PDA

Zobacz pełną wersję : działka w Klembowie



lukaso
14-06-2004, 16:30
Witam wszystkich :D Sprawa trochę nietypowa, zamierzam kupić działkę budowlaną pod Warszawą w Klembowie (gmina Wołomin). Mało wiem o tej miejscowości więc jeśli ktoś może mi pomóc to poproszę o opinie na temat tej miejscowości.(mieszkańcy, edukacja, komunikacja, media itp.) Z góry dziękuję.
Litti

dociak
15-06-2004, 13:10
O Klembowie, niestety, też wiem niewiele ale zajrzyj tutaj http://www.powiat-wolominski.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=11&lang=

arzesz
15-06-2004, 13:58
Mam tam jakąś rodzinę. Okolice ładne, ale dojazdy bez samochodu kiepsko. Oni mają dwa samochody i też super nie jest (+dwoje dzieci)

sloneczny_slonecznik
26-07-2006, 08:58
Polecam tę miejscowoœć, wkrótce rozpocznie się tam budowa wodocišgów i kanalizacji, gmina jest prężna i wiele się tam dzieje, miejscowoœć ładnie położona, na temat dojazdu wiele nie wiem,
my będziemy się budować w Dobczynie, to niedaleko

printers
09-08-2006, 11:59
W Klembowie powstaje duża, ładna szkoła, dojazd do Warszawy samochodem jest bardzo dobry, lub jak kto woli pociągiem do dworca wileńskiego.

robal
11-08-2006, 09:19
1. Mam tam rodzine
2. Brat sie tam buduje
3. Aktualnie jest tam budowana kanalizacja oraz wodociagi
4. Gaz juz jest
5. Szkola jest rozbudowywana, ma sale gimnastyczna - nowa
6. Ladny kosciolek jest (mowie tylko o wygladzie bo zbytnio religijny to ja nie jestem - moze na stare lata mi sie zmieni)
7. Ogolnie gmina jest dosyc bogata - bo na jej terenie znajduja sie zbiorniki z rezerwami paliw

i to tyle