PDA

Zobacz pełną wersję : Grzejniki a okna dachowe?



Rysieklbn
17-12-2012, 21:11
Czesc Wam

Nie wiedziałem gdzie wrzucic temat wiec jesli jest w złym dziale to bardzo proszę admina o przeniesienie.

Ponizej dołączam zdjęcia pomieszczen w których mam okna dachowe i grzejniki wolnostojące. Pytanie do Was czy nie bedzie problemem jesli te grzejniki dam centralnie na ściany po bokach, czy one muszą byc pod oknami dachowymi?

Słyszalem opinie ze dobrze jak grzejniki są pod oknami poniewaz tam jest duza roznica temp. i w pelni sie z tym zgadzam. Jednak chcialbym poznac Wasze opinie bo nie ukrywam, ze chyba zdecydowanie wolalbym je na scianach.
155109155110155111

marekw14
17-12-2012, 21:35
W twoim wypadku to chyba nie ma wyjścia, inaczej zajmiesz sporo miejsca a to za grzejnikami trudno będzie ekonomicznie wykorzystać,
U siebie grzejniki mam pod wszystkimi oknami dachowymi, i bym tego nie zmienił.
pozdrawiam

gumis107
21-01-2013, 16:00
jak je zostawisz tak ja sa ustwione na zdjeciach ,bedziesz mial brudne sciany pom iedzy kaloryferem ,a oknem .Na Twoicm miejscu przesunolbym grzejnki pod okna ,a przestrzen za nimi wykorzystalbym do zrobienia szafek z plyt k-g z dzrwidrzkami otwieranymi ,tzn drzwiczki umiescilym obok kaloryferow i wtedy moglbys cos schowac za kaloryferem.Pzdr