PDA

Zobacz pełną wersję : rozbudowa sieci wodociągowej - jak znaleźć projektanta



Krokusia
13-01-2013, 11:55
Witam
Chcę na wiosnę dociągnąć wodę do mojej działki. Z warunków wydanych przez nasz zakład wodociągów wynika, że konieczna jest rozbudowa sieci wodociągowej, którą musimy wykonać we własnym zakresie. Na początek konieczne jest wykonanie projektu rozbudowy - i tu mam problem, jak znaleźć kogoś kto takie projekty wykonuje? Czy ktoś jest w stanie pomóc? polecić? Rozbudowa sieci wodociągowej dotyczy Mikołowa.
Będę wdzięczna za porady.

kajmanxxl
14-01-2013, 05:28
podejdź do jakiegoś biura projektowego lub samodzielnego projektanta oni będą wiedzieli kto ma u was stosowne uprawnienia

Beja
14-01-2013, 07:54
Witam
jak znaleźć kogoś kto takie projekty wykonuje?


Proponuję zacząć od: http://www.zumi.pl/projektowanie%2Binstalacji%2Bsanitarnych,Miko%C5%8 2%C3%B3w_Centrum%2Bmiasta,namapie.html

Krokusia
14-01-2013, 08:22
kajman, Beja - dzięki za rady :)

pablomoc
15-01-2013, 09:39
wielu architektów ma uprawnienia do projektowania sieci , przyłączy. Podzwoń popytaj. Ja trafiłem za drugim telefonem. Koszt projektu przyłącza 350 zł.

Briksdal
17-01-2013, 22:32
wielu architektów ma uprawnienia do projektowania sieci , przyłączy. Podzwoń popytaj. Ja trafiłem za drugim telefonem. Koszt projektu przyłącza 350 zł.

Do projektowania przyłączy (z wyłączeniem gazu) nie trzeba mieć uprawnień dlatego architekci je robią.
Raczej architekta z sieciowymi uprawnieniami nie spotkasz.