PDA

Zobacz pełną wersję : najlepsi wykonawcy, gdzie - co - najtaniej



Majka
22-11-2001, 15:19
Mam propozycję dla kochanej redakcji muratora o stworzenie rubryczki w forum / moze zamiast forum powodziowego/, gdzie uczestnicy polecaliby sobie wzajemnie a takze innym zainteresowanym super wykonawców lub tanie a dobre materiały.
Warto jest chyba popromować tych, z których jesteśmy zadowoleni, a także podpowiedzieć innym, kto sprzedaje np. najlepszy i najtańszy parkiet. Co Wy na to?

baba
22-11-2001, 17:12
A skąd będziesz wiedziała że nie czytasz bezpłatnej reklamy?.baba

Majka
22-11-2001, 17:32
Tak, oczywiście kryptoreklama jest możliwa, ale w tym forum jak zauważyłam bierze udział dużo "prawdziwych" inwestorów - niektórych przecież znamy z nazwy. A poza tym, wszyscy są dociekliwi i szybko się wyda.

zuzka
26-11-2001, 10:03
Popieram.
Przy problemach z którymi się borykamy (jakosc, solidnosc no i oczywiscie pieniądze), mysle, ze ten watek bedzie sie cieszył ogromnym powodzeniem.
Dodalabym tez informacje na temat materiałów budowlanych.

Pozdrawiam wszystkich milosnikow wlasnego kata.

Redakcja
13-12-2001, 11:02
Zgadzamy się z zastrzeżeniami uczestników Forum - pomysł jest ryzykowny, więc kącika dobrych fachowców nie będzie. Każdy może jednak sam pochwalić i wymienić na Forum solidnego wykonawcę.
Pozdrawiamy
Redakcja

Alanta
13-12-2001, 12:30
Mam chyba niezły sposób na sprawdzenie wykonawcy - a przynajmniej jego charakteru : odwiedzić go w domu przy okazji omawiania warunków. Obejrzeć dokładnie jaki ma porządek w domu i na podwórku (jest szansa, że taki sam będzie na naszej budowie), posłuchać rodziny (jak traktuje bliskich,tak będzie traktował nas i swoich pracowników). W moim przypadku to się potwierdzało w 100%.

selimm
17-01-2007, 15:32
kącika dobrych fachowców nie będzie.
Redakcja

....a jednak jest 8)

Majka
17-01-2007, 15:38
kącika dobrych fachowców nie będzie.
Redakcja

....a jednak jest 8)

aleś antyczny wewątek wykopał :o

selimm
17-01-2007, 15:41
czasami- se lubie zajrzeć jak to było 8)
i jakie kto pytania zadawał :lol:

Majka
17-01-2007, 15:50
czasami- se lubie zajrzeć jak to było 8)
i jakie kto pytania zadawał :lol:

wiśnia :lol:
każdy był sierściuchem, ale niektórym zostało 8) :wink: