PDA

Zobacz pełną wersję : LCD w odkurzaczu BEAM - jak to wyłączyć ??



szczukot
10-02-2013, 16:02
Mam odkurzacz BEAM z wbudowanym LCD. Jak go kupowałem, nie spodziewałem się takiego głupiego pomysłu, że on chodzi cały czas ! Przecież to powinno wchodzić w jakiś suspend przy wyłączonym odkurzaczu a nie cały czas świeci.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to przerobić ?

Fantom

Jarek.P
11-02-2013, 17:45
Rezygnując z gwarancji dobrać się do elektroniki i odłączyć (fizycznie) podświetlenie wyświetlacza można. Ale nie wiem, czy jest sens...

W czym Ci ten wyświetlacz tak właściwie przeszkadza? To prądu zużywa tyle co kot napłakał. Pomysł ze strony producenta faktycznie głupi, ale nie przejmowałbym się.

J.

szczukot
11-02-2013, 19:54
Wkurza mnie, ze ciagle swieci w garazu.

Fantom

psulek
11-02-2013, 23:04
No tak, to już problem. Człowiek chce uciec przed babą do garażu a tam go wyświetlacz w-wia. Dorób sobie pokrywkę. BTW. po kiego grzyba wyświetlacz na odkurzaczu?

szczukot
12-02-2013, 07:59
No cos tam na tym wyswietlaczu nawet jest. Czasam te dane moga sie przydac. JEst tam czas pracy, stan filtra, silnika, sily ssania. Jakas godzina i temperatura. Czyli cos, na co chcialoby sie zerknac raz na kilka tygodni.
A to caly czas swieci. Ba. To nawet scrolla ma i ciagle sie rusza.

Fantom

Makusiaga
02-04-2013, 23:28
Chcecie powiedzieć, że przed babą w garażu nie idzie się schować, bo wyświetlacz mnie wyda, a do tego jeszcze jak cwana to sprawdzi czy odkurzyłem porządnie, czy tylko w 5 minut przeleciałem kąty?

szczukot
03-04-2013, 07:44
No jak bedziesz mial z LCD to tak :)
Liczy czas pracy maszyny i swieci po oczach w garazu.

Fantom