PDA

Zobacz pełną wersję : Zgubiony pilot do bramy Hormann



Olcia22
15-12-2012, 11:48
Witam!

Zgubiłam pilota do bramy garażowej z napędem SupraMatic. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Posiadam jeszcze 2 piloty, ale jeśli ktoś znalazł tamten pilot, może bez problemu dostać się do mojego domu. Jak mogę wykasować tę częstotliwość i zaprogramować nową?
Napęd SupraMatic
Pilot HSM4

Z góry dziękuję za pomoc

MMichal
15-12-2012, 12:04
Witam

Najlepiej zgłosić się do przedstawiciela Hormanna - przeprogramują piloty i odbiorniki i będzie po problemie.


Pozdrawiam

sikorb
15-12-2012, 18:00
Kasowanie wszystkich kodów radiowych czyli trzeba skasować każdy przycisk po kolei
0-otwieranie zamykanie
1-światło
2-wietrzenie

- Wybierz menu P.
- Wybierz parametr 0, 1 lub 2.
- Naciskaj przycisk PRG aż zacznie migać punkcik na wyświetlaczu
- Naciśnij równocześnie przycisk otwierania i
zamykania .
-gdy punkcik na wyświetlaczu przestaje migać; wszystkie kody
danej funkcji zostały skasowane.

Gdy sprawdzisz i żadna funkcja na pilotach nie działa analogicznie dopisujesz jeszcze raz swoje dwa piloty

- Wybierz menu P.
- Wybierz parametr 0
- Naciskaj przycisk PRG aż zacznie migać punkcik na wyświetlaczu
- Naciśnij przycisk 1 na pilocie przez około 3 sekundy
-gdy punkcik na wyświetlaczu przestanie migać; kod pilota dodany

Jeżeli nie wiesz jak znaleźć menu P dzwoń po serwis bo zanim znajdziesz to cie okradną :)

Olcia22
17-12-2012, 15:38
Dziękuję bardzo za odpowiedzi :yes:

sikorb
17-12-2012, 16:43
nie ma problemu :)

Charlie
19-12-2012, 13:35
dobry jesteś w te klocki Kolego :)

bluesdoctor
21-10-2013, 20:53
Witam...
Odnawiam temat, ponieważ zgubiłem ostatnio jedyny pilot HSM4 do napędu SuperMatic2. Zamierzam zatem zakupić nowy i przeprogramować na inną częstotliwość, co by w razie czego stary nie zadziałał. Czy mógłby ktoś napisać jak to zrobić?

sikorb
26-10-2013, 20:45
bluesdoctor stosujesz wskazówki takie jak wyżej ,dla pewności ze skasowałeś wszystko .Najpierw dopisz nowy i skasuj również jego wtedy będzie pewność ze zagubiony pilot już nie działa