PDA

Zobacz pełną wersję : Tynki maszynowe Śląsk



putz-express
15-01-2013, 15:43
TYNKI MASZYNOWE pod malowanie 21zł z materiałemTYNKI MASZYNOWE pod malowanie bez gładzi!
- wykonujemy każdy rodzaj tynków
Najwyższa jakość wykonanych tynków, możliwość zobaczenia naszej pracy na budowie
Wykonujemy także:
-Instalacje elektryczne
-Aranżacja poddaszy
-Gładzie
-Sufity podwieszane
-Malowanie
-Tapetowanie
-Panele podłogowe
-Płytki ozdobne gipsowe: sprzedaż z możliwością montażu wewnątrz budynku
UWAGA TYNKUJEMY RÓWNIEŻ W ZIME FIRMA POSIADA WŁASNIE NAGRZEWNICE.

Najniższe ceny w regionie
Zapraszamy serdecznie
putz-express.pl
[email protected]
Tel: 691 341 000

szumi2004
16-04-2016, 14:31
UWAGA NA TEGO GOSCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyjechal, umowil sie ze mna na wykonanie tynkow, 1,5 tygodnia temu z nim rozmawialem, mowi wejde w srode. mowie ok.
w niedziele gadam z nim, tak oczywiscie bede w srode. przychodzi sroda zrywam sie bo ma byc przed 7 i.......czekam.... telefonow nie odbiera, na smsy nie odpowiada. dopiero w piatek laskawie odebral i mowi ze on nie da rady i zostawia mne w srodku sezonu. Znajdz czlowieku teraz ekipe na szybko jak juz wszytsko ustalone. NIE POLECAM. Moze kazdy do mnie zadzwonic i napisac nie mam nic do ukrycia ale takie sku......synstwo bede tempil!!!!!!!!


"Inco-Bud" S.C. Marcin Polak Jakub Sacha

os. Pawlikowskiego 4 B lok. 4, 44-247 Żory ,

PODAJE KU PRZESTRODZE ZEB KTOS NIE ZOSTAL W SEZONIE NA LODZIE!!!!!!!!!!!

kyciollo
23-08-2017, 20:05
UWAGA NA TEGO GOSCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przyjechal, umowil sie ze mna na wykonanie tynkow, 1,5 tygodnia temu z nim rozmawialem, mowi wejde w srode. mowie ok.
w niedziele gadam z nim, tak oczywiscie bede w srode. przychodzi sroda zrywam sie bo ma byc przed 7 i.......czekam.... telefonow nie odbiera, na smsy nie odpowiada. dopiero w piatek laskawie odebral i mowi ze on nie da rady i zostawia mne w srodku sezonu. Znajdz czlowieku teraz ekipe na szybko jak juz wszytsko ustalone. NIE POLECAM. Moze kazdy do mnie zadzwonic i napisac nie mam nic do ukrycia ale takie sku......synstwo bede tempil!!!!!!!!


"Inco-Bud" S.C. Marcin Polak Jakub Sacha

os. Pawlikowskiego 4 B lok. 4, 44-247 Żory ,

PODAJE KU PRZESTRODZE ZEB KTOS NIE ZOSTAL W SEZONIE NA LODZIE!!!!!!!!!!!

Też mnie wypier.....lił. miał być w tamten piątek i cisza oszust jeden. Też pisze ku przestrodze bo właśnie zostałem na lodzie. Uważajcie na Marcina Polaka. Umawia się, przyjeżdża a gada tyle, że umarlego by zagadał, a później nie odbiera telefonów i nie odpisuje na smak.