PDA

Zobacz pełną wersję : Udarowa wkrętarka sieciowa MAKITA TD0101F



konarski
17-12-2012, 16:01
Witam. Szybkie pytanie: czy poniższa wkrętarka sprawdzi się w montażu płyt gipsowych do profili? Pytam bo wcześniej pracowałem na zwykłej wkrętarce bez udaru i teraz się zastanawiam czy udar nie będzie mi niszczył płyty gipsowej. Z racji tego, że aku w moim Boschu 18V (niklowo - kadmowe) po 3 lata całkowicie odmówiły posłuszeństwa szukam wkrętarki sieciowej.

http://www.makita.sklep.pl/wkretarka-udarowa-makita-td0101f-230w-220v-p-816.html

Pozdrawiam

konarski
18-12-2012, 08:14
Po przemyśleniu i "pomacaniu" zakupiłem sieciowego Skil'a 6220 (138zł). Sprzęt sporo tańszy od wspomnianej powyżej Makity, do prac wykończeniowych przy budowie domu (głównie kręcenie sufitów z płyt GK) powinien w zupełności wystarczyć.

jbloch
18-12-2012, 17:17
Po przemyśleniu i "pomacaniu" zakupiłem sieciowego Skil'a 6220 (138zł). Sprzęt sporo tańszy od wspomnianej powyżej Makity, do prac wykończeniowych przy budowie domu (głównie kręcenie sufitów z płyt GK) powinien w zupełności wystarczyć.
Ta makita to jest bardzo dobry sprzęt ale nie jest on do płyt rg.Jak byś kupił akumulatorową wiertarkę ale z aku litowo jonowym obojętnie jakiej firmy to też dobrze by ci służył ,i to więce niż 3 lat