PDA

Zobacz pełną wersję : projekt KARMELITA 2M pracownia DOMPLAN



ElwoodWroclaw
22-02-2012, 20:21
Witajcie, no to i ja się dołączę.
Projekt i cała papierologia zaniesiona do architekta i za jakiś tydzień i 1800zł ;) zostanie złożony w starostwie celem uzyskania PNB.
Budować będę sam, z pomocą Kierownika budowy ale i trochę rodziny i znajomych, w ramach akcji 'Praca za jedzenie, praca za sex....a nie to było w Samoobronie! U mnie za jedzenie, piwo i dobre słowo ;-)

Zapraszam do swojego dziennika i Komentarzy.
Pozdrawiam wszystkich zaczynających swoją zabawę z budowaniem.

Karmelita 2M
15-03-2012, 20:52
Jak miło w koncu znalezc kogod kto bedzie budowal wlasnie ten dom Karmelita 2M.My juz pozwolenie mamy :).budujemy z ekipa i zaczynamy w maju a dom bedzie na podkarpaciu. bede sledzic uwaznie Twoje wpisy!
pozdrawiam

ElwoodWroclaw
16-03-2012, 08:46
Witajcie, może powstanie wreszcie watek budujących nasz dom! ;-)

Koniecznie zaczynajcie dziennik! Pozdrowienia

Karmelita 2M
16-03-2012, 20:26
zastanawiam sie na prowadzeniem dziennika. Juz zajmuje sie pisanie bloga na temat budowy naszego domu na ktorego serdecznie zapraszam na www.naszdom.blogspot.com.
Mysle ze moze tutaj tez zaczne nie tak obszernie jak na blogu bo tutaj jest wiecej ludzi ktorz sluza doswiadczeniem, rada a czasem i krytyka.

Karmelita 2M
16-03-2012, 21:19
korekta!!! nasz blog o Karmelicie to http://www.kinganaszdom.blogspot.com/

ElwoodWroclaw
05-08-2012, 11:25
Dzięki, już od dawna czytam i zacząłem prowadzić swój.
Mam parę pytań. Po pierwsze, po co ta podwójna warstwa cegieł na fundamencie?
Czemy zmieniliście okna pokoju i salonie na parterze na dodatkowe drzwi balkonowe?
No i nie wiem czy mi się wydaje, ale chyba zmieniliście zabieg schodów? znaczy zaczynają się z innej strony, żeby mieć pod nimi schowek?
Serdeczności

Agnieszka2013
29-12-2012, 19:28
Witam,

czy buduje ktoś Karmelite 2M na Śląsku ?

Mam zamiar ruszyć z budową na wiosnę i chciałabym zobaczyć ten dom na żywo.
Jeśli ktoś posiada informacje o godnym polecenia wykonawcy, proszę o kontakt.

Mile widziane również informacje o wpadkach i błędach, których warto uniknąć [szczególnie związanych z tym projektem].

Pozdrawiam

Lesiu81
25-12-2013, 21:07
Witam.

Mam pytanie do osób budujących obecnie lub do tych które mają wybudowany dom według projektu Karmelita 2M.
Znalazłem na forum koszt i czas wykonania stanu "0", ale interesują mnie jeszcze koszty dotyczące SSO i SSZ.
Planuję budowę takiego domu i chciałbym dobrze przygotować się do tego zadania.
Proszę jeszcze osoby budujące ten dom o jakieś cenne wskazówki dotyczące zmian w projekcie.

Pozdrawiam.

turalyon
25-12-2013, 21:48
SSO to około 150.000zł za porządny materiał i robocizne. A SSZ to tylko okna i brama garażowa do tego - wiec może być i za 15.000 jak i za 45.000

Elfir
28-12-2013, 23:56
to nie jest popularny projekt, wiele info nie uzyskasz...

elsner
29-12-2013, 15:06
tak, nie jest :) to chyba jeden z najpopularniejszych obecnie projektów w Polsce... no ale rozumiem, że to sarkazm :)

Elfir
29-12-2013, 16:19
sądząc po tym, że te cztery posty powyżej, to jedyne wpisy o Karmelicie jakie znalazłam na całym forum, to buchającego entuzjazmu inwestorów do tego projektu nie widzę.
A na forum sa wątki poświęconem konkretnym projektom mające po kilkaset stron. Więc jakieś porównanie w popularności jest.

elsner
29-12-2013, 19:52
bo inwestorzy upodobali sobie forum o Karmelicie na innej stronie i tam jest masa wpisów, ale wystarczy też zajrzeć do wiodących firm zajmujacych się sprzedażą projektów by łatwo odnaleźć projekt Karmelita w czołówce a w największym biurze projektów online Karmelita Mała widnieje jako "Najpopularniejszy projekt domu". Murator to nie cały internet :) pozdrawiam.

Elfir
29-12-2013, 20:23
wiem, że nie cały internet. Ale też i o całym internecie nie pisałam, tylko o forum Murator, bo tu zostało zadane pytanie.

Swoją drogą dziwne, że jak na tak popularny niby projekt, praktycznie zerowa wzmianka o nim na forum.

BeToJ
30-12-2013, 20:36
Witam,
również chciałabym dołączyć do prośby o informacje czy gdzieś na śląsku realizowany jest projekt Karmelita, ewentualnie Olimpia.
Jeśli ktoś byłby uprzejmy pokazać mi swój dom wg wspomnianego projektu byłabym niesamowicie wdzięczna.
Również zdjęcia z wszelkich etapów realizacji będą dla mnie nieocenioną pomocą.
Ogromnie zależy mi na obejrzeniu klatki schodowej.
Proszę o kontakt mailowy [email protected]

Pozdrawiam,
Beata

mariadom
20-04-2016, 21:33
Poszukuję osób które budowały dom wg projektu karmelita (gold, modern, 2m, duo) pracowni domplan. Chętnie zobaczę jak wyglądają gotowe domy, preferowane osoby z okolic wrocławia, oławy, strzelina, oleśnicy, trzebnicy.

Elfir
21-04-2016, 12:41
Na forum bardzo mało jest o tym projekcie:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?246131-projekt-KARMELITA-GOLD-pracownia-DOMPLAN&highlight=karmelita

Grzesekb
28-05-2016, 18:16
Witam. Mam do sprzedania projekt karmelita gold 2m. W dobrej cenie. Zmienily mi sie plany budowlane i odsprzedaje. Komplet 4 sztuli + dziennik budowy, tablica budowy. Projekt był zakupiony przez portal domowy.pl
Kontakt :[email protected]