)

Miras12
24-01-2013, 20:01
no dobrze nie będe kaleczyl gwary. mam sąsiada który pochodzi z kujaw, o to jest język. Gwary są fajne i szkoda że gdzeiś nam tam powolutku wymierają.

dzieciaczki maja się dobrze wlaśnie Krzyś kończy pracę na dziś i idzie spać. dziewczynki śpią, przeciez nie ma jeszcze pierwszej.
Jutro jedziemy do okulisty do Wroclawia, więc dzielna zaloga musi być wypoczęta.

Kendra
24-01-2013, 20:15
czekamy zatem na dobre wieści z wizyty we Wrocławiu!! :)
a widzisz polikarpia - Hanys prawdę Ci powie:)

AgnesK
24-01-2013, 21:05
Mirku, do kogo jeździcie do Wrocka z oczkami dziewczynek?
Poszukuje dobrego okulistę zamist wypraw do prof Prosta z oczami Frania. Tam terminy długie, droga długa a cena za badanie...w 2011 350 zł..



Radek poleciał do 'żabki' po czekoladę:)

Kendra
24-01-2013, 21:12
słodko się robi :D

polikarpia
24-01-2013, 21:12
Radek poleciał do 'żabki' po czekoladę:)
Litości nie masz:lol:

Kendra
24-01-2013, 21:13
nie ma nie ma :)

AgnesK
24-01-2013, 21:49
Nie mam.

2 dni czekolady nie jadłam.

Na głodzie jestem;-)

RD2011
24-01-2013, 22:02
Aguś !

a jaką czekoladę najbardziej lubisz ?

Krokusia
24-01-2013, 22:03
Aguś nie chcę Cię prowokować ale właśnie zjadłam pół kostki czekolady mlecznej i popiłam czekoladką w płynie ;)

AgnesK
24-01-2013, 22:12
Kurka wodna, ja wciągnęłam prawie całą tabliczkę..
Ale nic tak nie działa na stres jak czekolada:)

Tym razem Radek przyniósł z orzechami:)

Jeszcze z rok a w dzrzwiach się nie zmieszczę:)

RD2011
24-01-2013, 22:14
Aguś ! Krokusiu !

Czytając Was - to też biorę się za czekoladę !:D

RD2011
24-01-2013, 22:18
No co Ty mówisz ! Aguś !

Tobie to nie grozi !
Jak na moje rozeznanie -
to tak jeszcze ze dwadzieścia lat możesz jeść
czekoladę tabliczkami !! :rolleyes:

Krokusia
24-01-2013, 22:20
A gdzie Gospodarz wątku? Jakoś nie rwie się aby nas poczęstować słodkościami :P

malka
24-01-2013, 22:27
Ja nie lubię czekolady :oops:

ale chętnie jakieś dobre ciasteczko bym wciągnęła :)

AgnesK
24-01-2013, 22:34
Mirek pewnie ze swoimi słodkimi dziewczynami:)

RD,, dzieki:)

Miras12
24-01-2013, 22:37
http://www.eyelaser.pl/kontakt.php?lang=pl (http://www.eyelaser.pl/kontakt.php?lang=pl)

Przyjmują tam prywatnie i na kase chorych, w glogowie nie ma szans na NFZ a tam się udało. Chyba mieliśmy szczęście W glogowie wizyta też droga 300 zl za dziewczynkęwięc wolę jechać do Wroclawia. No i jestesmy zmuszeni księzniczkom zmienic oprawki i szkla. Szkla bowada wzrosla i nie wiadomo co sie dzieje. Oprawki bo te się nie sprawdzają u dziewczynek ze względu na brak utrzymania stabilności. Zwyczajnie nie chciały nosić poprzednich oprawek. Więc kolejny wydatek, no cóż tu NFZ nie pomaga.


Mirku, do kogo jeździcie do Wrocka z oczkami dziewczynek?
Poszukuje dobrego okulistę zamist wypraw do prof Prosta z oczami Frania. Tam terminy długie, droga długa a cena za badanie...w 2011 350 zł..



Radek poleciał do 'żabki' po czekoladę:)

Miras12
24-01-2013, 22:38
coś ty Aga dziewczyny jeszcze śpia edytka też a ja pracuje

kathi85
24-01-2013, 23:51
Polecam oprawki MIRA FLEX http://www.optica.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=mira+flex&x=0&y=0&szukaj_opis=1

kathi85
25-01-2013, 03:37
http://www.hosz.pl/index.php?p1214,terry-flex-41-15-2-3-lata albo FISHER PRICE ale sa strasznie drogie :/ http://www.optica.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=FISHER+PRICE&x=5&y=5&szukaj_opis=1 jedne i drugie mają gumowy pasek aby nie spadały :)

carver
25-01-2013, 03:45
Wy się opychacie czekoladą, a ja miałem słodkie sny :)
A zaraz trzeba do pracy...
Dumałem z tym blogiem i wydumałem. Tutaj mam Was i jest gites, a tam zostanę sam...:confused:

Dobrego dnia :)

DPS
25-01-2013, 07:04
Carver - Ty powiedz, że to jeszcze nie ten czas, że jeszcze nie chcesz, a nie wykręcaj się płatnymi domenami albo brakiem czasu... ;)
Choć szkoda, bo mam wrażenie, że mogłoby się okazać, iż masz fajną możliwość rozwoju swojego talentu. :yes:
Że o finansach nie wspomnę. ;)
Mnóstwo dziewczyn na blogach pokazuje swoje prace (szydełkowe, decoupage'owe, wszelakie), a potem mają na nie pełno zamówień.
To działa!

Oprawki...
Jak byłam mała, to związywali mi oprawki zwykłą gumą do majtek... :lol2:

Arnika
25-01-2013, 08:12
Nie wiem jak teraz.. ale kilka lat temu z moim Emilem jeździłam do Katowic na ul. Ceglaną do kliniki okulistycznej.. jako dziecko specjalnej troski ( wówczas bardzo napadowy) nie czekaliśmy w gigantycznych kolejkach. takich kolejek to ja w życiu nie widziałam.. najpierw wołano nas do gabinetu, tam lekarz zlecał badania, zakropienie oczu, ciemnia, badanie dna oka (co w jego przypadku konieczne było) badanie na różnych przyrządach i w kilku różnych pokojach... i tak biegaliśmy z nim od pokoju do pokoju zbierając badania i z tymi badaniami do lekarza.. ten decydował jakie szkła.. (a nosił już ponad +4)
Oprawki kupowałam metalowe nie były tanie bo same oprawki kiło 300zł (wówczas) , ale były za to naprawialne i do lutowania..
A szukaliśmy okularów wszędzie, co chwilę aż sie nie przyzwyczaił.... znajdywaliśmy na progu w toalecie, na podłodze, w pralce, w zabawkach.. w przedszkolu notorycznie szukali okularów, znajdowali w klockach wózku dla lalek.. zabawkach, łazience.. gdziekolwiek.. już panie i my byliśmy wyczuleni czy młody ma okulary jeszcze na nosie czy już nie..
Te właśnie metalowe z racji ściągania.. - obiema rękami jakby rozrywał je- ,zauszniki i noski, i to, że nieraz młody je podeptał dały się naprawić, polutować coś dokręcić..
Te plastikowe już nie dały się przywrócić do stanu poprzedniego..

polikarpia
25-01-2013, 08:18
Gumka do majtek w ogóle była niezmiernie przydatna, skakało sie przez nią, proce robiło, włosy związywało. Teraz to ona już chyba nawet niemajtkowa. Kto pamięta, że kiedys porafiła pęknąć? I nawet mówiło się np: "Nie smiej sie tak, bo ci gumka pęknie". Teraz do majtek można mieć wieksze zaufanie:)
Luuudzie jaka ja stara jestem!!! Jesłi jeszcze raz powiem: "Kiedyś to..." to walnijcie mnie w głowę:)

Mirku, mam nadzieje, że droga dobra, jedźcie spokojnie i daj znac jak juz wrócicie. Pozdrowienia:)

DPS
25-01-2013, 10:13
W życiu Cię nie walnę, sama grałam w gumę.
I do starości to mi jeszcze baaaaardzo daleko! :p

dusiek
25-01-2013, 16:09
Gumka do majtek w ogóle była niezmiernie przydatna, skakało sie przez nią, proce robiło, włosy związywało. Teraz to ona już chyba nawet niemajtkowa. Kto pamięta, że kiedys porafiła pęknąć? I nawet mówiło się np: "Nie smiej sie tak, bo ci gumka pęknie". Teraz do majtek można mieć wieksze zaufanie:)
Luuudzie jaka ja stara jestem!!! Jesłi jeszcze raz powiem: "Kiedyś to..." to walnijcie mnie w głowę:)

Mirku, mam nadzieje, że droga dobra, jedźcie spokojnie i daj znac jak juz wrócicie. Pozdrowienia:)

Polikarpio, witaj w klubie starszych.... i nie stara tylko starsza. Pozdrawiam.

Krokusia
25-01-2013, 16:27
Wtam wszystkich na początek weekendu ...jupi! :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Guma od majtek była super!! A w gumy grałam, że ho,ho :) a która w Was potrafiła skakać szyję? :lol:

Zobaczcie co znalazłam TUTAJ (http://www.tv.master.pl/informacja.php?news=26314%2CPomoc-dla-dziewczynek)

polikarpia
25-01-2013, 16:53
Wtam wszystkich na początek weekendu ...jupi! :wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

Guma od majtek była super!! A w gumy grałam, że ho,ho :) a która w Was potrafiła skakać szyję? :lol:

Zobaczcie co znalazłam TUTAJ (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.tv.master.pl%2 Finformacja.php%3Fnews%3D26314%252CPomoc-dla-dziewczynek)

Super wieści, naprawdę gwiazdy nam rosną;)

Ja szyję skoczyłam. Raz:lol:. Rykiem wywołałam wszystkie matki do okien. Zdecydowanie wolałam trzepak;)

polikarpia
25-01-2013, 17:02
Dusiek masz rację. Mentalnie to ja wciąż czasami jak dziecko;) A dom jeszcze i tak wybuduję. MÓJ od początku do końca:) I choćbym o lasce miała do niego wejść, to wejdę;)
Dobra, czekamy na Mirka. Czekoladę już zeżarłam. Całą:roll:. Więcej nie mogę, no nie dam rady.

Krokusia
25-01-2013, 17:09
A dom jeszcze i tak wybuduję. MÓJ od początku do końca:) I choćbym o lasce miała do niego wejść, to wejdę;)

Poli wybudujesz! A jak będzie trzeba to Cię do Twojego własnego domu wniesiemy :lol:

polikarpia
25-01-2013, 17:26
He he miło jest robić za staruszkę8-) Dzięki wiedziałam, że mogę liczyć na forumową pomoc:)

carver
25-01-2013, 17:31
W gumę, to nie bardzo, z racji gabarytów. Przez długi czas byłem dosyć okrągły. Potem mi przeszło i odrabiałem za wszystkie czasy. Zacząłem łazić po drzewach i razu pewnego usłyszałem trzask łamanej gałęzi pod nogą... Jak już doszedłem do siebie leżąc pośród kupy połamanych gałęzi i popatrzyłem do góry na pień drzewa, to zobaczyłem ogołocony z jednej strony pień topoli. Spadając łamałem wszystkie gałęzie dwa piętra w dół.
Walnąłem o ziemię i już mi tak zostało ;)

Krokusia
25-01-2013, 17:53
O carver! Złe drzewo wybrałeś. Nie ma jak młode olchy. Giętkie, szczupłe i wysokie :) To super drzewa do kołysania się :) Wchodziło się na sam czubek, potem trzeba było mocno objąć ramionami pień i dawaj na boki kto najmocniej rozhuśta, im dalej od pionu tym fajniej :D

polikarpia
25-01-2013, 18:01
Krokusiu, zaimponowałaś mi, ale nie zaskoczyłaś:) Pasują do Ciebie takie opisy:)

DPS
25-01-2013, 18:33
No JASNE, że szyję skakałam, bez żadnego problemu! :cool:
Teraz to i kolan chyba bym nie skoczyła... :confused:

Krokusia
25-01-2013, 18:43
A ja pewnie teraz i przy kostkach dostałabym zadyszki :sick:

RD2011
25-01-2013, 19:26
Nie mam wspomnień ze skakania z gumą , w moich czasach
skakało się na skakance i tu były zawody że hej !

Krokusiu po drzewach tez nieźle łaziłam - podobnie jak Ty !:)

A budowle - szałasy wykonywane na drzewach - były dziełem
godnym dobrego murarza !:D

Miras12
25-01-2013, 23:36
dobry wieczór, dzien pelen wrazeń. Wrociliśmy z Wroclawia ale dziewczynki nie zbadane. Źrenice się nie rozszerzyly i następne badanie w lutym. Będziemy się znowu zakrapiać ale tym razem nie atropinka tylko jakimś innym paskudztwem, ma pomóc bo inaczej nie zbadamy jak duża jest wada. Julka miala ostatnio +8, karolina +6. Dobrze nie widzą tylko tyle usłyszeliśmy a jaka wada no nie wiemy. Okularów nie dobraliśmy niestety.

Widzę, że z okularów przeszliście w temat gumek. My w temacie okularów musimy patrzeć na dziewczynki, jesli wada im będzie rosla to będą zawsze je ściagać bo zwyczajnie będa im tylko przeszkadzać. Musimy tez uważać na rodzaj oprawek bo nasze księżniczki czasami nie utrzymuja pionu i potrafia się gdzieś uderzyć. każdy kto mial okularki na nosie wie jak to boli. Jednak wiem że są tam u nich oprawki właśnie dla takich dzieci, co troszkę na podłodze i troszkę na czorakach. Pozostaje kwestai wady wzroku.

kathi85
26-01-2013, 01:09
Dlatego polecam mira flexy i fisherki one są całkowicie gumowe, nie posiadają metalowych elementów co chroni przed urazami są wyjątkowo elastyczne (można je wyginać i nic się nie stanie) a często bywa tak że okulary są wszędzie tylko nie na nosie :) hihi możecie zajść do Salonu Optycznego dla Dzieci
"Różowe Okulary" we Wrocławiu ul. B.Chrobrego 38/1c i sobie pooglądać i po przymierzać :)

polikarpia
26-01-2013, 07:05
No to wiadomości...średnie. Nic to, luty już niedługo. Najeździcie się, trudno. Może już po balu będzie to badanie. Będziecie mniej zmęczeni.
Miłej soboty! Trzymajcie się:)

DPS
26-01-2013, 07:17
Pamietajcie, że dziewczynki, skoro mają taką wadę, to słabo bardzo widzą to, co przed samym nosem, nieco lepiej widzą to, co dalej.
Taki stan rzeczy też może wpływać na ich potykanie się i zaczepianie o różne przedmioty i sprzęty potem.
Trudno się z tym żyje, wiem, bo sama mam +12.
Ale - medycyna bardzo poszła do przodu, dziewczynkom potem uda się wyleczyć wzrok, wymiana soczewki oka jest dzisiaj banalnym zabiegiem! :yes:
Sama mam w planie, jak uda mi się nazbierać.
Zimowe dzień dobry, miłego dnia!!!

164983

miciu
26-01-2013, 12:44
Miras widzę, że my kiedyś jeździliśmy po tych samych lekarzach co Wy teraz i nawet zapłaciliśmy mandat bo nie wykupiliśmy biletu parkingowego ( nigdzie nie było parkomatu a z niepełnosprawnym dzieckiem nie mogliśmy biegać i go szukać - za to straż miejska czy "ktoś" szybko nas znaleźli ;) i mandacik trzeba było zapłacić ). Dobra klinika dziecięca okulistyczna jest we Wrocławiu o ile dobrze pamiętam przy ul. Żelaznej... też tam byliśmy.

malka
26-01-2013, 12:52
Sama mam w planie, jak uda mi się nazbierać.



To zbieraj długo :)

Dzień dobry Państwu :)

marynata
26-01-2013, 13:33
Mój miał jakieś gigantyczne plusy wykryte w zerówce i noszenie okularów korekcyjnych w ciągu kilku lat całkowicie wyleczyło oczy.
Nie chcę naopowiadać jakiś głupot,bo już dokładnie nie pamiętam,ale wykształciło mu coś tam się co było niewykształcone...:-?

DPS
26-01-2013, 15:54
Malka - oj długo mi zejdzie, to prawda, ale jednak, może przed osiemdziesiątką się uda... :rolleyes:

Kendra
26-01-2013, 16:30
witam się bo długo mnie nie było a tu już czekolady zjedzone i Mirek z Wrocka wrócił. Oj szkoda ze się tyle musicie najeździć.. męczarnia :(

a co do gumy to muszę się pochwalić że szyję skakałam a skakanek robiłam 1000 dziennie - tak uwielbiałam! Kiedyś pytałam dzieci czy w gumę skaczą to zapytały mnie co to...

polikarpia
26-01-2013, 19:03
witam się bo długo mnie nie było a tu już czekolady zjedzone
Witaj po powrocie. Wafelki dziś na tapecie8-). Nie obchodzi mnie co będzie jutro na wadze;)

Miras12
26-01-2013, 19:23
najważniejsze że wy jesteście i można sobie z wami pogawędzić, jak widać o wszystkim. Okularki i rehabilitacje, badania tysiące kilometrów, nic to straszego jak ma się takich przyjaciól jak Wy. Nie zakładamy nic, nie dołujemy się. Robimy co się da i wszystko w miarę ludzkiej logiki. Kochamy nasze dzieciaczki i okazujemy im to przy każdej okazji. Jak będzie dalej, no jak normalnie, co ja będę tu gdybał i zamartwial się. Mamy inne poważniejsze problemy, np. wafli z karmelem bym zjadł, albo o śledzie, hmm dawno nie jadłem....To są dopiero problemy. Normalnie zastanawiam się czy w ciąży nie jestem. Pozdrowienia dla wszystkich.

polikarpia
26-01-2013, 20:08
Śledzie to Twojej Edytki podobno najlepsze:) Ale wafelkami śmietankowymi chętnie poczęstuję. Decyduj się szybko:)
A podejście do codzienności super:yes:. Rodzina i wzajemnie uczucia najważniejsze. Trzeba żyć dziś, a jutro samo się o siebie zatroszczy. No, troszkę trzeba pomyśleć o przyszłości, ale nie za wiele;)

wu
26-01-2013, 20:16
Miras na pączki zapraszam właśnie usmażyłam:lol: ale się spiesz bo jakoś szybko wyłażą:rotfl:

AgnesK
26-01-2013, 20:21
A ja na czekolade zapraszam
znowu wciagam:)

RD2011
26-01-2013, 20:26
Miars !
Gdybym umiała przenosić wypowiedzi , to to co napisała
Poli oddaje to co i ja czuję wobec Was - waszej Rodziny !

Wzajemne Wasze wsparcie w codziennym życiu ,
Ty i Twoja Edytka dacie radę !
a pomoc będzie do Was płynęła
Spokojnej nocy Wam życzę - Julcia i Karolinka będą spały
jak małe susełki ! :bye::bye:

polikarpia
26-01-2013, 20:32
Ja tu nie mogę przychodzić. Przecież nawet słodyczy nie lubię8-). Jutro zrobię pączki. Wusiu, jak mogłaś przypomnieć;) Aga na zdrowie!:)
I dobrej nocki kochani!

Kendra
26-01-2013, 20:45
A kiedy jest święto Krepla ?? ( tłusty czwartek znaczy się ) ?? :D
( kreple to po naszemu pączki :D )

wu
26-01-2013, 20:50
Polikarpia no soooooooooory:lol2:

Kendra 7 lutego święto krepla ale ja wtedy mam się stawić we szpitalu coby popatrzyli jak się wychylam;) i nie wiem kiedy mnie puszczą więc teraz odwalam "obowiązki" karnawałowe :lol: a że małż już coś przebąkiwał że co tak mało pączków to może i za tydzień smażyć będę:lol2: bo faworki w zeszłą sobotę były;)

nita83
26-01-2013, 20:57
pączki!!! mniam! ostał się choć jeden dla mnie?
Mirku czekamy w takim razie razem z Wami na kolejną wizytę u okulisty. Jak będzie konieczność zakupu nowych okularów to kaskę będziemy kombinować.
Życzę Wam dużo sily i cierpliwości w tych wyprawach. Wiem jak ciężko jest wybrać się gdzieś z dzieciakami, szczególnie zimą.

wu
26-01-2013, 21:01
jeszcze są Nita:)

Kendra
26-01-2013, 21:10
7 luty - to niedługo :D a Wy już zaczynacie - Łakomczuszki jedne :D

wu
26-01-2013, 21:14
no jak później czasu nie ma;)

Kendra
26-01-2013, 21:17
tak tak - jesteś usprawiedliwiona. i dużo zdrówka życzę :hug:

marynata
26-01-2013, 22:28
Pączki wcinam i cieszę się że odwilż od jutra 8)

Miras12
26-01-2013, 23:37
eee no chwilunia, człowiek musi odśnieżać bo jakiemuś bałwanowi petycji się zachciało, a tu proszę pączka nie zostawili. Pierdziele więcej nie odśnieżam, bo pączki mnie omijają.

marynata
27-01-2013, 05:02
wstaaawać!niedziela 6 ranooo! http://digilander.libero.it/le.faccine/faccinea/personaggi/1232.gif

polikarpia
27-01-2013, 06:41
Melduje się, że wstałam o 6! Cieszę się, że Ty marynato też nareszcie o normalnej godzinie przyszłaś;)
Miras Ty nie odśnieżaj, bierz z nas przykład! Odwilż ma być i ja mimo -12 na termometrze nie przyjmuję innych wiadomości;)
Nita ma rację, damy radę zakupić okularki, nie martw się na zapas:) Leeeecę, bo juz zaraz 8. Czas nie płynie...;)

dusiek
27-01-2013, 06:58
Tak Mirasku, o okularki dla dziewczynek sie nie martw, jak bedzie trzeba to ciocie i babcie pomoga.
Widze ze carver spi jeszcze, a tu tyle slodkosci do porannej kawki. Milego dnia zycze Wam Wszystkim.

DPS
27-01-2013, 09:31
Nie przychodzę do Was, dopóki tyle słodkości tutaj! :o
Przecie ja schudnąć muszę, czy Wyście całkiem poszaleli?
Przez Was du... siedzenie mi rośnie! :lol:

RD2011
27-01-2013, 09:55
Słodkości , aż ślinka leci !

Miras - pewnie nie odśnieżaj ! A co ! :sick: Pączki ' i chrusty ! Dają

a Ty przy śniegu zasuwasz !
Jutro smażę chrusty - to Wam podrzucę !:D do porannej kawusi ! ;-)

Miłej niedzieli nam Wszystkim życzę:bye: !

wu
27-01-2013, 11:17
Miras nie płakaj dla Ciebie dwa schowałam;)

AgnesK
27-01-2013, 12:50
No ja własnie piekę 2 blachy drożdżowego:)
Jedno "wytrawne" z czarnuszka i zurawiną, drugie na słodko z truskawkami i kruszkonką:)
Wpadajcie ludziska:)
Nie wiem jak do jutra to wciagniemy:)

marynata
27-01-2013, 14:54
Tak po prawdzie Polikarpio,to budząc Was o 6 kładłam się dopiero spać,a nie wstałam.
Wstałam całkiem niedawno i od razu(nie tracąc czasu na pobyt w łazience)załadowałam sobie do otworu gębowego pół tabliczki milki mlecznej :sick:

Krokusia
27-01-2013, 17:16
Witajta ludziska! :bye: a co tu się dzieje? Zostawić Was na trochę i zaraz Towarzystwo rozbestwia się na całego, jak nie czekolady, to pączki, chrusty, drożdżowce....i co Sami to wcinacie??? Beze mnie???!!!! Bo zaraz focha strzelę :evil: Dobrze napisałam "foch"? :lol:

No dobrze, przyznam się...właśnie kremówkę wciągnęłam ;)

Mirku a okularki jak trzeba to ciocie-klocie kupią księżniczkom, a i pewnie wujkowie się dorzucą :) Trzymajcie się i nosy go góry...no tylko nie za mocno, żebyś o co nie zahaczył o orła nie wywinął :lol:

Agnes gdyby ten Twój bocian mógł mnie przewieźć do Ciebie na te drożdżowce to wpadam bez namysłu ;)

polikarpia
27-01-2013, 17:23
Tutaj ogólnie jakieś porąbane towarzystwo się zbiera: wstają w nocy albo nie śpią. Albo śpią w dzień. Wcinają czekoladę i jeszcze mówią, że od tego się tyje. Ja w takie przesądy nie wierzę. Mąż mi mówi, że od gorzkiej się nie tyje i od tej w czarnych papierkach też nie i w ogóle, że czarny wyszczupla. Ja mu tam wierzę8-), gadajcie co chcecie:)

DPS
27-01-2013, 19:07
Ekhm...

165382

Miras12
27-01-2013, 19:46
czekoladę trzeba jeść i już. Życie trzeba slodzić od czasu do czasu. DePeSiu, a z czego ty się chcesz odchudzać? Boże ty mój kochany to soltys będzie się czuł jak na tapczanie bez materaca. "wszystkie spręzyny mu wejdą tu i tam". Nie ma z czego Depesiu, tak wiem, ty wiesz lepiej, ale to mowilem Ja Mirek, znaczy się facet.
Chruściki, poączusie u jak miło, a moze któraś z pań podzeli się dobrym przepisem na pączki? No i jakieś zdjęcie by się przydało.
U nas spokój, dziewczynki dzisiaj byly nagrywane do filmiku przez tatusia, czyli mnie żeby nie było tak gadania. Jak będzie gotowe to wam pierwszym pokaże. No cóż gwiazdki nasze małe, filmik będzie puszczony na początku balu.
Wujcio carver dziękuję za obraz, a raczej obrazy. dzisiaj własnie godzine temu sąsiadka nam podrzuciła. Powstawiali nam takie skrzynki na wsi że teraz jak chcesz list to trzeba ganiac pół wioski. Nasz Pan usłużny listonosz chce czasami pomóc i zostawia przy progu domku. No ale aura nie bardzo sprzyjająca i tłumaczę chłopu żeby zostawiał u sasiadów. No cóż koniec końców nasza kochana Pani sąsiadka pilnuje go jak oka w głowie.

polikarpia
27-01-2013, 20:03
Podzielam zdanie Mirka: DePeSiu widziałam Cię8-)i w porównaniu do mnie Twoja alergia jakby mniejsza;) Już Cię nie lubię:lol:. Mirek, listonosz to ma u Was powodzenie:)
Czekamy na film z naszymi gwiazdami.

DPS
27-01-2013, 20:07
Mirku - dziekuję za wsparcie, ale jak sam napisałeś, już ja tam swoje wiem... ;)
Zdjęcia jakieś byś wrzucił, ja filmików nie dam rady... :cry:

Miras12
27-01-2013, 20:35
Ano DePeSiu trza mi petycje słać bo internat nie daje rady. Znowu nie moge wrzucić zdjęć dzieciaczków

wu
27-01-2013, 20:36
Mireczku ja robiłam z tego przepisu i bardzo dobre wyszły tak dobre że już wyszły wiec nie ma czego obfocić;)

http://www.xn--pczki-3wa.com.pl/tradycyjne-z-marmolada-dzemem-roza/

malka
27-01-2013, 22:58
Malka - oj długo mi zejdzie, to prawda, ale jednak, może przed osiemdziesiątką się uda... :rolleyes:

mam nadzieję,że się nie uda...znaczy uzbierasz i ...zamiast oczy robić, machniesz sobie wycieczkę na Bora-Bora


witam się bo długo mnie nie było a tu już czekolady zjedzone i Mirek z Wrocka wrócił. Oj szkoda ze się tyle musicie najeździć.. męczarnia :(

a co do gumy to muszę się pochwalić że szyję skakałam a skakanek robiłam 1000 dziennie - tak uwielbiałam! Kiedyś pytałam dzieci czy w gumę skaczą to zapytały mnie co to...

Mój młody skacze :lol2:
Uwielbiają w szkole tą zabawę.Nawet poprosił bym mu zanabyła jego własną gumę (bez skojarzeń on ma 10 lat ) i wiecie,że teraz nie trzeba z majtek wyciągać, tylko są takie specjalne, tkane,szerokie i kolorowe :o Cholery, nawet gumy mają na miarę czasów ;)


wstaaawać!niedziela 6 ranooo! http://digilander.libero.it/le.faccine/faccinea/personaggi/1232.gif

Ledwo łeb na poduszce położyłam, a Ta już dzwoniła....i jak tu żyć,no jak żyć;)

My z młodym mieliśmy dziś dzień kuchenny. Prócz obiadku,machnęliśmy serniczek :) a ze z serniczka zostało srylion białek, to upiekliśmy bezę....i wcinam właśnie z bitą śmietaną i wiśniami....mniemmmmm

marynata
28-01-2013, 04:56
6.....
nie dzwonię,bo dziś poniedziałek-śpijcie sobie smacznie robaczki :p
A ja po 3/4 tabliczki milki zastanawiam się iść spać czy nie,znaczy przespać się muszę,ale czy poczekać do 7,bo przywożą wtedy ciepłe bułki i pączki do sklepu :P

Miras12
28-01-2013, 06:03
zdecydowanie nie spać, szkoda tej zjedzonej czekolady. Obudzisz się i już nie pamiętasz że zjadłaś, a tak rozkoszujesz się jeszcze 30 minut.
malka no weź lepiej nie drażnij ludzi. Serniczek to jest to co uwielbiam i jestem w stanie wiele dla niego zrobić. Zamiast dać tu kawałek, to ty jeszcze z bezą wyjeżdżasz.

DPS
28-01-2013, 06:47
Bora - Bora powiadasz...
Temat do przemyślenia, jak mówił Stirlitz! :D

Podkradam kawałek sernika i lecę dalej!
A gdzie się Carver podział? :rolleyes:

Krokusia
28-01-2013, 19:34
Bry ludziska :) A gdzie Wy wszyscy??? Nikt ze mną gadać nie chce? Nie to nie (tutaj foch), to idę milkę z toffi wciągnąć!!! A co! :P

wu
28-01-2013, 20:14
Krokusia oć do mnie na keksik z dużą ilością bakalii:lol2:

Mireczku paczuszka powinna jutro wyjść jak zdążę na pocztę:(

marynata
28-01-2013, 20:33
ja już kończę z tym,bo marzec lada tydzień i długo się tyłów przydługimi kurtkami nie poukrywa :P
za chwilę to mlaskanie nad sernikami przerodzi się w lamenty i wymianę poglądów na temat diet :sick:
ale żeby tradycji stało się zadość,podejmuję dietę od pierwszego (lutego! jakbym chciała się wykręcać że marca) :p

Miras12
28-01-2013, 20:40
dobry wieczór, zadalem zagadkę na innym forum i co tylko jedna wypowiedź:
Co znaczy "buli, buli kuli" ze wskazaniem na klocek. Tak mowi nasza kochana Karolinka, proszę bardziej doświadczone osoby o rozwiązanie tej niezwykle trudnej zagadki.
No i za chwileczke kolejna seria cudownych zdjęć księzniczek, no i księcia. Uwaga niektore zdjęcia zawieraja treści drastyczne. Więc osoby o bardziej pokojowym nastawieniu, wszelacy pacyfiści, proszeni są o zamkniecie oczu.

Krokusia
28-01-2013, 20:47
już się boję :lol:

wu
28-01-2013, 20:50
Marynatko ja tam z tym nie mam problemu bo ja słodkości głównie dla innych szykuję :lol2: no poza faworkami;) a tak zjem kawałeczek mały żeby spróbować czy dobre a resztę zjada małż któremu niestety nie idzie w boczki:rolleyes:

RD2011
28-01-2013, 20:59
Miras !
Więc czekamy na zdjęcia naszych Księżniczek ! :)
No i naturalnie Księcia ! :yes:
:bye:

marynata
28-01-2013, 21:02
Ooooo Wu,toś szczęściara :rolleyes:
No dobra,dwa pomarańcze weszły i zostało miejsce na pączka-czekamy na te foty!


ed
Miras,wbiłam w google to buli buli kuli i wyskoczyło mi to
http://www.buliba.pl/

Miras12
28-01-2013, 21:03
ale tak muszą dziś byc własnie się wgrywają

malka
28-01-2013, 21:05
no ile można czekać ;)

marynata
28-01-2013, 21:12
No właśnie Miras,już miałam dawno zapytać-co Ty masz za internet-jakiego operatora?

Krokusia
28-01-2013, 21:12
Mirek to drugi Hitchcock :lol:

wu
28-01-2013, 21:12
Marynatko nie tak całkiem bo mnie idzie w boczki za to małż mógłby tonami słodycze jeść i nic:rolleyes:

marynata
28-01-2013, 21:17
Marynatko nie tak całkiem bo mnie idzie w boczki za to małż mógłby tonami słodycze jeść i nic:rolleyes:

Ale możesz ich nie jeść a ja muszę :cry::cry:

Krokusia
28-01-2013, 21:20
Mirek! Bój Ty się Boga!!! Długo jeszcze???? :P

wu
28-01-2013, 21:21
Marynatko bo ja ze słodyczy to najbardziej boczek kocham:oops:

Mirek to już jest karalne wiesz:(

Miras12
28-01-2013, 21:22
kolejny fant na bal. Tym razem od Agi, pozdrawiamy i dziekujemy

http://i1.fmix.pl/fmi1307/df9ad34c00066bb45106e7b6/zdjecie.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fmix.pl%2Fzdje cie%2F3621470%2Fdsc02810%3FprivateKey%3Da3bb99ec2a 1223feda3810c49d253164)

Przyszła jescze taka fajna ukladanka, jak na razie Krzyś ją testuje. Wiadomo facet, ma to po tatusiu. Przecież trzeba sprawdzić czy wszystko jest bezpieczne dla księżniczek, prawda?

http://i1.fmix.pl/fmi2329/3223cd76002ca44c5106e7d0/zdjecie.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fmix.pl%2Fzdje cie%2F3621473%2Fdsc02824%3FprivateKey%3Dbd4799c09e e03c8c3ae8a3d2125da049)

http://i2.fmix.pl/fmi1622/6f5f68db001a81ff5106e7ea/zdjecie.jpg (http://forum.muratordom.pl/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fwww.fmix.pl%2Fzdje cie%2F3621475%2Fdsc02834%3FprivateKey%3Deab2a63699 85c02bc6f6c13ee542e95e)

Miras12
28-01-2013, 21:27
Relacja z otwarcia paczki, która przyszła już z okazji zbliżających się urodzin księzniczek.
Najpierw jednak chwila grozy

http://i1.fmix.pl/fmi1093/fdc9863d000b80fd5106e949/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621510/dsc02937?privateKey=88608670d4d20965bbc22004c097b6 b4)

http://i1.fmix.pl/fmi1026/c09aed06000975015106e95f/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621511/dsc02942?privateKey=50d800b4fac2c1a1adf7fc2d4299c3 ec)

http://i2.fmix.pl/fmi322/0fe285d400186a5f5106e97d/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621514/dsc02943?privateKey=7278c9cc9d0b82ad30d7db4b7ac01d 42)

kathi85
28-01-2013, 21:27
Bardzo dobrze, że Krzyś testuje :)))) super :)

RD2011
28-01-2013, 21:27
Dziewczyny nie wiecie jak to jest !:o
Im szybciej , ładniej , coś chce się zrobić -
to akurat :sick: zawiesza się , albo cosik innego !!:D

U mnie to najczęściej wbijają się inne litery
na klawiszach !
I jak po chwili pisania spojrzę na tekst - to :o
połapać się nie mogę i wszystko do poprawki !:p

To i Mirasa też tak pewnie jest !!:bye:

RD2011
28-01-2013, 21:31
No i tak to jest !

Wszyscy razem piszemy u Mirasa :)
To i potem komp się zawiesza !

Zdjęcia - bojowe ! Krzyś w akcji ! :bye:

Miras12
28-01-2013, 21:33
No tak patrzę na te zdjęcia i stwierdziłem, że ściany trzeba pomalować. Coś mnie się zdaje że Krzyś idzie w ślady wujka carvera.
Teraz troszkę słodkich zdjęć naszych księżniczek i ich prezenty

http://i2.fmix.pl/fmi2183/07cdf036002bb4c95106e81d/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621479/dsc02849?privateKey=7d81308cb4c99636102d7ea47ac56f ec)

http://i3.fmix.pl/fmi426/d2e4216a0016efb95106e83b/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621482/dsc02869?privateKey=32246ad5bacf4281c3ff4c1905a86e 03)

http://i2.fmix.pl/fmi1326/b6f452b8002a13ce5106e84d/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621483/dsc02874?privateKey=31db6e99b35f014791b1f7eb759c01 f0)

http://i3.fmix.pl/fmi2582/c5c5304f000b49c25106e862/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621486/dsc02875?privateKey=992e3705bee7fcbc49eaa249f0249b d5)

http://i2.fmix.pl/fmi1362/7ae0f6970007af745106e877/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621487/dsc02884?privateKey=5ccf8790310b1b5ffec148b691cb45 eb)

http://i1.fmix.pl/fmi1221/e50acc36001172495106e8c3/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621492/dsc02906?privateKey=f6c490e548b864152864ae17583951 ac)

http://i2.fmix.pl/fmi129/b6d0d6cd0002922a5106e8aa/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621491/dsc02897?privateKey=38c51c7601182b71f8e472fe561ff5 c2)

http://i3.fmix.pl/fmi798/d990f9870013caac5106e88e/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621488/dsc02893?privateKey=4dc85fa7fbf86a816dd6fe48e48a3b 70)

http://i2.fmix.pl/fmi2743/166dae9300155e745106e8da/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621495/dsc02912?privateKey=44cb3448e9c069d1548beeae1fb317 29)

http://i3.fmix.pl/fmi828/1eb0a886000f6b0d5106e932/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621503/dsc02930?privateKey=6ff987e02ed3704c5bdebb6d69b826 05)

"co tam jeszcze jest, no..."
http://i2.fmix.pl/fmi1516/1903aa170010a5175106e907/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621499/dsc02925?privateKey=484f50e74b565aa8a8062e62ad0654 43)

"oooo książeczka, wiedzialam że nie zapomnice, dziękuję"
http://i2.fmix.pl/fmi1516/c1e8a10f002a784e5106e91d/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621501/dsc02926?privateKey=0dc61dbb091a4b3e80d807f9bce2a1 b3)

http://i2.fmix.pl/fmi2835/d290befc001adc325106e9d4/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621519/dsc02964?privateKey=7624a1c9d40c9bfc62b8ff52cb6443 8a)

http://i1.fmix.pl/fmi461/8b198570002623745106e9c0/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621518/dsc02957?privateKey=c932d453e56ebcea937763b756ade1 71)

Arnika
28-01-2013, 21:43
:lol:

Uściski dla całej Trójki :):hug::hug::hug:

marynata
28-01-2013, 21:47
Nareszcie :) całego Lisa zdążyłam obejrzeć ;)

RD2011
28-01-2013, 21:56
Ile radości dla kochanych Dzieciaków !! :yes::yes:

Uściski dla Was :hug::hug::hug:

Spokojnej nocy życzę wam ! :bye:

malka
28-01-2013, 21:59
Jak zwykle -miodziooooo :)

Miras12
28-01-2013, 22:03
dziękujemy, nasze dzieciaczki to taka radochę walą na każdą paczkę że szok.
Piekny prezent na urodzinki, księzniczki z misiami śpią. Krzyś z pistoletem śpi pod poduszką, zaczynam się martwić o niego :no:

Miras12
28-01-2013, 22:59
No i kolejne rzeczy na aukcje, od kogo no zgadnijcie

http://i2.fmix.pl/fmi1510/e74cef870025421f510701a7/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621543/dsc02976?privateKey=020d2e0966b6d9e04e797d15ecea43 d2)

http://i2.fmix.pl/fmi2494/0408f8ee002d63b9510701c7/zdjecie.jpg (http://www.fmix.pl/zdjecie/3621544/dsc02980?privateKey=4c2b37e412c6d663ce4fd1acac3d0b 82)

Obrazy są piękne. Pięknie widać fakurę farby i cudnie pachną, dziękuję wujku carver w imieniu księżniczek.

marynata
28-01-2013, 23:45
No i kolejne rzeczy na aukcje, od kogo no zgadnijcie

Pierwszy Malka,drugi Carver? :P


dziękuję wujku carver w imieniu księżniczek. Obydwa Carver?
To mnie się zdawało że coś Malka malowała czy coś przeoczyłam?

Miras12
29-01-2013, 05:37
obydwa od wujcia carvera, tak są podpisane.

kathi85
29-01-2013, 06:06
Dzień dobry :) Jakie to ważne aby dobrze zacząć dzień.......

http://imageshack.us/a/img803/7135/41719210150635303582700.jpg

kathi85
29-01-2013, 06:13
http://imageshack.us/a/img407/3807/c9c6e7dbf5.jpg

malka
29-01-2013, 08:08
Wpadłam na kanapki :)

Wiecie co mimo, iż z wysyłką obrazu były niezłe szopki, o których wstyd pisać, niemniej już dawno powinien dotrzeć.
Czy już powinnam reklamować na poczcie ??

Krokusia
29-01-2013, 10:27
obydwa od wujcia carvera, tak są podpisane.

:no::no::no:

pierwszy od RD2011 :) Sprawdź to dobrze Mirku ;)

Krokusia
29-01-2013, 10:31
Proszę o wyrozumiałość !

http://i1.fmix.pl/fmi998/f7032454001fc24b50fc2b79

tu RD2011 pokazała obraz...

Krokusia
29-01-2013, 10:33
I udało mi się pokazać dla Was obraz na aukcję !!:wiggle::wiggle::wiggle:

Jest to obraz wykonany przez Artystę który wykonał go dla naszych
Dziewczynek !! Chce pozostać anonimowy lub może jak podpisze
obraz to Miars z Edytką będą wiedzieli od kogo jest prezent !:)
Zostanie przesłany na Wasz adres do domu.
Bardzo się cieszę , na kolejne dary na Bal !!
Bo z pewnoscia jeszcze wiele , wiele ich dojdzie przed balem !!:yes::D


a tu historia obrazu :)

Krokusia
29-01-2013, 10:38
a na zdjęcia dziewczynek i Krzysia wczoraj nie doczekałam bo padłam :D dziewczynki słodkie jak zawsze a Krzyś.....hmmmm...zaczynam się bać :lol:

a pyszności tu pokazujecie :)

carver
29-01-2013, 13:35
Bry :)
Widzę, że wkręt się udał :D Czy znajdzie się ktoś, kto rozwikła zagadkę dwóch obrazów?

malka
29-01-2013, 13:42
E tam, zagadka
Anonimowy Artysta juz nie jest anonimowy :)

RD2011
29-01-2013, 15:09
Krokusiu ! Malko ! :rolleyes::rolleyes:

Piękne obrazy są na bal dziewczynek -
a podpisane to już nie anonimowe !

Artysta podpisał się pod Swymi pięknymi dziełami !:)

Zaciskam już od dziś kciuki - aby na Balu Księżniczek obrazy
podbiły serca i zdobyły wielce hojnych nabywców !:)

A także by inne dary przyniosły z balu jak najwięcej pieniędzy !!!:bye::bye:

Miras12
29-01-2013, 17:40
Kurcze no wkręcono mnie i jak was tu nie kochać

Oczywiście, że pamiętam kto go wklejal jako zdjęcie i napisal formułkę dotyczącą artysty, który maluje dla księżniczek. Jak RD2011 napisala, że artysta chce pozostać anonimowy........

Wiemy i dziękujemy, nie spodziewaliśmy się i moja mina była bezcenna gdy otwieralem paczkę. "zaraz przecież ten obraz był z informacją od RD.....o co chodzi" no i ucieszylem się z niespodzianki. Wielkie dzięki RD2011 i carver. Obydwa obrazy są super i najchętniej zostawilbym dla nas. Na pewno znajdą się nabywcy, którzy dadzą za nie niezłą sumkę.

Maciejka2
29-01-2013, 17:40
Dobry wieczór Wszystkim!
Obrazy śliczne! Szkoda, ze ja nie posiadam żadnych zdolności plastycznych. Ale fanta na aukcje tez wysłałam, trochę mało związanego ze sztuka.

Dzieciaczki jak zwykle cudownie rozbrajające. Miałoby sie ochotę wyściskać wszystkie.

Zazdroszczę forumowiczom tego slodkiego obżarstwa. U mnie ścisła dieta przez miesiac :( i tłustego czwartku tez nie bedzie. Kradnę sobie inspiracje kanapkową na potem.
Pozdrawiam wszystkich

Miras12
29-01-2013, 17:44
malko jutro przetrzepię pocztę i dowiem się czy czasami nasz pan szalony listonosz nie zawierudszyl się razem z obrazem.

Krokusia
29-01-2013, 18:26
Masz babo placek! Miał być wkręcony Miras a przy okazji wkręciłam się ja - jak Wam jeszcze pokażę! :P :yes::yes::yes:

RD2011
29-01-2013, 19:17
Krokusiu !

Masz jak w banku Szwajcarskim (żadne tam amber gold :D)
że wiosną do Ciebie przyjadę i przy dobrej nalewce ,
wszystko Ci opowiem - :o o pięknym obrazie !

Ciesze się , fantów na bal Księżniczek przybywa !:wiggle:

Miras -Ty musisz zorganizować Sobie super profesjonalnego
wywoływacza cen - noo wiesz - kogoś - kto na balu poprowadzi
aukcję dla Księżniczek ! :)

malka
29-01-2013, 19:49
malko jutro przetrzepię pocztę i dowiem się czy czasami nasz pan szalony listonosz nie zawierudszyl się razem z obrazem.


było by super, bo trochę się zmartwiłam,że jeszcze nie doszedł.
Jakby co,to mam nr przesyłki

DPS
29-01-2013, 19:52
Łooo, jaki tu ruch! :D
Zdjęcia dziewczynek piekne, Krzyś przy nich jak prawdziwy facet!
Fajnie, że mają tyle radości! :D
I takie żarcie rano zapodawali, a ja musiałam po Zielonej Górze się pętać! :cry:
Poprosze jutro na śniadanie, dobra?

Z tym obrazem to Wy zakombinowaliście jak podwójny nelson! :o
Tak wkręcać porządnych ludzi, a fe! ;)

Teraz to mnie sie po głowie plącze natrętne pytanie: czy RD jest siostrą alibo i małżonką Carvera? :o

Krokusia
29-01-2013, 20:19
Teraz to mnie sie po głowie plącze natrętne pytanie: czy RD jest siostrą alibo i małżonką Carvera? :o

RD2011, Carver toście namieszali, namieszali

:rotfl::rotfl::rotfl:

malka
29-01-2013, 20:27
no mieszacze -już się zgubiłam :oops:

Krokusia
29-01-2013, 20:37
no mieszacze -już się zgubiłam :oops:

Malka nie przejmuj się, ja też się już gubię.....a sprawcy całego zamieszania najnormalniej w świecie wiszą nam za to własnoręcznie wykonaną naleweczkę :stirthepot:

RD2011
29-01-2013, 21:17
Słuchajcie - przygotuję naleweczki pyszności ! :o

A spróbujecie ich nie wypić - gdzieś przy wspólnie
urządzonym ognisku - noo to .... !:smile::smile:

Poczekamy - zobaczymy !:rolleyes:

kathi85
29-01-2013, 21:27
Prawdziwe księżniczki na bal muszą iść w "księżniczkowych" sukienkach:)

http://imageshack.us/a/img14/4463/yyyyhc.jpg
http://imageshack.us/a/img11/8411/90374749.jpg

W rzeczywistości jeszcze ładniejsze, niestety lampa błyskała :/

Krokusia
29-01-2013, 22:03
RD spróbujemy.......wypić wszystko co do kropelki :lol:

kathi sukienki cudne, godne prawdziwych księżniczek? :)

Miras12
29-01-2013, 22:27
sukieneczki piękne, mnie się podobają, dzięki Kathi.

kathi85
30-01-2013, 00:59
Czy godne księżniczek?? już nie mnie to oceniać, ale starałam się aby takie były :)

dusiek
30-01-2013, 01:30
Czy godne księżniczek?? już nie mnie to oceniać, ale starałam się aby takie były :)

Moja znajoma amerykanka, stwierdzila ze dziewczynki beda wygladaly ... jak milion dolarow.
Milego dnia zycze Wszystkim.

marynata
30-01-2013, 02:09
Sukienki są faktycznie przepiękne :)
No i się narobiło,bo pod wpływem Mirasowego wątku zamawiam jutro podobrazia,akryle,wyciągam stare sztalugi i po dziesięciu latach sięgam po pędzel :o
Wielka sztuka to nie będzie,mam ochotę na coś całkowicie odjechanego w kosmos :sick:
Na aukcję balową już raczej nie zdążę,chociaż może to i lepiej dla aukcji :P

carver
30-01-2013, 03:29
Bry :)
To jedziemy po kolei....
RD2011 nie jest moją córką, a ja nie zostałem jej bratem, nikt nas także nie adoptował. Tyle w kwestii pokrewieństwa, sami sobie namieszaliście Cała intryga zaczęła się niewinnie od tego, że postanowiłem namachać drugi obrazek w tajemnicy. W związku z tym , że RD2011 nie radziła sobie ze wstawianiem fotek, to wysłałem jej instrukcję wraz z linkiem do zdjęcia drugiego obrazka. Poszło znakomicie i tylko dzięki RD2011 mogliście go zobaczyć zanim dotarł do Mirka i Edytki :)

Na sukniach balowych się nie znam, ale określenie, że dziewczynki będą wyglądały jak "milion dolarów" oznacza, że jest super :)

Marynata bęcki Ci się szykują, teraz piszesz, że malujesz? ;)
-Kto jeszcze coś potrafi? Wyłazić z krzaków!
Dobrego dnia :)

DPS
30-01-2013, 06:51
No i czy ja nie mówiłam, że całe ASP tutaj się zleciało na wewątku? :cool:
Dzień doberek, miłego dnia! :D

Kendra
30-01-2013, 07:24
czytam i czytam bo mnie chwilę nie było.. już carvera spokrewnili z RD, napięcie się buduje a tu stroną dalej wyjaśnienie. jednak muszę częściej odwiedzać forum, to wtedy się lepiej napięcie buduje a nie tak na raz informacje z kilku dni w parę minut wchłonąć.
i marynata talenty malarskie ma :D
a odnośnie Marynaty - że tak sobie pozwolę :D wsiadam dzisiaj rano zaspana do autobusu do pracy. w autobusie na zmianę wyświetla się zegar i informacja o tym kto ma imieniny. Podnoszę oko i patrzę - Marynaty. myślę (dalej zaspana żeby nie było ;)) - muszę napisać życzenia. jadę chwilę dalej i myślę - przecież nie ma takiego imienia Marynata. czekam z niecierpliwością aż zegar ponownie się zmieni na informcję z imieninami - pisze jak byk : Martyny. A potem stwierdziałam, że Marynaty też by mogło być :D co Wy na to żeby ogłosić 30 stycznia dniem imienin Marynaty ?? :D może być ?? żeby już nie wyszło żę zboczona jestem na tle forum ;)

malka
30-01-2013, 07:49
Malka nie przejmuj się, ja też się już gubię.....a sprawcy całego zamieszania najnormalniej w świecie wiszą nam za to własnoręcznie wykonaną naleweczkę :stirthepot:

o ja cieee, ale masz cudne pomysły :lol:


co Wy na to żeby ogłosić 30 stycznia dniem imienin Marynaty ?? :D może być ?? żeby już nie wyszło żę zboczona jestem na tle forum ;)

Marynata -najlepszego imieninowego :)


http://www.e-kwiaty.pl/images/bo164-xl.jpg

Kendra
30-01-2013, 10:28
o :D to skoro się przyjęło ;)
Marynato wszystkiego najlepszego w dniu imienin!!
166021

RD2011
30-01-2013, 10:49
Witajcie !
No i pięknie Carver objaśnił co i jak ! :)

Naleweczki będą robione - daję na to słowo !:D

Sukienki na bal dla naszych dziewczynek piękne !

Marynato ! Wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin !:hug::hug:

marynata
30-01-2013, 12:41
Carver,ale moje umiejętności jeżeli chodzi o pędzel,to skrzyżowanie kubizmu z pop artem :rotfl::rotfl::rotfl: dzieciom na pewno tego nie można pokazywać :rotfl:

:jawdrop::jawdrop: dzie....ee......n....k...i :o

Widzę że okazji do wypitki szukacie :rotfl:
Dobra,dobra-postawię :rotfl: Miras wybacz że w wątku dziewczynek,ale widzisz co się dzieje :lol2:


http://weselnydrinkbar.pl/wp-content/uploads/2012/03/jaka-w%C3%B3dka-na-wesele.jpg

https://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/001/134.jpg

Kendra
30-01-2013, 13:17
to taki spontan wyszedł i nie chodziło o flaszkę i ogórki ale już się częstuję - ogórkom nie odmawiam ;)

carver
30-01-2013, 14:07
Marynata wszystkiego dobrego :)
Ale kiedy my to wszystko wypijemy? :D

RD2011
30-01-2013, 14:57
Carver !

No jak to kiedy - jak spotkamy się na warsztatach malarsko- artystyczno- naukowych
u Was na Roztoczu ! :D

A także podsumowanie prac , związanych z utworzeniem
Naszej Fundacji , należałoby godnie uczcić !

Zamówimy słoneczną wiosenno - letnią pogodę,
materace ciepłe i będzie jak przystało na budujących
Forumowiczów ! A jakże !:)
:bye:

carver
30-01-2013, 15:15
Nie ma problema, tylko namioty będę musiał skołować ;)

DPS
30-01-2013, 15:42
Marynatko - najlepszego! :lol:

Na Roztocze to ja nie przyjadę. :?

Przez całe Polskie musiałabym jechać na ten jeden dzień - na więcej w sezonie nie mogę sobie pozwolić, dobrze, jak jeden dzień, a właściwie jego część uda się urwać.

RD2011
30-01-2013, 15:55
DPS-siu ! Carver !

Brać Forumowa jest pełna pomysłów , energii , :)
nie wspominając o wspaniałych zrywach forumowych !
( podczytując od paru lat forum - co nieco czytałam)
to wymyśli się i rozwiązanie na spotkanie !

A wiem,że takie bywały !

By zdrowie nam dopisywało - to wszystko przed nami !:)

EZS
30-01-2013, 15:59
Nie ma problema, tylko namioty będę musiał skołować ;)

mam jeden 6-o osbowy
a to roztocze to gdzie ;)

Carver, namalowałam w zyciu 3 obrazy olejne, czy mogę uznać się za artystkę?

polikarpia
30-01-2013, 16:48
Marynato 100 lat!:)
Ale Pewex przytachałaś:lol: . U mnie dzisiaj pogoda barowa, to chętnie się poczęstuję;)
EZS - pokazuj! Zdjęcia chyba masz?

DPS
30-01-2013, 16:48
No nie!
Tutaj wszyscy malują lub malowali!
Ja to tutaj lebiega absolutna! :(
Chyba zamknę się w sobie z frustracji, że nie maluję...

polikarpia
30-01-2013, 16:50
A niektórzy BĘDĄ malować;) Ja się tej wersji trzymam jako mi najbliższej:)

Krokusia
30-01-2013, 17:08
No nie! Była już broń palna, miecze, szable, noże, kajdanki...a teraz AA tu się szykuje. O mój Boszsze! Na kogo to nasze księzniczki wyrosną będąc pod wpływem takiego Towarzystwa! :jawdrop:

Marynata - wszystkiego naj, naj z okazji imienin :lol: A na to weselsze świętowanie (tylko takie mam znalazłam w swych zasobach):

http://i2.fmix.pl/fmi2403/1949a09c001ff2295109528a

p.s. Kendra, czytaj tak dalej co na monitorze w autobusie wyświetlają. Super rzeczy z tego wychodzą :rotfl::rotfl:

polikarpia
30-01-2013, 17:13
Krokusiu, jak chlapnę jeszcze tej wesołej to zacznę malować... ściany - bo wiem, że to mi wychodzi:)

marynata
30-01-2013, 17:17
Depesiu,malować każdy może,jeden lepiej-drugi gorzej,ale kto umie robić takie kiełbaski,szyneczki,przetwory czy zioła jak Ty???
Tu są moje kompleksy :sick:

Nie wiem dlaczego tak intuicyjnie całkiem postawiłam Wasz flaszkę i ogórki a nie torta :o :P ;)

Krokusia
30-01-2013, 17:22
Nie wiem dlaczego tak intuicyjnie całkiem postawiłam Wasz flaszkę i ogórki a nie torta :o :P ;)

Wiesz jak to mówią - swój swego odnajdzie :lol2::lol2::lol2:

Krokusia
30-01-2013, 17:23
Poli a maluj ściany ile dusza zapragnie, tylko jak to potem na aukcję wystawić? ;)

polikarpia
30-01-2013, 17:27
A niech z chałupą biorą! A co! Fantazja mi się już włĄcza8-)

Krokusia
30-01-2013, 17:35
Pewnie! Jak szaleć, to szaleć! :wiggle::wiggle::wiggle:

marynata
30-01-2013, 17:38
Polikarpia,nie pij już :p

polikarpia
30-01-2013, 17:52
:yes:OK, wiedziałam, że mam słabą głowę. Zostawiam malowanie, kolację zrobię. Ale słodyczy nie tykam. Od dziś:). Musze to sobie często powtarzać, może się utrwali?:)

marynata
30-01-2013, 17:56
Może jakiś zlocik zorganizujemy,ale schudnąć najpierw muszę :rotfl:

Krokusia
30-01-2013, 17:58
marynata jak na zlociku będzie tylko wódeczka i ogórki to schudniesz migiem :lol: a zresztą po co masz chudnąć? ;)

polikarpia
30-01-2013, 18:05
Jeśli chodzi o mnie to zlocik powinien odbyć się tak gdzieś za... dwa lata. Żebym zdążyła:bash::lol:

RD2011
30-01-2013, 18:38
Poli !

No co ty ? Na zlociku opracujemy metody na schudnięcie !:p

I będą to metody opatentowane przez Nas - A co !:rolleyes:

Jak się poświęcać - to znaczy nie jeść nawet nic słodkiego :sick:
to przynajmniej opatentujemy i zarobimy pieniążki - i mądrze je wydamy !:wiggle::wiggle:

RD2011
30-01-2013, 18:45
EZS - Roztocze blisko !

Jakby coś ze zlotem wyszło - to bierzemy Agę i potem
Ciebie i jedziemy nowa autostradą .
A jakby co to mapa pod nos - bo tym nowym wynalazkom
to ja nie wierzę - i dotrzemy na czas - i jeszcze Kogoś po
drodze do samochodu - jak się zgłosi na pasażera i wyjazd
gotowy !:wiggle:

RD2011
30-01-2013, 18:45
EZS - Roztocze blisko !

Jakby coś ze zlotem wyszło - to bierzemy Agę i potem
Ciebie i jedziemy nowa autostradą .
A jakby co to mapa pod nos - bo tym nowym wynalazkom
to ja nie wierzę - i dotrzemy na czas - i jeszcze Kogoś po
drodze do samochodu - jak się zgłosi na pasażera i wyjazd
gotowy !:wiggle:

DPS
30-01-2013, 18:45
Na czekolady z orzechami, co? :rolleyes:
Na czekolady będzie najlepiej! :D

carver
30-01-2013, 18:48
Albo wypiłyście za mało, albo już dosyć, bo marudzicie... Czy jest taki stan żeby kobiety były z siebie zadowolone? ;)
Jeść, pić i korzystać z życia :D

RD2011
30-01-2013, 18:56
Wylogował mnie komp,a teraz patrzę dwa razy ten sam post !:eek:

DPS-siu no jasne - na czekolady, a jeszcze z orzechami -
no świetnie !:wiggle:

Carver - w końcu po budowlanych - tak odpowiedzialnych
zajeciach - to chyba wolno nam ! :p

Tyle się naczytamy , uczymy , kombinujemy co i jak
najlepiej wybudować - to radość jakaś się należy !:rolleyes:

carver
30-01-2013, 19:03
http://i1.fmix.pl/fmi2883/1925be28000f575651096dd9

Ta czerwona kropka, to Roztocze :D

marynata
30-01-2013, 19:05
Mniam,kupiłam se w hurtowni 20 milek,bo były po 2,80-jestem nienormalna :sick:

carver
30-01-2013, 19:07
Marynata z okazji imienin?

DPS
30-01-2013, 19:09
Albo wypiłyście za mało, albo już dosyć, bo marudzicie... Czy jest taki stan żeby kobiety były z siebie zadowolone? ;)
Jeść, pić i korzystać z życia :D

166184

DPS
30-01-2013, 19:10
:p

carver
30-01-2013, 19:18
Depesia ta linka nie działa

Krokusia
30-01-2013, 19:27
DePeSia a co to za tajny załącznik? ;)

Carver teraz trafię do Ciebie z zamkniętymi oczami :rotfl:

Krokusia
30-01-2013, 19:29
A Czy jest taki stan żeby kobiety były z siebie zadowolone?

Stan konta po wypłacie....tylko strasznie krótko trwa :lol:

DPS
30-01-2013, 19:40
Próbuję jeszcze raz, ale mój net doprowadza mnie do stanu jasnej i nagłej cholery... :mad:
Ok, próba nr 2.

166204


:cool:

carver
30-01-2013, 19:42
Suuuperrrrrrrrrrrr :lol:

Krokusia
30-01-2013, 19:50
DePeSiu utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jestem 100% kobietą :lol:

A widział ktoś Mirasa? :) Bo kota w domu nie ma to ....... ;)

carver
30-01-2013, 19:51
.... jak na obrazku powyżej... :)

EZS
30-01-2013, 19:54
Ta czerwona kropka, to Roztocze :D
no, to chyba mnie wysyłasz gdzieś na pogranicze Czech i Rosji chyba?

Nie dojadę.... ale w Lublinie będę w pażdzierniku na kursie, jessu, jak ja tam dojadę!!! Już się boję :(

carver
30-01-2013, 20:03
Ewa spokojnie, tu tylko pola i lasy... :)
A kropki mniejszej nie mogłem wstawić bo byłaby niewidoczna. Chodziło mi także o zarys Afryki, dla lepszej orientacji ;)

Miras12
30-01-2013, 20:11
a już jestem, jestem. Zaganiałem się i przynoszę ciekawe wieści, ale najpierw polejcie. Marynatko wszystkiego naj, naj naj

Miras12
30-01-2013, 20:18
To to zaczynam:
Polikarpia - karteczka doszła, dziękuję jest cała i wszystko OK
Malka obraz byl u Pani na pocczcie, listonosz stwierdził że troszkę papier naderwany i musimy sami oderwać, ale się chlopu zapomnialo powoiedzieć
Krokusia przyszly paczki od ciebie i biala broń, Krzyś wszystko przebrał i sprawdził w asyscie księzniczek. Polceranka calutka, dziękuję jest naprawdę piękna.

Krokusia
30-01-2013, 20:32
Ależ te firmy kurierskie szybko działają :) Cieszę się, że porcelana doszła w jednym kawałku :) Skoro biała broń jest to Edytka może ćwiczyć rzuty do celu :P
A Ty Mirku będziesz miał co czytać wieczorami Krzysiowi i Księżniczkom ;)

Miras12
30-01-2013, 20:35
i powiem wam jeszcze jedna sensacyjną wiadomość jak mi pomożecie, a dokladnie naszej wspólnej znajomej AgnesK

LUDZISKA POMÓŻCIE NASZEMU FRANKOWI I JEJ MAMIE. TRZEBA GŁOSOWAC NA ICH BLOGA, BARDZO WAS O TO PROSZĘ.
Oto sposób
Żeby zagłosowac na blog Frania, za co będziemy bardzo wdzięczni, trzeba wysłać sms o treści
A00436 na numer 7122(w treści smsa 0 to zero, nie wolno robic spacji). Koszt 1
smsa to 1,23 zł. Głosowac mozna tylko jeden raz przez cały okres trwania konkursu. Co ważne, cały dochód z smsów nie zasili kasy żadnej firmy, lecz zostanie przeznaczony na organizację integracyjno-rehabilitacyjnych obozów dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci
niepełnosprawnych.

Miras12
30-01-2013, 20:39
Obiecuję, że jak zaglosujecie to powiem wam dzisiaj taka wiadomość w sprawie dziewczynek, że wam szczeki opadną. Zobaczycie jakiego zdolnego tatusia mają dziewczynki :no:
No proszę wspomóżcie Franiową rodzinkę.

Krokusia
30-01-2013, 20:41
Mirku, ja zarobiłam jak na razie razem z moim 4 sms-y ;) No to dawaj sensację teraz :lol:

Edit. Już 6 smsów :)

Edit 2. 8 smsów :)

carver
30-01-2013, 20:46
sesemesy wysłane już dawno :)

Miras12
30-01-2013, 20:55
taaa na pewno wszyscy?
Ok wiem ale jakby ktos zapomnial to niech wyśle.
Dobrze powiem wam tak, wychowaliście niezłe ziółko, dostałem telefon z fundacji do której nalezymy z informacją, że stacja TVN bardzo chce zrobić reportaż o dziewczynkach. Szczegóły poznamy dopiero jutro, ale oczywiście poinformuję was

carver
30-01-2013, 20:57
-Się dzieje, a tu wszyscy pijani... ze szczęścia :D

Miras12
30-01-2013, 20:59
Była już wstępna rozmowa ale taka ogólna, trza by to uczcić i to wszystko w imieniny marynaty.

carver
30-01-2013, 21:03
Jak będziemy tak wszystkie sukcesy i sukcesiki oblewać, to na forum trzeba będzie dział "Odwyk" otworzyć ;)
Ale bardzo fajnie, że się dzieje... :)

RD2011
30-01-2013, 21:06
Miras !!!

Pięknie !! Jakbyśmy wszyscy przeczuwali takie wydarzenie :o

i w imieniny Marynaty - stosownie czcimy dwa Święta !! :D

Miras12
30-01-2013, 21:06
ojej przecież dzisiaj marynaty

Krokusia
30-01-2013, 21:07
Telewizja przyjedzie??!!!! Kurde!!!! To trza tą melinę posprzątać, flaszki pod tapczan, broń do szafy :rotfl::rotfl::rotfl:

Mirku no bomba!!! Chodź niech Cię uściskam :hug: To fantastyczna wiadomość! Teraz TVN a potem Hollywood :)

carver
30-01-2013, 21:18
Krokusiu jak będzie Hollywood, to broń wyciągamy i flaszki na stół... Rambo, może jakiś western :)

polikarpia
30-01-2013, 21:31
Telewizja przyjedzie??!!!! Kurde!!!! To trza tą melinę posprzątać, flaszki pod tapczan, broń do szafy
Krokusia, rozwaliłaś mnie!!!:)
Ale cieszę się bardzo, bardzo!

carver
30-01-2013, 21:31
Poli szybko odpoczywasz :)

polikarpia
30-01-2013, 21:43
Ja nie wiem jak to robię, ale TAKIE wieści!:) Ja tu się nie zregenerować natychmiast?:)

marynata
30-01-2013, 21:44
Kendra,jak będziesz jutro jechała na śpiocha do pracy,to pisz dalej ten nowy kalendarz z imieninami,bo widzę że tu tylko wszyscy myślą żeby okazja jakaś była :rotfl::rotfl:

tvn,ale konkretnie który program?

polikarpia
30-01-2013, 21:58
A co tylko Ty chcesz imieniny obchodzić?;) Dobra okazja nie jest zła8-)

Krokusia
30-01-2013, 22:00
acha, Mirku, dziś przypomniałam się o płycie i jak to zwykle bywa ktoś inny był za to odpowiedzialny a ten ktoś zapomniał :mad: Mam zapewnienie, że dziś wyszła...zobaczymy...

malka
30-01-2013, 22:06
Ja Was uwielbiam, wszystkich razem i każdego z osobna :)

normalnie kolki dostałam ze śmiechu :oops:


Miras, ale obraz cały ? tylko papier się potargał, czy folia też? Mówiłam,ze bąbelka będę szukać ,aż znajdę :)

Wieści o Księżniczkach Gwiazdach -cudowne ( zielone drzwi ???)

Arnika
30-01-2013, 22:08
Fiuuu fiuuu
Ale wiesci :)
Pewnie do reklamy , z eskami będzie.. :)

SMS dla Frania już wysłany. dawno..

Marynata wszystkiego naj i uśmiechu.

Ja rysować nie potrafie wcale a wcale, nawet kfiotka czy kury.. ale syn i owszem, tylko tyle, że on do ASP nie dotarł i pewnie już nie dotrze, a rysuje .. jak ja to mówię .. same "diobły" i chyba to się biemechanika nazywa..

Kendra.. dobry masz ten autobus.. :)

carver
30-01-2013, 22:10
Malka my cię też uwielbiamy, a kolka ze śmiechu- tutaj to norma:yes:

nita83
30-01-2013, 22:15
SUPER!!! To są wieści! będe się kładła spać z uśmiecham.

smsa juz wysyłam

imieniny? co pijemy? sto lat sto lat!

polikarpia
30-01-2013, 22:23
Opis mojego "talentu": rysowałam dziecku kury. Normalne. Ale jednak dziwne. Pooglądałam je dokładniej . Po cztery nogi miały! Czy z takim talentem mam jeszcze szanse w naszym kółku plastycznym?:)
Chyba się napiję:)

carver
30-01-2013, 22:23
Nita pijemy fszystko, co popadnie, aby mokre i z prądem :)

Poli, a co ty widzisz dziwnego w czteronogich kurach. Każda normalna kura ma cztery nogi, szczególnie jak się ją widzi po imprezce u marynaty

nita83
30-01-2013, 22:25
to nalej :) okazji przeciez nie brakuje
Mirasek ciesze sie razem z Wami

Krokusia
30-01-2013, 22:25
Czy z takim talentem mam jeszcze szanse w naszym kółku plastycznym?:) Chyba się napiję:)

Poli w naszym tak, szczególnie po napiciu :lol:

Krokusia
30-01-2013, 22:27
Dobra Wariaty Kochane. Idę spać bo od samego czytania Was nawalona już jestem :rotfl::rotfl::rotfl:

Dobrej nocki wszystkim :bye:

carver
30-01-2013, 22:30
Siła sugestii Krokusiu. Ze mną gorzej, bo akurat pracuję... :)

Miras12
30-01-2013, 22:34
Jo se teraz spiewam, impreza na całego. Przepraszam ma ktos może ogórki, bo się kończą?

polikarpia
30-01-2013, 22:35
Ja mam, pozstajesz przy konserwowych czy po kiszone skoczyć do garażu?