PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy montarzu zestawu hewalexa



manix76
27-11-2012, 11:51
Witam.
Zakupiłem taki oto zestaw http://www.hewalex.pl/oferta/zestawy-solarne-z-kolektorami-plaskimi/zestaw-solarny-hewalex-2slp-200w.html. Znajdzie się osoba która drogą mejlową udzieli mi w miarę przejrzysty sposób wskazówek odnośnie podłączenia wszystkich elementów do instalacji cwu,oraz uruchomienia?
Kolektory będą stały na gruncie przy ścianie budynku,natomiast wymiennki na strychu.Rurki instalacji sieci wodociągowej oraz cwu są poprowadzone na strych. Mogę również przesłać zdjęcia co i jak wygląda.
Osoby chętne proszę na priv.bądz na adres [email protected]

red1980
27-11-2012, 17:10
Możemy ci go założyć - też jesteśmy z Polski centralnej :cool:

manix76
27-11-2012, 17:28
Jak by to wyglądało cenowo? Miejscowi instalatorzy też mi proponowali......

toma1
03-12-2012, 18:38
Przeciez masz wszystko opisane w instrukcji montarzu, a jak nie dostales instrukcji to masz tu strone hewalex znajdzies tutaj wszystko http://www.hewalex.pl/pliki/dokumentacja-techniczna/ A o wpiecie do cwu spytaj madrego hydraulika, bo mozna to zrobic roznie, to zalezy czy masz juz jakis zasobnik cwu itd.

manix76
12-12-2012, 15:36
Dzięki toma1 za link,jest tam wszystko dokładnie opisane.Instalacja jest już częściowo podpięta tzn..pozostaje jeszcze rozprowadzenie i podłączenie rur solarowych co wymiennika.A zbiornik cwo już mam ale będzie drugi który będzie zasilany tylko przez kolektory

Enerman
15-12-2012, 15:41
.Instalacja jest już częściowo podpięta tzn..pozostaje jeszcze rozprowadzenie i podłączenie rur solarowych co wymiennika.A zbiornik cwo już mam ale będzie drugi który będzie zasilany tylko przez kolektory
Witam, pomogę. Napisz tylko na PW co masz podpięte i jak planujesz aby działała. Jeśli masz 2 zasobniki, to za pomocą sterownika możesz łatwo je "zintegrować". Pozdrawiam.

yaiba83
16-12-2012, 19:50
Wskazówki możemy udzielić, tylko byś musiał napisać z czym masz obecnie problem, albo czego nie wiesz.

manix76
16-12-2012, 20:47
Wiesz co,już trochę czasu minęło odkąd napisałem ten post z prośbą 0 pomoc i po części mam już instalację zrobioną.A robiłem ją sam,trochę poszperałem w necie ,trochę info.było na stronie hewalexa i jakoś skleciłem do kupy.
Jak jesteś zainteresowany ,to mogę na PW przesłać kilka zdjęć-rzucisz okiem czy jest ok.