PDA

Zobacz pełną wersję : spi?arnia



finiszant
02-07-2002, 16:27
3 x TAK dla spiżarni i tym podobnych pomieszczeń! W pogoni za oszczędnością wymuszoną potwornymi cenami budowy domu powstaje coraz więcej projektów lekceważących potrzeby mieszkańców. U nas spiżarnia zmieściła się pod schodami (dwubiegowymi) więc nie będzie niewygodna, przynajmniej w połowie pomieszczenia można swobodnie stanąć. Dodatkowo zaprojektowaliśmy garderobę przy wejściu (niezliczone buty i kapoty 5-osobowej rodziny mogą się tam panoszyć za zamkniętymi drzwiami), nadmienię, że spotkałem architekta, który nie chciał za nic się zgodzić na takie rozwiązanie! I jeszcze małe garderoby przy pokojach chłopców, zamiat szaf, każdy dostanie pomieszczenie ok 1,5 m2 powierzchni na półki, graty i bałagan, dzięki temu pokoju nie zagracą szafami ani pudłami ustawianymi pod sufitem.
Pozdrawiam
Finiszant

Ivonesca
30-07-2002, 10:12
Spiżarnia - oczywiscie TAK !!!
Kupilismy dzialke z rozpoczeta budowa (raptem wylane lawy fundamentowe), no i oczywiscie z projektem. Zdecydowalismy sie na taki zakup, gdyz sam projekt podobal sie nam, a najwiekszym jego atutem byla spizarnia! To byl warunek jakiegokolwiek projektu branego pod uwage. Wchodzi sie do niej z kuchni, wiec planuje niewiele szafek w kuchni, a cale "zapasy" w spizarni. I mysle ze bedzie O.K.

EDZIA
30-07-2002, 10:19
Ja również mam taki schowek pod schodami a oprócz tego planuję zabudować w kuchni taki kąt 0,5m x 1,5 m właśnie z myślą o spiżarni
Ewa

Maco
30-07-2002, 20:36
Macie rację.
Ale o spiżarni już był wątek... :smile:

07-10-2002, 23:36
a my zdecydowalismy sie poswiecic symetrie elewacji frontowej, metr kuchni i jedno okno - byle tylko miec spizarnie,
SPIZARNIA - 33*TAK !!!

mckornik