PDA

Zobacz pełną wersję : OC - podkarpacie



kurczak81
12-01-2013, 07:38
Witam,
chciałam zapytać, czy ktoś na Podkarpaciu ma zamontowany OC? Czy byłaby szansa spotkać się i zobaczyć jak to wygląda, działa, zadać kilka pytań?
Pozdrawiam

miki121
12-01-2013, 13:50
A co rozumiesz mówiąc podkarpacie???

kurczak81
14-01-2013, 09:29
Najlepiej w rejonie Rzeszowa, Jarosławia, Przemyśla, ale jeśli trzeba podjechać gdzieś dalej to da się zrobić.
Po prostu nie mogę przekonać mojego mężczyzny do OC, a On chce to zobaczyć.

kurczak81
21-01-2013, 15:03
To nikt na Podkarpaciu nie posiada odkurzacza centralnego??

ProMyst
21-01-2013, 16:00
My będziemy mieli, lecz na razie SSZ także wrażeń z eksploatacji nie opowiem.

Agami
12-02-2013, 09:18
Sporo osób ma, tylko pewnie tutaj nie zagląda. Ma mój brat, mój sąsiad i będę mieć i ja i mój drugi brat ;)

Osoby mające ogromnie chwalą...
Jeżeli chcesz znaleźć taką osobę, to proponuję ci podejść do jakiegoś marketu związanego z sprzedażą jednostek do odkurzaczy centralnych, poprosić o namiary do osoby montującej ten sprzęt. I tą osobę poprosić o to, aby skontaktował się z swoimi byłymi klientami z pytaniem o możliwość zobaczenia tego na żywo. Oczywiście niech on się kontaktuje ;) Myślę, że jedna osoba na pewno znajdzie się, która pokaże coś takiego.. A może sam instalator ma coś takiego w swoim domu ;))

Ja, jak widzę coś, co mi się podoba, to pytam właściciela (tak "zdobyłam" dach, drzwi i okna :) )Warto dać znać też swoim znajomym, aby mieli oczy i uszy otwarte, a może akurat ktoś z ich otoczenia ma coś takiego i nawet nie wie ;)