PDA

Zobacz pełną wersję : BK Faelbet - jest OK?



MarcinM
09-06-2004, 12:25
Proszę o opinię osób, które budowały z BK. Znalazłem BK Faelbet o 10% tańszy, niż inne polskie bloczki. Wygląda przy tym lepiej niż Śniadowo.
Zastanawiam się tylko skąd tak niska cena?
Czyżby mmieli kłopoty z jakością?
Dzięki z góry :D
M

alpin
14-06-2004, 14:39
Własnie z tego budujemy kupowałem w marcu jak
dotąd ekipa nie narzekała na jakosc

Pawel P.
14-06-2004, 20:43
Mój dom rodzinny A.D. 1996 powstał z tych bloczków, co więcej obecnie stawiam - już dla siebie - domek, także z BK Fealbet. Polecam, jak dotąd bez problemów, co więcej w 1996 miałem możliwość zbadania ich pod względem zawartości szkodliwych substancji i wszystko było "naturalne" :)
Pozdrawiam

tchrzano
15-06-2004, 01:51
Moj dom rowniez zbudowalem z BK Faelbetu. Wybralem te na pioro i wpust i uzylem szarej zaprawy klejowej Faelbetu (wyszlo taniej niz tradycyjna zaprawa cementowo-wapienna). Sa dokladne. Najwaznie, to znalezc solidnych wykonawcow (to juz mi sie nie udalo).

Pozdrawiam Wszystkich

MarcinM
16-06-2004, 15:42
dzięki za informacje
:D

mik99
17-06-2004, 20:50
Muruję z tego swój domek i very good...

polecam :wink:

Yoric
18-06-2004, 15:01
hej,

zastanawia mnie tylko jedno ..........???????
DLACZEGO ??? DLACZEGO ??? fabryke betonu komorkowego zlokalizowano w Warszawie ? gdzie nie ma naturalnych surowcow, gdzie koszty wytworzenia sa najwyzsze .... Dlaczego ta wytwornia jest na ZERANIU ...nieopodal elektrocieplowni ZERAN ?
A partie "ekologicznych" bloczkow zawsze mozna wyprodukowac - i wyjdzie ze zdrowe.
Mozliwe, ze te popioly nie maja znaczenia - ale kiedys - za komuny bylo cos takiego jak zuzlobeton - czy jakos tak to sie nazywalo. Betoniarnia byla na Zeraniu i robila beton na bazie popiolow - i tego betonu nie mozna bylo stosowac w budownictwie mieszkaniowym.
zauwazyliscie, ze ten BK jest szarawy ?

pozdrawiam,

Pawel P.
18-06-2004, 15:16
zauwazyliscie, ze ten BK jest szarawy ?
Nie....... a już drugi dom z tego buduję....
:D Muszę się przyjrzeć. :)

Yoric
18-06-2004, 15:25
no tak ..wyluskales najbardziej tresciwe stwierdzenie z mojego postu ;-)
moze ...rozwiejesz moje obawy ... bo to sa tylko przypuszczenia ...
jak na razie nie udalo Ci sie :P

mik99
18-06-2004, 20:41
CIEKAWE :-?