PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki kolor szafek do tej podłogi w kuchni?



radam5
01-02-2013, 13:31
Przeglądam różne projekty, zdjęcia ale nie mogę znaleźć czegoś ciekawego do koloru mojej podłogi.
Może Wy mi pomożecie.
Podłogo to Xilema 166770

Płytki na ścianie być może zostaną albo wylecą

Chciałbym kuchnię nowoczesną, fronty raczej gładkie z podcięciem (bez klamek) Tak ja to widzę ale każda propozycja będzie pomocna.
Mam upatrzony sprzęt i kolorystycznie będzie na 99% czarny (ewentualnie ze srebrnymi dodatkami)
Macie jakieś pomysły?


Przeglądają wizualizację natknąłem się na taki projekt
166776

Mi się podoba zestawienie białych frontów z ciemnymi szafkami. Ale jak to wygląda w praktyce? czy szafka jest cała czarna, czy tylko boki a środek jest biały?
I z czego to jest robione zwykła ciemna okleina czy może tak jak fronty lakierowane

Elfir
01-02-2013, 23:45
kuchnia nowowczesna i takie płytki na ścianie?
Może daj lakierowaną wanilię - będzie tradycyjnie, ale za to będzie jakoś komponowąc się z tymi płytkami.

radam5
03-02-2013, 11:31
Pisałem, że płytki ze ściany prawdopodobnie wylecą. Dlatego chce coś dobrać do podłogi

Elfir
03-02-2013, 14:17
to do "drewnianej" podłogi pasować będzie niemal wszystko, co sobie zamarzysz.

Na prezentowanym zdjęciu jest albo laminat albo fornir ciemnego drewna.

Ale może być dowolny kolor - w końcu kuchnię mozna sobie zamówić nawet różową w środku i na zewnątrz, jak ktoś ma taką fantazję.
Jak chcesz urządzić kuchnię na standartowych szafkach "gotowcach'", to z reguły korpusy sa białe (np. IKEA) czasem zdarzają się serie białe wewnątrz z laminatem o wzorze drewna na zewnątrz (np. Stolkar).

radam5
04-02-2013, 10:36
Żona znalazła kuchnię w szarościach, całkiem ładną.
Dzisiaj przychodzi fachowiec do robienia szafek i zobaczymy co powie, co doradzi.

monia222b
05-02-2013, 13:40
bardzo ladna podloga:) mysle, ze pasowalyby do niej fronty z lakierowanego MDFu, np biale.

wnetrze4you
05-02-2013, 21:13
Jeśli stolarz jeszcze nie dotarł to proponuje szary połysk na frontach- korpusy mogą być wykonane z koloru płyty jaki zapragniesz. Na ścianie połóżcie po montażu kuchni również szary lacobel. Oczywiście zastosujcie oświetlenie pod szafkowe. Blat może być w kolorze szarym lub podebrany pod podłogę. Powodzenia

Miśka76
17-02-2013, 20:45
Przeglądam różne projekty, zdjęcia ale nie mogę znaleźć czegoś ciekawego do koloru mojej podłogi.
Może Wy mi pomożecie.
Podłogo to Xilema 166770

Płytki na ścianie być może zostaną albo wylecą

Chciałbym kuchnię nowoczesną, fronty raczej gładkie z podcięciem (bez klamek) Tak ja to widzę ale każda propozycja będzie pomocna.
Mam upatrzony sprzęt i kolorystycznie będzie na 99% czarny (ewentualnie ze srebrnymi dodatkami)
Macie jakieś pomysły?


Przeglądają wizualizację natknąłem się na taki projekt
166776

Mi się podoba zestawienie białych frontów z ciemnymi szafkami. Ale jak to wygląda w praktyce? czy szafka jest cała czarna, czy tylko boki a środek jest biały?
I z czego to jest robione zwykła ciemna okleina czy może tak jak fronty lakierowane

Podoba mi się ta wizualizacja, ale blat za bardzo przypomina parkiet. Ja bym poszła w coś bez takich klepek poukładanyc, bardziej jednolotego. A drzwiczki takie z połyskiej chyba łatwiej czyści się niz matowe?

beti2013
20-09-2013, 16:08
Witam, zalogowałam się tu gdyż potrzebuję Waszej porady w sprawie dobrania koloru frontów szafek kuchennych i blatów. Korpusy szafek(w kolorze buku) zostają, kafelki białe też zostają, no i niestety podłoga też zostaje... Mam wymienić tylko fronty i blaty. Zastanawiam się nad wanilią(dla frontów) - uwielbiam ten kolor i trawą morską (dla blatów). A może ktoś mi podsunie jakiś inny pomysł? :) Proszę POMÓŻCIE !!! 213509

Elfir
20-09-2013, 16:23
wanilia odpada do białych płytek.

kinka
20-09-2013, 17:20
Może szare fronty,blat w kolorze korpusów.

moniss
23-09-2013, 23:36
Ja bym dała białe fronty, blat by mógł nawet zostać jeśli jest taki sam jak korpusy.

Mack85
24-09-2013, 08:37
Ja bym poszedł w jakieś odważne kolory, tak jak tutaj (http://www.deconova.pl/jak-przerobic-kuchnie-bez-wydawania-fortuny.php) na pierwszych dwóch zdjęciach.

Marejko
29-09-2013, 14:45
Kolor kawy z mlekiem! Jeśli płytki by zostały to na dole fajnie by wyglądał ciemny brąz a na górze beżowy :)