PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpłatne doradztwo techniczne, wycena systemu alarmowego.



Paweł Wołczyk
10-02-2013, 00:42
Witam,
Chętnie pomogę w wyborze odpowiedniego systemu do zabezpieczenia Państwa domu, firmy.
Wycena całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.
proszę wysłać projekt domu, wraz z krótkim opisem Państwa oczekiwań pod adres [email protected]:yes:

fenix2
10-02-2013, 05:38
Pomyliłeś działy to nie są ogłoszenia drobne!

dendrytus
10-02-2013, 08:36
Wycena całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.

Ja za godzinną pogadankę z potencjalnymi klientami inkasuje 200 zł.
I nie ma to nic wspólnego z kosztorysem i projektem.
Więcej zarobisz myjąc szyby na skrzyżowanich lub odprowadzając wózki pod hipermarketem

Maanniutek
18-02-2013, 21:58
Panowie chłopak dopiero zaczyna tu i nie zna zasad trzeba być tolerancyjnym, chce się troche rozleklamować. Moja rada jednak brzmi nie dawaj ogłoszeń że coś zrobisz tylko zacznij podpowiadać ludziom co i jak w sprawach zabezpieczeń, tym pokazesz ze się znasz, samo ogłoszenie nic Ci nie da.

Paweł Wołczyk
19-02-2013, 10:55
Panowie chłopak dopiero zaczyna tu i nie zna zasad trzeba być tolerancyjnym, chce się troche rozleklamować. Moja rada jednak brzmi nie dawaj ogłoszeń że coś zrobisz tylko zacznij podpowiadać ludziom co i jak w sprawach zabezpieczeń, tym pokazesz ze się znasz, samo ogłoszenie nic Ci nie da.

Dzięki Maanniutek za podpowiedź, tak, jak zauważyłeś, jestem nowy na forum i chętnie skorzystam z każdej dobrej rady/ konstruktywnej krytyki, ponieważ nie znam jeszcze zasad tu panujących, co do znajomości systemów, to mam nadzieję, że nie będę musiał się wstydzić, pozdrawiam:)

dendrytus
19-02-2013, 23:09
co do znajomości systemów, to mam nadzieję, że nie będę musiał się wstydzić, pozdrawiam:)

To zacznij się szanować i cenić, bo nikt tego nie zrobi za ciebie.

Paweł Wołczyk
20-02-2013, 09:48
To zacznij się szanować i cenić, bo nikt tego nie zrobi za ciebie.

nie widzę związku i sensu dyskusji, więc osoby nie zainteresowane tematem nie powinny zaśmiecać chyba wątku, czy nie takie panują zwyczaje? Pytanie retoryczne, nie oczekuje odpowiedzi?

dendrytus
20-02-2013, 12:06
Darmowe porady nic nie kosztują i na ogół są tyle samo warte.

Paweł Wołczyk
20-02-2013, 16:02
Darmowe porady nic nie kosztują i na ogół są tyle samo warte.

dziękuje za opinie, mam nadzieje, że na tym możemy zakończyć dyskusje

Daras-Aleksander
22-02-2013, 16:39
Godzinna pogadanka - 200 zł :eek:

Podobno dopiero profesor medycyny tyle bierze za prywatną poradę ....