PDA

Zobacz pełną wersję : jak zabudowa? górn? cz??? ganka (daszek na 2. s?upach) ?



rozalia
09-06-2004, 11:20
Ganek jest na środku (front domu), daszek jest równo z dachem i ma 2 słupy,które są dosyć wysokie i dlatego tą górną część pod daszkiem trzeba zabudować. Nie wiem jak ma wyglądać sam przód tej zabudowanej części (jak to nazwać???)

neptunek
15-06-2004, 08:06
A ten daszek na ganku jest jakos pochylony?? i czyms zakonczony (na pewno rynna) i czym jest pokryty??

Generalnie zabudowac ganek od gory pasowaloby tym samym materialem i w taki sam sposob jak to jest zrobione z podbitka wokol domu.

rozalia
16-06-2004, 13:05
Mój projekt to Magnolia z Horyzontu (www.domnahoryzoncie) Nie wiem czy widziałeś? Bardzo ładny domek...
Nie mam jeszcze podbitki, na daszku jest taka sama dachówka jak na dachu, po bokach idą rynny. Trzeba zabudować przód, bo słupy wyszły za wysoko, ponieważ powiększyliśmy poddasze przez ściankę kolankową.Ludzie zabudowują to od razu cegłą,ale chyba w momencie stawiania murów; więc teraz trzeba coś innego wykombinować - może drewno, styropian i tynk... /\ :wink:

neptunek
16-06-2004, 13:49
Nie widzailem ale wlasnie zobaczylem.

A nie podoba ci sie to zabudowanie jakie jest na zdjeciu na tej stronie www co podalas?? To wcale nie musi byc murowane a jak widac na tym rysunku jest to drewniane i dosc ladnie wyglada, tylko ja bym nie dawal tej litery 2x V tylko same pionowe deseczki, ale trzeba pamietac o zastosowaniu tgo samego elementu w kolo domu, by to jakos wygladalo.