PDA

Zobacz pełną wersję : Komplet do drwi przesuwnych. OBI ponzd 600 zł. W sklepie 98zł.



fredi07
28-11-2012, 21:58
Ceny w marketach budowlanych potrafią być kosmiczne. Robią promocję na jakiś grubszy artykuł a na drobiazgach odrabiają.
W łazience pod blatem z umywalkami zamontowałem 4 drzwiczki. Jeżdżą na rolkach i szynach. W OBI komplet rolki i prowadniczki na jedne drzwi kosztował 78 zł do tego 2 razy po 4 szyny po ok 70zł szt. Stop same szyny to by było 560zł. Robię w drewnie więc telefon do znajomego stolarza od mebli i wysłał mnie do sklepu. Za komplet na moje 4 drzwiczki zapłaciłem 98zł.
Kolejny artykuł to gwoździe i wkręty w marketach są dwa razy droższe niż w innych sklepach .Wrzucajcie swoje doświadczenia z marketowego ,,raju".

GUMISIOWA
28-11-2012, 22:08
Robilam lazienki,weszlam w swietna wspolpace z malym salonem lazienkowym,ale majacym piekny towar i majacym mozliwosc zalatwienia czego tylko dusza zapragnie-ceny tez mozna bylo negocjowac,pomimo to salon uchodzi za nie tani(nie wiem dlaczego)
Pewnego dnia potrzebowalam syfonow do lazienek na JUZ,oczywiscie udalam sie do swojego sklepu,ale na miejscu mieli tylko jeden-byl to syfon firmy KOLO-pan sprzedal mi za 95 zlotych i obiecal miec drugi NA JUTRO.
Po drodze zaliczylam Leroy Merline bo malzonek czegos szukal-patrze jest moj syfon,mysle wezme i bede miala drugi do pary-moje zdziwienie-w markecie ten sam za ktory zaplacilam 95zl-160zl!!!!!!!
Ostanio malzonek robil balkony-potzrebowal listewek wykanczajacych w markecie 10 zlotych metr u lokalnego stolarza 2 zlote za metr!!!!
Omijam markety szerokim lukiem