PDA

Zobacz pełną wersję : Konieczne logowanie



krzysztofh
02-07-2002, 06:12
Nie wiem czy to obowiązuje od dawna ale wczoraj odkryłem, z resztą czystym przypadkiem zapominając się zalogować po tym jak mnie wylogowało, że nie da się wysłać posta bez rejestracji.
Jeśli to celowe działanie Redakcji to uważam, że trafione.
Ograniczy to na pewno sporo nieuprzejmych wystąpień na Forum oraz zmobilizuje chętnych do podjęcia dyskusji do mobilizacji.
Pozdrawiam

04-07-2002, 20:18
nie do końca.
są osoby, ktore mają kilka nicków i występuja pod róznymi. w zaleznosci od tego jaką maskę chcą przyjąć.

dobrzykowice
05-07-2002, 14:36
tu mnie Opal zaskoczyłaś, poważnie ludzie robią takie numery ?

05-07-2002, 14:51
tak, szczegolnie taki jeden gość
:smile:

sanipro
06-07-2002, 10:09
Obowiązkowe logowanie wprowadzono w kilku działach. Między innymi w KLUBIE BUDUJĄCY. Nie jestem za tym aby całkowicie uniemożliwić występowania na forum anonimowych. Oni mi nie nie przeszkadzają. Jeżeli w wystąpią posty naruszające regulamin moderator może je usunąć. Ale nie zrobi mi to różnicy, jezeli takie ograniczenie zostanie wprowadzone.
Aby utrudnić występowanie pod różnymi nickami redakcja mogłaby sprawdzać każdego użytkownika, czy jego e-mail nie jest fałszywy. Każdy zarejestrowany otrzymałby jedną wiadomość na swoje konto, na którą musiałby odpowiedzieć. Użtkownicy, którzy nie udzielili odpowiedzi byliby usunięci. Poza tym dwóch użytkowników nie mogłoby używać takiego samego e-maila.

06-07-2002, 22:22
No tak, ale niektorzy maniacy moga podawac rozne konta (zakładanie ich trwa kilka sekund) i wyjdzie na to samo.
Mnie to dziwi,ze ludzion się tak chce. Aby tylko pobruździć...

bigmario4
07-07-2002, 10:08
W każdym stadzie są czarne owce,najlepiej ignorować,zresztą grupa jest silniejsza.Mario

Maco
07-07-2002, 21:59
Mario,
Masz rację. Wszelkie "niedogodności" dla "Anonimowych" można będzie obejść jak się będzie chciało. Ale po co utrudniać wszystkim.
Jak się będzie ignorować wypowiedzi nie na miejscu a moderator będzie usuwał te, które naruszają regulamin to wystarczy !

krzysztofh
09-07-2002, 14:07
W życiu by mi się nie chciało zakładać kolejne konta po to tylko żeby ukrywać się na Forum. Przecież w tym się można pogubić kolejne konta, hasła, loginy, e-maile itp.
Jak ktoś nie chce, nie musi w ogóle uczestniczyć na Forum.
Chyba, że ktoś prubuje tanio reklamować swoje usługi czy tez towary.
Pozdrawiam

09-07-2002, 14:57
albo coś jest z nim nie tak i lubi troche pomacic, bo np. nie ma innych zainteresowań w zyciu...

04-08-2002, 20:54
Widzę, że komuś bardzo zależy, aby to forum było tylko dla wybranych i zamiast wypowiadać się na temat, starają się utrudnić korzystanie z forum anonimowym. Specjalnie przegladam wypowiedzi różnych anonimów i nie widzę nic zdrożnego (w odróżnieniu od zalogowanych). Wiem jedno: jeżeli zostaną wprowadzone utrudnienia przyznam, że arogancja zwycięzyła i znajdę sobie inne miejsce do wypowiedzi.

sanipro
04-08-2002, 21:22
Nie irytuj się. Być może ta dyskusja poszła w złym kierunku. Uważam, ze bardzo dobrze, iż Redakcja stworzyła nam kącik, gdzie możemy również wymienić poglady na temat formy wypowiedzi. Jak na razie nie grozi aby wszędzie było konieczne logowanie. Była już kiedyś taka dyskusja, w pewnym momencie była nawet zbyt emocjonalna. Myślę, że Redakcja kontroluje co dzieje się na forum, jednak nie chce niepotrzebnie ingerować. Jak już kilkakrotnie zostało powiedziane: niekulturale wypowiedzi powinny być ignorowane. Redakcja nie ingeruje zbyt często, bo nie widzi potrzeby, a być może nie zawsze to zauważamy. Był przypadek na innym forum, że ktoś we wszystkich działach zareklamował agencję towarzyska (był zalogowany). Administrator sam był zdziwiony, że do tego dopuścił (jak się wyraził stało się to wtedy gdy parzył kawę). Na innym forum ktoś chciał się popisać, że umie posługiwać wyrazami uznanymi za nieprzyzwoite. Zostało to zignorowane przez wszystkich, a post ten pozostał prze kilka miesięcy nieusunięty.
Osoby, które chcą mieszać (niezależnie od tego czy, są zalogowane) nie osiągna swojego celu, jeśli zostana niezauważone.